Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим предложенията - БУРГАС - 2

  • 56 112
  • 738
# 210

За конкретната терапия нищо не мога да кажа, но Бена е моята козметичка и съм си много доволна от нея. Преди време работеше в центъра в един друг салон, от близо година и половина се отдели на това място ... аз лично си я следвам където се премести. С ужасна кожа съм и нейните процедури са единствените, които са ми помагали ... с две думи - препоръчвам я с две ръце  Peace

Благодаря, сега ако кажат и добра дума за терапията, ще се възползваме Simple Smile
Виж целия пост
# 211
Вчера си използвах ваучера за масажа ( на цялото тяло) от студио Стевал и останах доволна ( но си признавам, че за 1ви път ходих на масаж, така че нямам кой знае каква база за сравнение) Simple Smile
Отказах се от манкюра и педикюра на Неди и Гери, взех си ваучер за Йорк- салата по избор и пиле жулиен, та да видим. Laughing
И обмислям още 2 оферти.Едната е http://grabo.bg/izberi-komplekt-bijuta-po-izbor-s-avstriiski-kristali-0whsq3 ако някой вече е притежател да сподели, моля или ако си е купувал от официалния им сайт също. Peace
А другата е за колело пак в грабо. Но все още обмислям. Laughing
Виж целия пост
# 212
http://grabo.bg/perete-evtino-i-ekologichno-s-topka-za-prane-07t6mn
мами, има ли някоя от вас от тези топки за пране?
Чудя се, имат ли някакъв ефект и перът ли въобще?
Виж целия пост
# 213
http://grabo.bg/perete-evtino-i-ekologichno-s-topka-za-prane-07t6mn
мами, има ли някоя от вас от тези топки за пране?
Чудя се, имат ли някакъв ефект и перът ли въобще?

Една приятелка има - незнам обаче дали е абсолютно същата като тази. Струва ми се много странно как една такава "джаджа" може да пере лекета, да премахва миризмите от дрехите, а за омекотяване и ароматизиране пък и дума не може да става. Аз не бих си я купила, но нека тези, които я ползват да дадат по-компетентно мнение.
Виж целия пост
# 214
Влизам за да ви се оплача от това, че се прекарах ( е не много, но все пак) Embarassed
Поръчах си онзи комплект от обеци и колие ( което споменах в предния си пост) Заявих ваучер, преди малко си го платих.
Сега влизам във всички оферти и гледам същите обеци и колиета ( само че в много повече цветове) на 17 лв, а аз си ги поръчах за 25 лв. Разликата е само в сайтовете, които са пуснали офертите и в цената, разбира се. Направо пощурях  #2gunfire Ама така е другия път ще си отварям очите. #Cussing out
Виж целия пост
# 215
http://grabo.bg/perete-evtino-i-ekologichno-s-topka-za-prane-07t6mn
мами, има ли някоя от вас от тези топки за пране?
Чудя се, имат ли някакъв ефект и перът ли въобще?

Една приятелка има - незнам обаче дали е абсолютно същата като тази. Струва ми се много странно как една такава "джаджа" може да пере лекета, да премахва миризмите от дрехите, а за омекотяване и ароматизиране пък и дума не може да става. Аз не бих си я купила, но нека тези, които я ползват да дадат по-компетентно мнение.
Ако някой реши да си купи такава топка, да порови в китайските сайтове или в ибей.В пъти са по-евтини там.
Виж целия пост
# 216
http://grabo.bg/perete-evtino-i-ekologichno-s-topka-za-prane-07t6mn
мами, има ли някоя от вас от тези топки за пране?
Чудя се, имат ли някакъв ефект и перът ли въобще?
Назад в темата бяха казали, че не вършат никаква работа
Виж целия пост
# 217
http://grabo.bg/perete-evtino-i-ekologichno-s-topka-za-prane-07t6mn
мами, има ли някоя от вас от тези топки за пране?
Чудя се, имат ли някакъв ефект и перът ли въобще?
Назад в темата бяха казали, че не вършат никаква работа

Ясно е значи, поредния боклук за пари...
Благодаря за инфото  Hug
Виж целия пост
# 218
 Peace
Моята приятелка от Пловдив също си го купи и потвърждавам, че не върши работа.
Виж целия пост
# 219
Някой да е ходил на екстремни преживявания през сайтовете? Искам да заведа милото, но все се притеснявам, че ще се прецакам и ще има уловка в офертата.  newsm78
Виж целия пост
# 220
Къде избягахте всички  Laughing
http://grabo.bg/burgas/spa-manikiur-s-shellac-plius-dekoratziia-0r2vfg
ето какво намерих аз. Една приятелка ми е разказвала за там. Била много доволна от фризьорката, а тук има маникюр. иска ми да подаря ваучер за Р.д на моя приятелка, дано да остане доволна.
Виж целия пост
# 221
Къде избягахте всички  Laughing
http://grabo.bg/burgas/spa-manikiur-s-shellac-plius-dekoratziia-0r2vfg
ето какво намерих аз. Една приятелка ми е разказвала за там. Била много доволна от фризьорката, а тук има маникюр. иска ми да подаря ваучер за Р.д на моя приятелка, дано да остане доволна.
Ами като не пускат интересни оферти...даже почти не ги гледам вече.
Салонът изглежда красиво.Само не разбрах цената включва ли махането на шилака после.
Иначе може да се направи и за 15 лв.(това е най-ниската цена,която съм чувала),но тук е включена и спа глезотийка.Мисля,че ще е хубав подарък,ако и маникюристката е добра.
Виж целия пост
# 222

Ами като не пускат интересни оферти...

напълно подкрепям. Изобщо няма никакви оферти свястни. Сега съм хвърлила око на едни екскурзии, но всички са от други градове  #Cussing out Най-добрия град пак нищо не предлага - нито за хапване, нито за забавление........... Явно лятото ще е така.
Виж целия пост
# 223
И аз съм напълно съгласна с мненията на LilaC и Sinara .... нищо интересно, а като гледам за другите градове .... вече спирам и тях да разглеждам
Ще изчакаме да свърши сезона изглежда ...
Виж целия пост
# 224
Здравейте,
аз се чудя от коя от двете оферти да се възползвам
http://grabo.bg/burgas/spa-manikiur-s-shellac-plius-dekoratziia- … 6540&affid2=7

или 
http://promograd.bg/offers/view/id/1060
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия