МАЙчета 2009 - 9

  • 47 901
  • 735
# 285
Мигленце,благодаря ти за вниманието! HugОказа се,че Ицето се беше сдобил с болно гърло,но вече е ок.Хомеовоксът се оказа вълшебно лекарство. Peace
Виж целия пост
# 286
Да са честити, живи и здрави дечицата на които пропуснах да честитя рожденните дни!Безгрижно и щастливо детство им желая
 newsm38 newsm59  bigdance2
Като гледам темичката, май не сме единствените болни с Макси. Той все още е с оголемени лимфни възли, до скоро с Т отделно страшна хрема и от вчера започна и да кашля. Тъкмо започна да сваля температурата сега аз пипнах вируса от него, дано не заразя и другите у дома.
За лимфните възли Кверти, Май Дарлинг и при нас е същата работа и още не му спадат, а уж било нормално. Относно проблемчето с тестисите Май Дарлинг се надявам да мине всичко от самосебе си. Мисля, че нашата Ели Дечкин имаше подобен проблем, ако искаш я попитай как са процедирали в тяхният случай.
Мигле, какво става с изследването? На Макси педиатърката му предписа само Гастрокинд хомеопатични таблетки и тъй като съм много ама вече наистина много притеснена отностно това, че не се храни вече нормално, а той милият 12 кг. кожа и кости, та му предписа някаква коластра на Имунокол Перфект отделно си му давам всеки ден Саностол. Честно казано, чудя се дали детето спря да яде заради силната хрема, дали защото не се чувства добре, но това ще доведе единствено до загуба на тегло и отслабване на организма. Чудя се какво да правя Sick дали да не я прескоча и да го заведа на гастроентеролог или да изчакам още малко newsm78
Дженис леко изкарване на варицелата! Смешко оправйте се и вие! Кати, радвам се за чудесните преживявания на Александър!
До скоро майчета! Hug
Виж целия пост
# 287
Смехоранке, оправйте се бързо! Радвам се, че вървите към оздравяване! Hug Peace
Деси, Нормално е Макси да не иска да яде като е болничък- давай му повечко течности- сокове, мляко- по малко на често... Пожелавам ви скорошно оправяне!  Peace Praynig Hug
За нашия преглед- отложи се, защото нашата гастроентероложка в Токуда е отпуск до Юни, а другата, която ни препоръчаха от детската клиника по гастроентерология на Урвич приема много странно и тази седмица са празнични дни и не можахме да си направим час. Черешите обаче страхотно ни регулираха голямата нужда. Това, което ме тревожи са внезапните приплаквания от болки в коремчето, които приличат на нещо като колики. За тях ще питаме като си напарвим час. Дано минат до тогава, де....защото те се появиха наскоро и нямам обеснение на какво се дължат(мислех, че е от запека, сега обаче нямаме запек и дуфалак не давам от 5 дни, мислех, че е от свещичките- странична реакция, но от тях само 2 пъти съм слагала, така че дано мине и това).
Виж целия пост
# 288
Добър вечер!
Честити рождени дни на всички, които съм пропуснала! Желая на нашите 3-годишни съкровища да са здравички и щастливи!  newsm59 newsm67
Много болнички пак, оздравявайте всички! Hug Hug Hug Hug Hug
И Бела е с едното краче при болните - от 2 дни е с хрема, но няма температура и кашлица. А няма как да е - сутрин вали дъжд из ведро, на обяд - горещо, вечер - хладно, аман от променливо време!   Crossing Arms
Това, което ме тревожи са внезапните приплаквания от болки в коремчето, които приличат на нещо като колики. За тях ще питаме като си напарвим час. Дано минат до тогава, де....защото те се появиха наскоро и нямам обеснение на какво се дължат(мислех, че е от запека, сега обаче нямаме запек и дуфалак не давам от 5 дни, мислех, че е от свещичките- странична реакция, но от тях само 2 пъти съм слагала, така че дано мине и това).
Мигле, от известно време и Бела казва, че я боли коремчето, най-често около пъпа. Като й направя масаж и постоплим с ръка корема, й минава... до следващия път. Така и не мога да разбера от какво е - от зеления чесън в таратора, от ягодите и черешите или от нещо друго. Засега съм й спряла всички тези храни и пак казва, че я боли коремчето отвреме навреме.
Деси, и аз давам гастрокинд, но честно, голям ефект не видях...
Виж целия пост
# 289
Добро утро, момичета, в поредната дъждовна сутрин! Пожелавам на всички ни да е последната такава и малко по-слънчево време от тук нататък Simple Smile
Видях, че има доста болни дечица, затова реших да споделя нашия опит с леченията, ако мога да съм полезна на някой. Понеже при Михаил след 2-3 кихания се получаваше бронхеолит, се принудих да търся някакви по-сигурни превантивни средства и сега ползваме Шуслерови соли - No 3 и No 4 (в комбинация с вит. C и промивки на носа). Давам ги веднага като усетя, че има някакви признаци на разболяване или ако сме били някъде, където е имало кихащи и кашлящи. Дали е от тях или е случайност, но в тези случаи почти винаги успяваме да тушираме разболяването.
Бързо оздравяване пожелавам на всички и хубава седмица  Simple Smile
Виж целия пост
# 290
Честит Рожден ден на Иван,Сами,Андрей и Андриян!Много здраве и щастливо детство!
 TadaБлагодаря Ви за пожеланията за здраве! HugИцето вече е ок,но Криста се тръшна.Тази нощ вдигна почти 39С температура и плака непрекъснато в продължение на няколко часа.И сутринта рано,рано бяхме в поликлиниката.И тя милата е с гърлобол. ooooh!Лекарката каза,че върлува такъв вирус в момента.Висока температура и възпалено гърло.
Виж целия пост
# 291
Честита 3 та годинка на сладурковците ни днес Сами, Иван, Андрей, Андриян!
Бъдете здрави, весели и щастливи, юначета големи!

Виж целия пост
# 292
Честита 3-та годинка на днешните рожденници  bigdance2 Много да са здравички и щастливо детство!!!Да споделя и аз за черешите-лично и на мен и на Сиска ни действат разхлабвощо,но и Сиянка се оплака вчера,че я боли коремчето.но тя доста си хапна,а за ягодите не ги обича нещо.Бързо оздравяване на болничките,че много лошо с таз Т и ако не се храни детенцето.А и мъка е за мамите Hug
Виж целия пост
# 293
Здравейте ,сега и аз да напиша за нашия проблем. И ние имаме запек ,но се оказа ,че Лилито не иска да си върши работата заради малка фисула . Сега мажем с кремче и пием все още Лактофлор и Лактулоза и си върши работата всеки ден.Обаче в събота сутринта вдигна температура, по-късно се появи обрив по коремчето. Бяхме на гости при майка ми и викнахме нейната лична лекаркаи тя заключи че според нея е скарлатина. Прибрахме се в неделя и в понеделник при личната. Пъпките вече ги нямаше ,но пък си имаме херпангина и сега се лекуваме.Вчера пък и каката с висока температура и при личната пак - отвратително червено гърло и се появиха по 3-4 пъпчици на ръцете и краката ,които много я сърбят.Имало вирус някакъв такъв в момента.Абе гадна работа ,ама всичко ще мине .
Виж целия пост
# 294
Честита 3 та годинка на скъпото ни приятелче Ваньо! Да расте здрав, активен и засмян! Да е радост на мама и тати!

Танче, браво, че сте разрешили проблема с голямата нужда! А за новите проблеми- бързо да отминат. Уф, направо да откачиш- от едно в друго. Hug
Виж целия пост
# 295
Честит Рожден ден на Ваньо!Желая му много здраве и безгранично щастие!

