Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мога да направя, за да се подготвя за предстоящото раждане, когато съм в 9-ти месец?
Как мога да се погрижа за кожата си, след като се появят стрии?
Какво е мнението на майките за употребата на сребърна вода, прилагали ли са я и как, особено за пиене от каква възраст на детето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мога да направя, за да се подготвя за предстоящото раждане, когато съм в 9-ти месец?
За да се подготвите за предстоящото раждане, майките трябва да направят необходимите покупки като козметика, чаршафи, протектор за матрак, възглавница ограничител и комплект дрехи. Освен това е от съществено значение да се консултират с вашия лекар и да следват инструкциите му за подготовка за раждането. Когато влезете в 9-ти месец, можете да се подготвите за раждането, като се консултирате с вашия лекар относно необходимите стъпки и инструкции. Важно е да следвате указанията за грижа както за вас, така и за вашето бебе и емоционално да се подготвите за предстоящото раждане.
-
Как мога да се погрижа за кожата си, след като се появят стрии?
-
Какво е мнението на майките за употребата на сребърна вода, прилагали ли са я и как, особено за пиене от каква възраст на детето?
Майките споделят, че сребърната вода се използва предимно за лечение на настинки, кашлица и други проблеми. Въпреки това не се препоръчва ежедневна употреба. Консумацията на сребърна вода от деца трябва да се извършва само след консултация с лекар. Някои майки са използвали сребърна вода, но са преминали към хомеопатия след откриването й като алтернативно лечение за тях и децата им.
-
Как да изберем вестителки за форума?
-
Как мога да намаля видимостта на стриите?

Аз имам колан които се носи по време на бременноста и с него наистина правя по дълги разходки, пъм и бил превенция срещу свличане на органите...Но не мисля да си купувам за след това ще си карам само с ластичните панталони за бременни...
Не вярвам да има гъбичен проблем, защото тогава ще имаш постоянен дискомфорт, а не след полов акт. 
(е, това е по термин от тикерчето, където съм заложила дата 11ти април, както ми го смята due date калкулатора в
Тази ме копира от самото начало! Първо се разбра, че ще ражда април, като мен, после - момиче като мен и сега хоп - термин 15ти като мен. Ако родим в един и същи ден накрая ще падна 

Както винаги е страхотна!На мамчетата с нетарпеливи бебчета честити рожби да са ви живи здрави и скоро да се гушкате в къщи
правим ремонт с които сме до никаде а аз не мога да ставам и да чистя. За капак и компа ми се повреди
KRASI1982 аз съм купувала капки против колики от Англия казваха се Инфакол.Едни приятели си имат бебенце те си порачаха Гръцки капки от които са мн доволни.Така че сега сам разколебана от каде да порачам
.
Преди бягах по 1/2 час без проблем.. сега 15 мин. не мога да ходя и то със съвсем разхождаща се скорост.. 