МАЙчета 2009 - 9

  • 47 901
  • 735
# 525
Благодаря Ви!  bouquet
Много добре мина всичко.Криста беше много спокойна и добричка,а Ицко доста послушен.
Тази сутрин,Тони заведе Ицко да му вземат кръв за изследванията и забравили направленията,та са си платили за всичко,акита,пикита,кръв и т.н.Ама здраве да е!Ако всичко е наред,другата седмица ще тръгва на градинка.
Виж целия пост
# 526
Смешко,да хвана промоцията докато не е свършил денят Laughing Да ти е жива и здрава малката и Ицко.Много да те радват ,а за теб спокойствие Heart Eyes  bouquet
Мигле на патерица  да ти пожелая много здраве и късмет,на теб и цялото семейство.Честит рожден ден  на малка патерица   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 527
Смешко , да ти е живо и здраво христянчето ! А бате Ицко да свикне в градината така , както със забавачката ! Целувки !
След вторият ден в градината драмата беше по-голяма от тази вчера  Sad Плака и на отиване и на връщане - сутринта , че не иска да остава там , а следобед , че не иска да остави раницата с дрехите , пижамата и пантофите в шкафчето  #Cussing out Кошмарът беше пълен ... Утре ги зарязвам да се оправят с баща си - ще се измъкна рано-рано за работа и "дим да ме няма"  Crossing Arms
Виж целия пост
# 528
Смешко, да ти е живо и здраво християнчето  Hug Да расте умна и красива като майка си  Heart Eyes

И да почерпя. Днес пораствам  Rolling Eyes или одъртявам  Mr. Green

Виж целия пост
# 529
Eли, и тук честит рожден ден! Здраве, спокойствие, послушни мъже и мнооого приятни емоции ти желая!  bouquet
Виж целия пост
# 530
smehorana, честита ти християнка и рожденничка (на патерици).   Tada

Ели_дечкин, честит рожден ден   bouquet  newsm59

Моето Кати си ходи на детска градина, без премеждия. Всичко си е точно, все пак трета година й е вече  Simple Smile Да видим ще се харесаме ли с новите госпожи!?
Виж целия пост
# 531
Ели,Честит Рожден ден!Желая ти много здраве и прекрасни моменти всеки ден!

Виж целия пост
# 532
Ели, честит РДен и от мен! Да си здрава и все така борбена и силна духом! Да си обичана и ценена!Хубав празник на цялото семейство! Hug newsm59 newsm51
Мили момичета, благодаря много за топлите поздрави за моя РД.
Виж целия пост
# 533
Благодаря, мили дами  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 534
Наздраве Ели и тук да ти честитя!
Много здраве и любов,да си те обича милото все така,а както казва малкото Е. винаги "И да го гушкаш"
  Laughing
Виж целия пост
# 535
 Laughing Мерси, Мадам!  Hug
Виж целия пост
# 536
 Joy  Joy Умирам от смях,да ви разкажа прясна случка с моя милост.
Момичета,аз съм майка заплес.Тази сутрин водя малкото Е. на градина,влизам във входа виждам една позната госпожа и казвам "Ето ви Евгени,довиждане  и хубав ден,аз бързам!" и излизам.Излизам от входа и си тръгвам,а някакви жени си викат по мен и едната ме догони;"Госпожо ,ама ние това дете не го познаваме и не е в нашата група"  Shocked
А то моля ви се,кой да знае,че новата сграда била с два отделни входа,аз съм влязла в грешният,а познатата по физиономия госпожа се оказа една майка от детската площадка.
Толкова се смях.Просто,ако някой ще се излага от заплесия това ще съм аз.
Виж целия пост
# 537
 Joy Мадам, време ти е за Гинко Билоба?  Joy
Виж целия пост
# 538
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ох,много се смях!
Виж целия пост
# 539
Смешко, честито християнче и пораснало момиченце! Нека да е жива, здрава и да расте безгрижно! Simple Smile На Ицко честито за приемането и дано много бързо да се адаптира и да ходи с желание! Simple Smile
Стаси, как съм се смяла с твоя разказ, а една колежка, на която разказах, ме попита "ама това истински случай ли е" Simple Smile

Вчера бях на родителска среща Simple Smile Много се вълнувам, вече не съм от страната на децата, а отговорен родител Simple Smile може да звучи малко инфантилно, но ми е още ново като изживяване. Е вярно, че основната цел на тези срещи е да съберат пари, но пък и останалите неща са готини Simple Smile
Много се впечатлих, че вече имат програма - български език и литература, математика, соц. дейности и природознание, което вече си е сериозно.
Записах я на - плуване, спортни танци, народни танци и английски език. И и обясних, че така ще е само първия месец, после трябва да реши на кои две ще продължи. А като и казах, че само на футбол не съм я записала, реакцията беше "защо?" Simple Smile А си мислех, че ще са много, то детето иска още или просто си продължава вълната "защо". Тихо, ама много тихо ще се похваля, че от началото на седмицата си спи в нейното легло сама. В събота и махнахме люлеещия се механизъм и направихме голямо леглото. Обясних и че е вече голяма и че ще спи там и тя беше много ентусиазирана. Първата вечер много трудно заспа там, но аз бях твърда и надделях. Толкова беше сърцераздирателно като ме попита хлипайки "защо не искаш вече да спя при теб". Мъжът ми много се оплакваше, че все го рита през нощта, не може да се наспи така и това още повече ме мотивира. Просто исках да сложа край на неговото мрънкане, а и вече си е голяма и трябва да спи отделно. На втората вечер заспа сравнително лесно, но 4 пъти ме вика през нощта с рев. На третия ден само един път, а снощи нито веднъж. Дано да продължава така. Simple Smile
Обръщам се към майките на момиченца, вашите кипрят ли се сутрин? Моята всеки ден е с рокля и пола, аз и друг път съм споменавала, но тя наистина тотално не признава панталони и анцузи. Един ден я питам "добре другите деца така ли ходят, твоята приятелка Габи все с рокли ли е?" и тя "ами Габи ходи с панталон, добре, ако искаш и аз ще ходя с панталон", но това още не се е случило Simple Smile Иначе с приятелката и Габи са големи бандитки, госпожите казват, че по отделно са много кротки, но заедно само бели правят. Скриват играчките на децата в пясъчника, тропат по пързалката и куп "интересни занимания" Simple Smile
Спирам, че стана много дълго.
Много целувки от нас и пишете повече! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия