
То тези съвети много хубави ,ама има дни където

Какъв секс бе Кокоске -аз вечер съм умряла и денем така

Наздраве!!!



/.
, тези работодатели и служителки - толкова некадърно проведено
, бях забравила какво е да чакаш да ти задават повърхностни въпроси и в прав текст казах, че нямам време да си говорим празни приказки, имам 15 минути и да минем по същество
.
. Лошото е, че и телефона на баща си за втори път /този път фатален/ блъсна здраво. Сега нов трябва да вземем
.


-за латино сериал сме.



Мноого ми беше хубаво с мъж отпускар. И се намързелувахме, и се наразхождахме, и на гости бяхме. Дори извън Лондон успяхме да се измушим. Нагледахме се и на филми като едно време, като си бяхме само двамата. Само че от много такива занимания ме осени гениалната идея да се детоксикираме и сега сме на режим. Тази сутрин го изпратих Мишо на работа с три ябълки, бурканче мед, няколко билкови чайчета и пакетче орехи

. Вчера, обикаляхме магазините, обзаведох я с много сладки обувчици с каишки, които се оказа, че съвпадат много сладко с една рокличка от баба й, за празниците ще е мадама и половина
, ще взема и снимки да направя, че одавна не съм я снимала.


. Мислено те подкрепям и вярвам, че си способна да се справиш с всичко.
..... Днес ходихме на един рожден ден в един детски кът, той влезе в детското помещение, за да си вземе едни скиорски очила и сока, и дойде при мен на масата
, изобщо не отиде при децата да играе с тях, но през цялото време ме дърпаше и изискваше вниманието ми, което ме влуди
. Накрая си тръгнахме преди тортата. В колата седнах отпред, а него закопчах в стола му, което го накара да реве без спир поне 10-15 минути до нас /остана без глас/... Прибрахме се в къщи и заспа в ръцете ми , докато го гушках. Сега изпитвам ужасни угризения, че така постъпих. И ако не ми забиваше компа от този рекламен банер, може би щях да да питам "какво сгреших във възпитанието? може ли характер да се възпита? кога трябва да поставим границите? как да действам от тук нататък????". Препоръчани теми