МАЙчета 2009 - 9

  • 47 901
  • 735
# 510
KayRenn, честито! Лека и безпроблемна да е  Hug
Аз само те разконспирирах  Tired
Виж целия пост
# 511
KayRenn!Честито и от мен! Здрави да сте и ти и бебчо номер 3!Лека бременност!
Пиши и при нас по-честичко.
Ние се лекуваме и утре няма да ходим на градина. От снощи сме с хрема и малко Т, която през деня падна. Не мога да преценя заради градината ли сме така или друга причина. В четвъртък разбрах, че едно детенце са върнали с Т, та клоня да набедя градината като причина. Само дано не зачестят такива неща, че не знам какво ще правим. Sad
Виж целия пост
# 512
Siska, питаш за мола на Цариградско, нали? За пеша е изключено, за транспорт е ОК (автобус 604 ти върши работа).
Виж целия пост
# 513
Мерси,Мийче Simple SmileАз ще съм с кола,ама пусто като нямам представа кое къде е  Blush

Дес,честито! Hug
Виж целия пост
# 514
Кайрен, и тук честита бременност!  bouquet Лека, спорна и успешна до края с прекрасно бебче! Кога го очаквате?
Виж целия пост
# 515
Кайрен - жела я ти лека и безпроблемна бременност! На скрилата се майка също  Simple Smile

Смешко, честит ви прием. Браво! Бързо свикване на малкия с новата обстановка  Hug

Днес имам имен ден, така че ще ви почерпя с
Виж целия пост
# 516
Честит имен ден на всички празнуващи днес!!
КайРен, още веднъж честито и лека бременност! Simple Smile
Мигле, как сте вие, оправя ли се Божко?
Виж целия пост
# 517
Здравейте МАЙчета!
Искам да поздравя всички именници днес Вяра, Надежда, Любов и майка им София!   bouquet
Честит ви и първи учебен ден! Heart EyesЧестито и на нашите бременелки - адашче лека и безпроблемна бременност казват, че 3 е за щастие! Хайде чакаме и другото ни майче да се похвали, ако все пак имаме още щастливи майчета Heart Eyes
Смешко браво за приема ви в детската градина  най-сетне! Да пожелая и на Маевка да й се случи тази радост и всички наши дечица да бъдат приети! Късмет!
Дендри, щом не влиза тук да пише за Рада ще я поразпитам във фейса как се справя малкото юначе! Пу, пу да не се случват никому такива неща! Praynig Мигле и Божко бързо да оздравява!
За коремчетата говорехте и Макси не е иключение. Напоследък се оплака на два пъти от това, че го боли, но все си мисля, че е от запичането. Ходи уж редовно, но много трудно да свърши работата дори веднъж му купих дуфалак. Но си мисля, че не е от претоварено коремче защото той яде като мишка по много мъничко и на последното мерене дори нямаше 13кг. за сметка на неговите 97см. Висок и слабичък ми върви. А и друго имаме проблем с акането на гърне или на тоалетната - не иска и не иска това дете. Ако не му сложа памперс да се изка в гащите цял ден може да не ака. Не знам как да го науча.  Rolling Eyes
Днес пратих моето момче на детска градина е с малко слзи, но се надявам всичко да е вече наред и да се забавлява много с дечицата там.
До края на седмицата ще отида при доктор Тивчев за последен преглед и уточняване на дата за операция. Само дето с паричките сме малко на заем, че сестра ми докато вземе първата заплата нямахме пари да си платим сметките, а и сега трябваше да купя дрешки и обувки за Макси за детската градина. Ще се надявам като вземе сестра ми заплата да можем да ги набавим и хората, от които сме взели пари да ни поизчакат, а и дърва за огрев трябва да купуваме, че есента си дойде, а не искам да бавя операцията.
Много целувки от мен и цялото семейство!!!! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 518
Лято, Деси, благодаря за това, че ни мислите.  HugС хрема сме- стоим си вкъщи.  Вярвам, че бързо ще се оправи детето.
Деси- добре че се разписа-тези дни се сетих за 2та операция и исках да разбера как си.
Честит имен ден на всички, които празнуват днес! Честит първи учебен ден на учениците! Честит празник на софиянки!
Аз да почерпя всички - днес ми е РД.
Виж целия пост
# 519
Мигле,Честит Рожден ден!Желая ти много здраве и от тук-нататък безоблачно и безгрижно ежедневие!
Вяра,Честит Имен ден!Желая ти цялото щастие на земята!
Честито и на всички празнуващи днес!Да са живи и здрави!