Виж целия пост
# 296
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАШИТЕ ВЕЧЕ ПОРАСНАЛИ ТРИГОДИШНИ МЪНИЦИ!!!
Самуил на мама Tiliata от София, Иван на мама Miika от София, Андрей на мама Burberry, Андриян на мама dari_bg, Елица на мама bubcheto от София, Мартин на мама Baileys78 от София
Иван на мама лято от София, Кристиан на мама sisimoni от Враца
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ ЩАСТЛИВИ, БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО ИМ ЖЕЛАЯ!!!

 newsm59  Gift nbirthday  party023
Да ви се похваля, Макси вече няма проблем с голямата нужда Peace регулира му се коремчето. Не зная дали от Гастрокинда или в комбинация с нещо друго, но факт е че има резултат. Иначе сополите ги влачим още. Пръскам му някакво Еуфорбиум и ефект никакъв. Педито в Понеделник му изписала и сиропче за кашлицата, Ен Ти Тус и слава Бого поне там проработиха нещата. Иначе иска като свърши с лекарствата, да му изследва кръвтта, че се съмнява да не е изкарал някаква Атипична Скарлатина. Явно говори за вирусът, който се оплакват Таня Б и Смешко. Знам ли може и да бъркам. Само дето док се беше притеснила и за наше успокоение, както казва иска да провери от какво така често вдига Т и текват зелените гадни сополи.
Иначе е жизнен и вчера дори ми хареса как яде, за първи път от близо 10 дни, стабилно си напълни коремчето. Стискайте палци това да му стане навик Simple Smile
Иначе да споделя друго за мен. Днес излязох с детето на вън и за първи път усетих, че патериците ми пречат, а не ми помагат. Дано се разделя скоро с тях напълно! Най-сетне направих резервация в Павел Баня за рехабилитацията си и за съжаление се оказа, че за настаняване по Здравна Каса 7дни - към 66лв. без допълнителните такси- се чакало до края на годината, а ако си на свободна и си плащаш могат веднага да те настанят. Голямо разочарование, но все пак минах на средният вариянт рехабилитация за 10 дни от НОИ като цената е пак по-скъпа от това, което очаквах - 170лв. с влючено всичко в цената - храна, спане, процедури и такси. Бях на прага да се откажа - това си е сума за мен, но иначе как ще ми се възстанови кракът от самосебеси не зная. Другата хубава новина, е че вече документите ми са уредени и в НОИ и в Социалните и ще взимам по 170 лв месечна пенсия и по 35лв. детски като за първите месеци пенсии ми дойдоха накуп и ще мога да си позволя рехабилитацията. Още една хубава новина, за която ви моля за едни стиснати палчета - сестра ми си намери работа като куриер и днес е официалният й първи работен ден. Дано всичко мине по вода и остане на работа там, защото по нейни думи работата й допада много! Леле стана цял ферман наоплаках ви се похвалих ви се за днес стига. Целувки на всички! Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 297
Деси,  Peace за сестра ти  Simple Smile
Виж целия пост
# 298
Много ви благодаря!!  Hug Ето и почерпка:



Деси, успех на сестра ти и дано все така си хапва Макси!! Simple Smile
Болничките да оздравяват, много е гадно това със сополите и Т (е, сигурно има и по-гадно)!! И ние семейно сме се повлекли от няколко седмици, все има по някой болен. Ама хайде вече да се става лято и да се затоплим хубавичко!! Simple Smile
Виж целия пост
# 299
Честит 1-и юни - празник на най-хубавите, весели и щастливи МАЙ-ски дечица! Да са здрави, щастливи и засмени, им желаем с Бела
Честит рожден ден на днешните 3-годишни рожденици - Александра на Мадленка и Ицко на Smehorana! Да сте здрави и щастливи и много да помагате на мама за сестричката и братчето, сладурчета!
Деси, много се радвам за добрите новини - и при Макси, и при теб! Дано скоро пак да се похвалиш! Peace
Не съм писала скоро, но и няма нищо ново при нас. Днес в яслата на Бела ще има тържество, тя ще е пчеличка и от 2-3 седмици вкъщи репетираме песнички и танци. В главата ми нон-стоп се върти: "Жу-жу-жин, жу-жу-жин, кой лети с мен?"  Laughing После ще пусна снимки, стига да станат, де  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия