Пролетта дойде, радва и се ЯНУАРСКОТО дете

  • 36 197
  • 743
# 210
Аз да взема да се разпиша  Grinning

Благодаря за честитките.  Пък за женитба съм твърде млада  Flutter Мама и тати няма да ме дадат  Laughing (мериголд  Wink )

Ходихме на заведение вчера тримцата. Отбелязахме празника. Вики като заспа си сипахме по едно мохито (без мента, че нямаше по магазините) и на сладка приказка до късно...  Живот....  Party

Усмихнатото, с Ицо се смяхме, че друг път като ходим на заведение идваме да вземаме Калоян, дори вас да ви мързи да излизате  Laughing С компания Вики стои повече, иначе иска да си ходим като му писне. Ще ви го нахраним, напоим, изморим и ще ви го върнем. Съгласна?  Laughing Можеш ли отказа такава оферта  Laughing

А за усещането през това време на годината, аз не знам как се чувствам. Нямам време да помисля дори  Laughing Единствено рано сутрин като звънне часовника по тъмно и ми е криво. Иначе денят минава толкова бързо, нямам време да помисля дори, че нещо не е наред.
Тези с оплакванията, запълнете си ежедневието с още нещо  Wink

Хайде чао и до скоро на по чаша кафе виртуално (като не щете реално)  Mr. Green
Виж целия пост
# 211
Слушайте Кокоса, мъдър е!! Намерете си занимания и няма да се сещате, че ви е сгъбясано!!!
Действа!
Мери, житният режим е чудесен! Още повече по това време на годината, когато и не е много студено /един път го правих февруари месец, направо умрях от студ/. Ама 25 дена..... множко ми се струват. Не беше ли 10?
Елена  Hug И това ще мине!
Виж целия пост
# 212
Мда, когато си ангажиран действа...Аз мисля положително Flutter Или ми се ще по-скоро Simple Smile
ГогУ от сабахлем е "наказан" по гащи. Не се е напикал, но и как мине покрай гърнето го рита със все сила hahaha Да видим кой кого обаче...заръчала съм на баба му, че няма тън мън - ще и изпера килима, да не мирише  Rolling Eyes Най - ме е яд, че и нощем си му е сух памперса. То вярно, че топли и хигиенично, ама.... Twisted Evil Не случи туй дете на роднини
И продължава да поддържа никаква температура - бах таз реакция от ХЛ, че в събота пи силна потенция Confused
Виж целия пост
# 213
При нас пък обратното - от 2-3 дни не ще да чуе за нощен памперс. Оставих я едната вечер и се опика до уши. Памперсът винаги е пълен. Как да я оставя? А такъв инат е напоследъъък и нервак. Не знам какво да я правим, че и нас изнервя и сме едно кълбо от нерви тримата.
Аз също съм се сдухала. От около 2 седмици левият ми крак е с оток около глезена и доста боли. И като прочетох в Жужъла на какво може да е симптом и като се сдухах. Даже на РД си накрая се разревах в дискотеката..абе пияна работа. Вчера ходих на изседвания. Понеже излязоха лоши - днес ги повторих и сега тръпна за резултата. Това за нямането какво да правя не е съвсем вярно. В момента и натоварването на работа е голямо, ама пак се сещам за "проблемите" си.

Кокос, честита годишнина! Още много хубави годинки ви пожелавам.
Виж целия пост
# 214
Люби стискам палци изследванията да са ок днес.
Кокос честита годишнина.Живи и здрави  и още мн дълги години

Мъчих се да кача снимка на Моника да ви я покажа ама нещо не можах Sad
Тя се събуди сутринта с яка кашлица.Още не съм я водила на лекар ,но според мене е пак алергичната кашлица.ужас.Измъчи се детето вече

Приятен ден на всички
Виж целия пост
# 215
Люби, сложи и непромокаем протектор на леглото, да не отиде зян матрака и ...каквото сабя покаже. Хриси има такъв на леглото и да не ме чуе дявола, мисля, че се сбогувахме с нощното напикаване. Вече 2 месеца няма инциденти . Иначе,  Hug надявам се е лесно лечимо или?
Виж целия пост
# 216
Кокос, честита годишнина на патерица!
Люби  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 217
Ехооо жива съм... Laughing
Нямам нет и съм взела флашката на сестрата на Микеле за 2,3 дни. Не купувам нова, защото другия месец си идваме в БГ и няма смисъл. Ха да ви се похваля идваме си и то за дълго пък да видим как ще тръгнат нещата там. Криси и Софи ще ходят в БГ на ДГ и ясла, защото аз съответно ще по4вам работа. По подробно ще разказвам като се приберем и сложа нет, 4е тоя е ужас - много бавен. Whistling
Ииии ве4е съм блондинка,но умна... hahaha
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.382542281769981.93498.1 … 65743&type=1#!/photo.php?fbid=383463155011227&set=a.382542281769981.93498.100000426365743&type=1&theater