На мен днес ми е нещо много на тагадък всичко.И ми тръгна на скандали още от сутринта понеделнишки.Тичаме и двамата с Тони по разни задачи,набавяме документи за градината,за кухня на Криста.Абе лудница ни е голяма.Утре пък ще кръщаваме госпожицата и там разни неща за доуточняване и доуреждане.Пълна лудница.
Сутринта ходихме на консултация.Принципно консултациите са до 9.30часа при нашата доки и се влиза по реда,в който си дошъл.Преди нас имаше няколко дечица,идва нашия ред и Хоп,нЕКВИ мъж и жена с малко бебе,дошли доста след нас се тропнаха на вратата.И казаха,че те ще влязат,без да попитат дори дали ще ги пусна преди нас.Малееее,какъв скандал им вдигнах,Ама майката била кърмачка видиш ли и щяло да им дойде време за хранене.Ок,и аз съм кърмила 2 деца,мамка му.Бащата пък  ми подскача,че те били с бебе и са предимство.Казах им,че и аз съм с бебе,ако не са забелязали и съм дошла час преди тях.Страшен скандал стана.И Всички чакащи и докторката дори ме подкрепиха.Пуснах ги понеже съм човек и да не вземе да и стане нещо на ,,КЪРМАЧКАТА",както сама се опредляше майката. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire
После отидох до работата за служебна бележка,за градината.Счетоводителката ме направи на ,,бъз и коприва",защо не съм я предупредила миналата седмица,да я направи.А,преди това и казах,че тази събота Ицко е приет на градина. ooooh!Чаках 55 минути бележката да стане готова и през цялото време,тази не спя да мърмори.
Досадих Ви,отивам на зъбар.Да си поизчистя,,котления" камИк. Mr. Green
Виж целия пост
# 520
Мигле, честит рожден ден! Много щастлива и усмихната бъди!  Hug

Вярка, честит имен ден! Много щастие и на теб!
  Hug

Честито и на другите празнуващи  Hug

Смешко,   HugJoy за котления камИк.

Деси, чакаме новини от теб  Hug

На всички малки "първолачета" - лека и бърза адаптация. Много смях и игри  Hug
Виж целия пост
# 521
Мигле честит рожден ден! Много здраве, щастие, любов и усмивки   bouquet
Честито имен ден на Вяра, със здраве да си носиш прекрасното име smile3525
Много прекрасни емоции и на всички, които имат повод за празник днес, всички софиянки и изпращащи дечурлига на училище  Hug

Аз да се похваля, че мъжо си дойде най-накрая  Heart Eyes и днес наобяд ми се обадиха от детската градина, че Хриси е приета и утре ще е откриването  newsm44

Смешко хич не си вдигай нервите с подобни кифли, не си заслужава  Peace
Виж целия пост
# 522
Почерпете се за 1-та годинка на Криста и приемането й на християнството!
Виж целия пост
# 523
Смехоранке!
ЧЕСТИТА ПЪРВА ГОДИНКА НА КРИСТА!  HugДА ТЕ РАДВА И РАСТЕ БЕЗГРИЖНО!ЧЕСТИТО СВЕТО КРЪЩЕНИЕ!ПРЕКРАСЕН ДЕН! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!
Виж целия пост
# 524
Макар и в края на деня, и аз да поздравя Криста с първия й рожден ден. Да е здрава, щастлива и след време да почерпи за 101-я си рожден ден  newsm51 Честито ти християнче, Смешко, ангел хранител вече ще я пази! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия