
Аз само те разконспирирах

Аз ще съм с кола,ама пусто като нямам представа кое къде е 
Лека, спорна и успешна до края с прекрасно бебче! Кога го очаквате? 



Честито и на нашите бременелки - адашче лека и безпроблемна бременност казват, че 3 е за щастие! Хайде чакаме и другото ни майче да се похвали, ако все пак имаме още щастливи майчета 
Мигле и Божко бързо да оздравява!
С хрема сме- стоим си вкъщи. Вярвам, че бързо ще се оправи детето.

Чаках 55 минути бележката да стане готова и през цялото време,тази не спя да мърмори.


,
за котления камИк.



и днес наобяд ми се обадиха от детската градина, че Хриси е приета и утре ще е откриването 
ДА ТЕ РАДВА И РАСТЕ БЕЗГРИЖНО!ЧЕСТИТО СВЕТО КРЪЩЕНИЕ!ПРЕКРАСЕН ДЕН! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!
Честито ти християнче, Смешко, ангел хранител вече ще я пази!
Препоръчани теми