Пролетта дойде, радва и се ЯНУАРСКОТО дете

  • 36 197
  • 743
# 195
Като за добро утро да оакам темата Mr. Green
Моите са "растроени". Първо големия. От днес и малкия ooooh! Хриси вчера откачи в нас и само повтаря - вече нямам устройство Mr. Green Днес сам стана за градина.
Мим, тази ли
Явно , нали половината сме оФчици сме в Сатурнова дупка. Аз от другите проблеми няма кога и да се депресирам Rolling Eyes Между другото споделих на психиатърката за манията по ТИТИте ми и че все ми дърпа деколтето. Каза да му обясня, че той не е бебе и не яде вече от тях. Там ядат само бебетата. Че беше почнал и баба му да проверява има ли тити
Виж целия пост
# 196
Мим, честит рожден ден на патерица! Да си жива и здрава и много щастлива!   bouquet

Виж целия пост
# 197
Мим, това е декларацията, която е пуснала Доника. Освен това подаваш и нулева данъчна декларация по чл.92 от ЗКПО.
ЧРД на патерици на Люби и Мим! Живи и здрави и много щастливи   bouquet
Болничките да оздравяват, и Александрина 2 дни не е на градина, появиха се сополи в петък и реших да я наблюдаваме. Утре дано всичко е ок, я пускам. Тази сутрин каза, че много й се ходи при децата, да учат и играят.
Виж целия пост
# 198
ЧРД на патерици на Люби и Мим! Simple Smile
Нерврно ми е, не ми се пише, но хвърлям по едно око тук  Hug
Виж целия пост
# 199
Ч.Р.Д  на патерици и от мене на Люби и Мим.пожелавам ви да сте живи и здрави и малките дяволчета мн да ви радват.  party023  party023

Явно периода е нервен.И на мене ми е адски нервно.Нищо не ми се прави.Всичко ме дразни.Дано минава по бързо.
Приятен ден на всички newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 200
И аз се нареждам на опашката на пропусналите купона  Blush.

Люби, Мим, честити ви рождени дни, зло да ви забрави и да сте живи и много здрави!!   bouquet  bouquet Hug Hug (че и рима докарах  Mr. Green).

И на мен ми е нервно - много, ама много ми се чисти вкъщи  Mr. Green, пък все трябва да съм на работа  Crazy. Кажете ми, кога друг път ще изгарям от желание да чистя и подреждам???!!! Много е несправедлив светът  Crossing Arms  Laughing

 Hug за останалите нерваци  Hug
Виж целия пост
# 201
Привет,
Благодаря ви за подкрепата, която ми оказвате Hug
И да се оплача моята какви ги е надробила днес- намерила тубичка от гел Финалгон, намазала се, а пък и казала на баба си, че била глътнала малко от него Crazy. И понеже още съм на работа, а няма как седнага да се прибера, това, което ми хрумна веднага е да отида да попитам в аптеката за този Финалгон, какво съдържа и много ли е опасен. Момичето ми каза, че съставките вътре не са толкова опасни, защото той бил нестероидно противовъзпалително и нямало вътре антибиотични и кортикостероидни и че най вероятно няма да има никакви последствия, особено ако е било много малко количество. За всеки случай, каза да й дам активен въглен.
Та така, надявам се, че ще се разминем само с това и че няма да се наложи да ходим до спешното.
Все ще намери нещо такова да ми сервира Tired Уж аз всичко прибирам, ама явно тази тубичка, съм я забравила някъде на по достъпно място. А и ж тя знае, че такива лекарства не се пипат, ама ето- дете...
Виж целия пост
# 202
Да, това е декларацията. А може ли онлайн да я попълня? Има и такава възможност... А другата мога ли да я пратя по мейл, поща или сам в нап?  bouquet
Виж целия пост
# 203
Офффффффффффффффф, много ми е зле и на мен ........... в работата.... от нищо стана .... ooooh! ..... не ми се обяснява, но съм адски разстроена и притеснена. От 2 седмици пия валериан, за да мога поне да дишам равномерно  ooooh!. Не знам ....
Марти от вчера на обяд си е вкъщи /според сестрите имал конюктивит  Thinking, даже педи изписа капки/. Истината е, че след като тръгна на ясла за 2 дни се появиха сополите, запушения нос и кашлицата. И ето - вчера Веселин си тръгна по обяд, за да го вземе /насред годишното приключване  ooooh!/, свеки цъфна вечерта, и тези идиотщини с клиенти ..... Crazy ......
Виж целия пост
# 204
Елена, чак толкова ли е сериозно положението, че чак до валериан си стигнала  Sad. Много неприятно и това с конюктивита, дано минават проблемите по-скоро Praynig

Мим, ето ти извадка от указанията: Декларацията се подава от данъчно задължените лица или от техен упълномощен представител в териториалната дирекция на НАП по регистрация.
Декларацията може да се подаде и чрез лицензиран пощенски оператор или по електронен път /чрез интернет с електронен подпис/.
Когато декларацията се подава лично или чрез пълномощник, подаващият декларацията следва да удостовери самоличността си и/или представителната си власт (чл. 99, ал. 4 от ДОПК). При подаване на декларацията чрез пълномощник, не се изисква пълномощното да бъде нотариално заверено.


Рали, ама и на вас ви се насъбра. Ужасно преживяване сте имали със свекъра ти, а Йоанка надявам се да не те изненадва така, за всеки път питай и педиатъра дали е проблем това мазило, което е евентуално е погълнала. Надявам се всичко да е ок  Hug
Виж целия пост
# 205
На ен пък не ми се чисти, ама чак ми се плаче колко мръсно и разхвърляно е у нас  Mr. Green

Хайде наздраве от мен, че с мъжо навъртяхме 9 години заедно  cheers Както е тръгнало, ще си остана стара мома обаче  Laughing  Mr. Green
Виж целия пост
# 206
Извинявам се, че ви занимавам...последно:) Това означава ли, че мога и двете декларации да ги пусна по пощата?

Кокос, честито!!! Още много годинки заедно!

Елена, не знам как да те успокоя, стискай зъби, че аз като гледам колко трудно си търся работа.... А Марти бързо да оздравява!
Виж целия пост
# 207
Кокос, редно е вече да станеш омъжена жена ми се струва. Както и Тобито, Усмихнатото и Лорини Mr. Green (няма да сме само ние прецаканите я Mr. Green)
Е кат си рекла, ай наздраве Wine Glass
Мим, да Wink

Елена, Рали Hug
Ели
, какво стана със стажа?

Тази пролет нещо ви е сдухала всички Rolling EyesАз учудващо все още не съм се...ама има време до седмица две. Другата седмица ще наблюдават Гого с друго дете, което не познава - как ще реагира. Като го знам - или ще налитне на бой или няма въобще да го отбележи...
Виж целия пост
# 208
Елена д - Дивна таман се похвалих, че ми е здрава, цяла зима не е боледувала и в петък бяхме с нея при педи където срещнахме мъжа ти и Марти. Дивна днес я пуснах на ясла, но утре и нататък няма... То в групата утре ще има 5-6 деца, не повече... Кой тръшнат от вирус, кой от конюнктивит. НЕ се коси. Като стояхме с мъжа ти пред кабинета и той ми каза : Едно бебе влязло преди половин час, какво толкова правят.. (мен ми се сви сърцето)... и после педи каза, че бебенцето е с тежък сърдечен порок, така че не се коси. Всичко е суета, да сме живи и здрави.. останалото може да се нареди.  
Хриска25 - аз си спомням ника ти, засякли сме се Wink
Ели,  здравей и тука Wink
Усмихнато - и аз се радвам да те видя   bouquet
Доника - не знаех, че има отзиви за нея, познавам авторката, страхотна жена. Тя ми подари книгата най-накрая след 2 седмици Източно европейско пътуване, което аз водех.
Ралче - направо си представям как си изтръпнала да ти кажат по телефона това...
Коконът - е, нали мъжът ти ако те заведе на олтара няма да му дадат да се ожени за тебе - ще кажат, че ти трябва разрешение от родителите  Laughing надявам се шегата не е прекалено spicy..

Момичета, помнете, че е нормално да се чувствате нервни и някак депресирани по това време от годината, но помнете : както и с растежа на децата - И ТОВА ЩЕ МИНЕ!!!

Не знам за вас, ама аз постя  и след няколко дни ще направя житния режим (около 25дни) и обезумявам от мисълта защото никога не съм следвала режим и обичам храната... Но започна да ми личи и да ми тежи, което е проблема. Та! Стискайте палци!  Praynig
Виж целия пост
# 209
Кокос, хайде наздраве по случая! Все така да сте щастливи!!!

Ралче, Елена Hug Hug

Оставям ви, че ви пиша в рекламите-  гледаме с Мишо един документален филм по Нешънал Джиографик- мегаструктури, как е създаден палмовия остров в Дубай. Много яко!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия