Моите са "растроени". Първо големия. От днес и малкия
Хриси вчера откачи в нас и само повтаря - вече нямам устройство Мим, тази ли
Явно , нали половината сме оФчици сме в Сатурнова дупка. Аз от другите проблеми няма кога и да се депресирам
Хриси вчера откачи в нас и само повтаря - вече нямам устройство 



.
(че и рима докарах
. Кажете ми, кога друг път ще изгарям от желание да чистя и подреждам???!!! Много е несправедлив светът
за останалите нерваци
. И понеже още съм на работа, а няма как седнага да се прибера, това, което ми хрумна веднага е да отида да попитам в аптеката за този Финалгон, какво съдържа и много ли е опасен. Момичето ми каза, че съставките вътре не са толкова опасни, защото той бил нестероидно противовъзпалително и нямало вътре антибиотични и кортикостероидни и че най вероятно няма да има никакви последствия, особено ако е било много малко количество. За всеки случай, каза да й дам активен въглен.
Уж аз всичко прибирам, ама явно тази тубичка, съм я забравила някъде на по достъпно място. А и ж тя знае, че такива лекарства не се пипат, ама ето- дете...
..... не ми се обяснява, но съм адски разстроена и притеснена. От 2 седмици пия валериан, за да мога поне да дишам равномерно
. Не знам ....
, даже педи изписа капки/. Истината е, че след като тръгна на ясла за 2 дни се появиха сополите, запушения нос и кашлицата. И ето - вчера Веселин си тръгна по обяд, за да го вземе /насред годишното приключване
/, свеки цъфна вечерта, и тези идиотщини с клиенти .....
......
. Много неприятно и това с конюктивита, дано минават проблемите по-скоро 
Както е тръгнало, ще си остана стара мома обаче 






Препоръчани теми