Не съм чистила вчера. Отидохме в морската и после се прибрахме. Имахме идея за Побити камъни, но Марти не пожела никакви камъни /да не се ударел
/. Иначе в морската беше пълно с разни спортуващи /дано вземе да се впечатли/. Имаше и две жени с 4 деца с ръкавици! дето показно чистеха /незнайно какво, тъй като морската в централната си част е огледално чиста/ и си правеха снимки
основно.Ланг, хубаво е човек да излезе малко на туризъм. Аз преди много харесвах и много пътувах, но последните два пъти ми се видя много изморително
и сега на 24 отиваме до Банско /да изпозлваме онзи прословут ваучер от Western Union/. Само като си помисля колко е пътят до там и на всичкото отгоре с нас ще е и мойта колежка /вече бивша/ дето също спечели /уж да разделим пътните
/, направо вече съжалявам, че предложих .... На връщане обаче минаваме през майка ми, за да се видим та ще сме сами.
Тия дни нещо я орезелих диетата, че много нерви и почти не съм яла, а то като съм на диета ям повече
. Не обядвам, защото така или иначе закусвам много късно, а на вечеря - месо със салатка или таратор. Трябва да си купя обаче кантар, никога не съм имала, но сега май ще се наложи, да видя дава ли ефект диетата ми. Иначе си нося едни дънки от времето преди да забременея с каката, но коремът ми е сериозен проблем, имам си една, такава паласчица, която просто не знам как ще елиминирам. Правя по 30 коремни преси на ден, но тц, все си стои 
Пробвай да се възползваш от нея де, да забавлява Марти
Супер да си изкарате!
И винаги там трупам. Купих си вакуумен масажор- и то действа.
-днес и това свърши.Така е като ходи на градина ,няма гърне , а малката тоалетна страшна и никой не го чака и подканя
.
Аз и много време за обикаляне нямам де...