


. Ама твоето мъжо голям романтик ще се окаже
Париж е разкошеееен.. И о даааа, залягай над френския, че с английски няма да ви огрее никъде по френско
А ти купи ли си лятна количка?
Това с въртенето преди сън ми е познато, но с екстра неспирно шушукане на безмислици, приказки, песни.....
С дете на 5 на единично легло си е ужас, изнервя ме адски.

да не говорим колко изядох
ще се обзаведа с някоя масивна задница скоро, ако продължавам така 
тъй че, шматкайте се и за мен, моля

Много готино, Красииии!!! И там, дето пише за бебетата-зодии, ще си го прочета най-чинно!
Много благодаря!
Да са ти живи и здрави момичетата!
Симонка с колко зъбчета е сега?
Аз се надявам на една Холандия на пролет, ама дали... Мила, вие далече ли сте от Ротердам?
Ще ви дочитам после


И разбира се се мята назад или ляга на пода да се тръшка. Като започнат да не ми издържат нервите го слагам в кошарата и се правя, че не го чувам и виждам, иначе може и аз да се разкрещя, пък ми е малък още. Ако хептем ме побърка се качвам горе да не го гледам. Много здрави нерви имам, ама и аз съм човек и това постоянно врещене не се издържа, та напълно разбирам и другите на нашето дередже. И да ви успокоя - това е само началото, тепърва ни предстоят ужасните 2!
.
. Ева е страшно любвеобвилна, понякога, както си играе идва сама(без да я карам) при мен и ме целува по устата
.
много се радвам,че ти е допаднал толкова
А си уцелила и деня 


/ Последното не ми се беше случвало с години/ Мислих си,че имах проблем с кръвното,че зверски ме болеше главата и реших,че ще ми дойде добре шоколада,ама после разбрах,че главата не минава и съм се минала жестокооо 
Иначе все още имам нерви да си говорим 
Препоръчани теми