Крис е добре, Софи изкара шарка, аз нямам търпение да тръгна, но паспорта е готов 4ак края на април. Whistling Целувки на вси4ки и не ме забравяйте скоро ще съм редовна. Heart Eyes

Да допълня, 4е много хора като кажа, 4е си тръгвам за БГ първият им въпрос е ''Да не сте се разделили с Микеле''... hahaha Неее и той идва Август. Та ве4е отг предварително. Laughing
Виж целия пост
# 218
Здравейте!
не мога да ви изчета...2 дни ми дава отгоре на известията че никой не  е писал,а то 3 странници.
не мога да виизчета за което се извинявам.
на рожденничката  МИМ,честит Рожден ден.  party023
Мойто дете е с ужасна кашлица и сополи,кашлицата е давеща не може да спи като легне,абе нон стоп кашля.Пием Амбрекс ,ама нз каква е ползата още пове4е кашля,а уж е за отхрачване.Днес ми казаха мед с канела да давам и кока -кола сварена.Е давам ама нищо за сега.някой знае ли нещо ефикасно,такива компреси не  трая с разни вестници на гърдичките....Ще съм ви благодарна
Виж целия пост
# 219
Ооо, Како Наде, добре си се завърнала!  Laughing Супер е това, че си идваш в БГ и започваш работа. Прическата не мога да ти я видя, че на работа фейсът е форбидън.
Момичета, да ви се оправят дребчовците!  Praynig
Ралче, забравих да ти кажа  Shocked Тези малките са истински дяволчета.
ЕленаHug Сподели ако искаш - поолеква.

Пак излязоха същите резултати. Утре съм при док да видим какво правим от тук нататък.  Sad
Дони, не знам дали е лесно лечимо, защото идея си нямам какво е. Надявам се да е.
Ще пробвам това за подлогана, но тя не спи в една поза и трябва да е по-голям. Пък и нали се шири на голямата спалня..
Виж целия пост
# 220
Здравейте момичета,
и аз имам "нощни разправии", но там аз съм си виновна. Миналото лято Дивна спеше без памперс и я оставях да се напикава и беше спряла и после като захладя пак започна и аз хванах да я изпикавам, че ме хвана страх, че ще се разболее. И такааа, сега сме в една разправия - не иска памперс и това е, но без- опикава леглото и страшното е, че по някое време идва при мен и вече голямото легло пострада въпреки всички предпазни мерки, които вземам... Абе, но поне открих страхотен начин на обезмирисяване и почистване, хаха. Със сода бикарбонат.

Хриска - много добре действа, ако правиш инхалации - 2,3 пъти на ден - с лайка и отвреме на време пускаш по една щипка пак сода бикарбонат и то изкача един облак - диша се. Освен това прави чай от разрязана ябълка, един-два ореха - само чукнати леко - целите ги мяташ. Останалото в чая сложи така, че да и хареса - и ябълката и орехите се варят във водата - измий ги много добре преди това.

Таис - 10дена е, но броя преди това - седмица подготовка - всеки ден се сваля по малко калории, а и седмица захранване след това - даже целия режим отнема 30дни - по 10 за всяка фаза.

Любито - има едни еднократни, които са 60/90 и струват 40ст. Продават се по 10 и са много удобни. Слага се върху чаршафа. А отдолу имам и непромокаема.

Приятен ден

Виж целия пост
# 221
Люби, те това имам в предвид. То си е като чаршаф с ластик Simple Smile
Оу, Наде. Микеле ще го правим заврян зет, а Simple Smile)) Лесна адаптация на родна земя Hug
merrygold, прочетох резюмета в амазон. Книгата наистина звучи...много не знам как да го кажа. Евала на такива жени Simple Smile
Лорини да вземе да си налегне парцалите и да я завършва тази психология. Аз да взема да завърша една логопедия - и ей го на идея за бизнесначинание. В нашите райони на София няма кабинет за цяр. Сякаш тук деца няма Sad Всичко все по Мотописта, слатина Close
Виж целия пост
# 222
Оооооооо Наде Hug!
Люби -дано не е толкова сериозно и бързо да се оправиш Praynig
Аз нямам причина да ми е сдухано,ама е така.С това ходене на работа така лети времето и ме е яд ,че като се прибера съм размазана и нямам сили за разходки.
В работата ни набутаха в един проект-на думи и на снимки красота -пари обаче няма ни за нас ,ни за материали-накрая децата са измамени камилчета  Sad
Минус 2  пакета захар съм-от нередовно ядене ,но ми е лекооооооо.
merrygold -за снимките -трябва да са качени може и от ФБ,ако искаш на личини ще те светна Wink
Чакам аз Меркурий да си дойде на мястото след 4 .03 ,пък и отпуска се задава,Цветница ,Великден.

Виж целия пост
# 223
Кокос, чудесна годишнина. Понякога няма нужда от официалности, за да знаеш, че това е човекът.

Наде, чудесно, че писа  Hug. Бързо адаптиране на родна земя. Всичко ще се оправи щом сте решили.

Моят проблем е всъщност, че замесиха банката в роднински неразбории, а понеже аз съм слагала подпис излиза, че персонално съм отговорна. От София ми казаха да не се тревожа, шефката също, но аз съм адски притеснена и тези жалби срещу банката ги приемам лично, и понеже съм много емоционална и се чуствам кофти, че съм изложила фирмата, за която работя, много много навътре приех всичко .... Не искам да напускам, но съм приела, че ако се наложи ще го направя .... И наистина е вярно, че каквото и да ти говорят, накрая става въпрос за пари  ooooh!

Люби  Praynig, дано всичко се оправи и при теб.

Марти до сега се е изпускал около 5-6 пъти максимум, но вечер гледам да не пие много течности.

Патилина отдавна не е писала.

Сега следващата ми тревога /всъщност откакто съм забременяла/ е детската градина  ooooh!.
Виж целия пост
# 224
Здравейте сладурки  Hug
Доста отдавна не ви бях чела,а днес влизайки попадам на поста на Елена  Hug , че не съм писала.  Embarassed Не вярвам в случайности, значи е свише намеса Wink
Елена, ти наистина си много емоционална, не се самообвинявай,щом всички те уверяват че не си виновна. Обичай се повече и си прощавай, иначе се самонаказваш. Peace
Люби, всичко ще се оправи, хубаво е че си отишна на доки навреме  Hug  Praynig Мисли позитивно и горе главата.
В постовете на Мариголд, чета моите мисли, и аз казвах на Дони че Гого е индигово дете.... Peace
Дони,онзи ден като четях Кафе за събуждане на Димитър Божанов, точно за Гого се сетих. Той казва, че чара на живота е, че хората/децата са различни. Всеки с своя си мисия и вибрация.  А ние искаме да ги впримчим в нашите граници според нашите представи.... ooooh!
Накри, лесно и бързо адаптиране желая, доколкото е възможно Wink  Hug
Ралче, и твоите тревоги ще преминат. Нали знаеш живота е като виенско колело,веднъж горе,веднъж долу и пак...  Peace
На Лорини и Усмихнатото цунки на коремчетата  Hug и леко бременеене  Praynig
Честити поводи за празнуване на пропуснатите   bouquet со сорри!

За нас какво да ви кажа, всичко е ок, Дани започна да ходи на предучилищна за 3-годишни 2 пъти седмично и много му харесва, но на детската градина където си продължава по 1 ден седмично, вече не иска. Не знам заради новата група с по-големите дечица ли или заради учителките, но са едни пазарлъци сутрин ooooh!
Иначе "расте и хубавее, като слънчице ни грее"... има си съответно своите моменти понякога, но не може без тях,знам.
Моник, и Дани бърка цветовете, а го уча от както направи 1 и половина  ooooh!
Предпочита лявата ръка.
Говори на 2-та езика,според това на какъв му задаваш въпрос и по негова преценка какъв разбираш Mr. Green
И нощния памперс сме махнали от преди половин година, но понякога има инциденти. Пера си и съм търпелива, и това ще мине.  Praynig
Добро утро и усмихнат ден с много пролетно настроение ви желая   bouquet Hug

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия