Магическа пролет се задава и Октомврийчето цветя на мама ще раздава!

  • 32 453
  • 738
# 105
Мишанка  Hug честит рожден ден! Да си жива и здрава, мъжете ти да те слушат и винаги да те обичат!   bouquet

То и аз затова.

Въпреки че тука като че ли се чувствам в свои води, иначе мисля че не съм наред с тия нерви. Обаче повечето е заради баткото, въпреки че и малката реве доста дразнещо.

Обаче сега ще ви се оплача, хем Смехи ако види може някой съвет да даде.

На моите разликата им е 3 години. Като ги пусна двамата при децата, има едно дете на 2 доста ячко, дето ходи и млати малката. Даже е доста грубо - хваща я отзад за врата и я хвърля. Баткото реагира веднага й му удря две тупаници с ръка или с квото му е под ръка. При което майката на детето идва и почва да се кара на моя. И аз естествено се опитвам да ги разтърва като дърпам моя. И всеки път си казвам, че няма да се намесвам, обаче не мога да се владея явно.




Виж целия пост
# 106
Хейли,явно това е някакъв период при децата.Ники напоследък постоянно се лигави и се опитва да се налага,започна се едно тръшкане по земята,тропане с крака,просто ужас.Омръзна ми по 100000 пъти да му казвам да не пипа нощната лампа,качих я нависоко,а той рев и чудо да я вземе.Признавам си и моите нерви не издържат понякога и аз викам.Чувствам се виновно,обвинявам се,че не възпитавам детето си както трябва,че някъде бъркам.Иначе Ники много обича да се гушка,постоянно идва до мен да го гушкам и цункам,просто се разтапям,но когато реши да проявява инати,все едно не е той.
С ракия и аз съм мазала венците,действа и успокоява.Моята свеки имала една позната,която има близначета и и казвала,че вечер им давала по една капачка вино да спят Shocked Joy
Благородно завиждам на всички за екскурзийките,почивките и забавленията,искам и аз,ама няма Mr. Green
Бобче,честито за градинката.
Мишанка,Честит Рожден ден !
Виж целия пост
# 107
Моята свеки имала една позната,която има близначета и и казвала,че вечер им давала по една капачка вино да спят Shocked Joy

Не виждам нищо смешно в това! Жестоко си е...
Виж целия пост
# 108

Пашик, ти на колко си била като сте се запознали с мъжа ти?  Shocked
на 15бях,на 20г се оженихме,тази година ще правя 30г



Днес трябваше да празнуваме р.д. 3г на моето момченце ... Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 109
Здравейте мами,
Честит Рожден Ден,MISHANA13
Благородно ви завиждам за екскурзиите - Париж, Барселона....супер.
И аз съм чувала за попара с вино за вечеря  Laughing

Моята принцеса обожава да спи отгоре ми или гушната до мен, но аз нали все ставам до WC и не може дълго време да се наслаждаваме. Simple Smile

Лек ден на всички!
Виж целия пост
# 110
Mishana честит рожден ден! Желая ти много, много щастие във всеки един миг от живота ти   bouquet
Мiss Fine умрях от смях на гърба на тези в градината, дето си мислят, че българския е като бебешко плямпане  hahaha
Аз имам гадни спомени от лечение с чай с ракия - на доста по-голяма възраст де.  Sick Та хич не одобрявам. Но малчо харесва бира, та предполагам не би се отказал от някакво такова лечение  hahaha ама няма да го огрее  Mr. Green
Hailie това с тръшкането и ината май е повсеместно явление на тази възраст като чета. А за гушкането - има си хора, които просто не обичат много да ги гушкат. Моя племенник - на 2 год. - дава само леки целувки, но моя маймун като го види и почва да го прегръща и гали, а той бяга и се сърди - в чудо се е видял  Mr. Green Обаче гледам вече свикна и сега и той вече започна да прегръща Светлозар. Може би и Симеон с времето ще започне да приема и дава прегръдки  Simple Smile
При нас вече няма налепи по сливиците, само малко още е зачервено гърлото  Grinning И започвам да мисля, че истериите на Светлозар са от скука. Явно и той като мен е изтрещял от седенето вкъщи, защото като сме навън е един весел, самее се, закача се с хората, а като се приберем и пак почват мрънканиците  Confused  Дано се затопля вече трайно!
Pashic не знам какво се е случило, но една  Hug за теб и  Flowers Rose за твоето момченце
Виж целия пост
# 111
Честит рожден ден, Мишанка! Желая ти много здраве, любов и късмет! Бъди много усмихната и все така позитивна  Hug

Да се похваля с третия кучешки  Mr. Green, сега чакам и четвъртия.

ПашикHug

Беболе, Барселона, аааааааа, дано отпътувате най-накрая  Praynig
Виж целия пост
# 112
Мишана, честит ти рожден ден! Много щастие ти желая!  bouquet

Пашик,  Hug И подготвяй френския за лятото, как ми се ходи в Париж...

Оле, ихаа, ти направо пък стягай куфарите вече, ей сега ще дойде 1 април.

Днес цял предиобед бях в класа на Мила, да гледам какво правят.
Много беше яко. Толкова интересни занимания, материали, браво.

Виж целия пост
# 113
Не ми завиждайте толкова, Барселона ей я де е, не е трудно да се отиде, а на мен ми взима вече 6-та година да я стигна. Все изниква нещо. То не е бременност, бебета, местеници наляво и надясно, ама този път съм бетон. Тръгваме!

Пашик  Hug (изглеждаш по-млада от колкото си)
Виж целия пост
# 114
Мишанка, честит рожден ден!  Hug

Пашик   bouquet Hug

Момичета, как да изчистя надраскани бебешки книжки, от тези с картонените дебели гланцирани страници?  Tired Надраскано е с химикалка.
Виж целия пост
# 115
Момичета, съвсем съм зле, щом почнах и турските сериали по Нова да гледам Crazy ooooh! - ужас! Ако спра да пиша, да се тревожите за мен Laughing

Мамам-ам, браво за оздравяването! Симеон и навън е кисел. Единственото, което мааалко по-добре му се отразява, са люлките, ама в тоя студ повече от 10-15мин не смея да го люлям.

Бобинка, Симеон се е научил страхотно да ме гушка Heart Eyes , но толкова рядко му се случва. Най-много веднъж на ден. Ама иначе много го целувам - където го хвана там го намачквам. Има моменти , в които не роптае... Но и това е рядко.

Пашик, Hug Hug . Дано всичко с пътуването е наред!

Оле, то не останало Party . Да не забравите фотоапарата! А с децата ли ще сте?

Позитив, честито зъбче!

Мила, сподели, ако ти се разказва, повече за заминанията в училище.

На Симеон нали му избиха горните кътници, обаче има само по едно връхче, явно ще се мъчим докато избият целите ooooh! . Чакам и цяяял долен кътник, другия долен доста се е показал, явно няма да ни  мъчи повече Praynig

Облаче, пробрай с леко влажно тампонче със спирт и съвсем леко мини по драскотините.
Виж целия пост
# 116
Хейли, няма ли да се повреди хартията?  Confused
Виж целия пост
# 117
МИшанке,честит рожден ден! Бъди все така усмихната,много щастлива и голяма късметлийка!
ПАшик Hug
и такаааа: Къник! Ето ми обяснението за сополите и т.н. ДНес го видях, но все пак по-късно сме на лекар, да видим дали е само това
Виж целия пост
# 118
Не ми завиждайте толкова, Барселона ей я де е, не е трудно да се отиде, а на мен ми взима вече 6-та година да я стигна. Все изниква нещо. То не е бременност, бебета, местеници наляво и надясно, ама този път съм бетон. Тръгваме!

Пашик  Hug (изглеждаш по-млада от колкото си)
Благодаря !И аз се имам за малка ,но и така изглеждам.Миналия месец в Пампорово взехме и племенницата с нас,в хотела се разсипаха да ме питат и трите ли деца са мои Heart Eyes Party Crazy
Е ,реално трябваше да имам три ..не е честно живота е жесток .Все повече си мисля,че хубавото в живота е  мн малко .При мен това са двете ми живи и здрави деца!Дано има равновесие и хубавото да предстои! Praynig
Оле,медения ни месец беше в курорт в  Испания ,имахме и обиколка на Барселона.Имам страхотни спомени,видяхме мн красиви неща!Дано си изкарате страхотно,а деца ще вземате ли ?
Виж целия пост
# 119
Моята свеки имала една позната,която има близначета и и казвала,че вечер им давала по една капачка вино да спят Shocked Joy

Не виждам нищо смешно в това! Жестоко си е...

Смея се на акъла на тая,че въобще го няма.
Пашик  Hug,животът понякога ни отнема нещо,за да ни даде друго Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия