Пролетта дойде, радва и се ЯНУАРСКОТО дете

  • 36 197
  • 743
# 540
Тоби, заподозряна ли беше?
Виж целия пост
# 541
Тоби, заподозряна ли беше?
Тц-толкова съм завеяна,че и за свидел не ставам.
Смачкана съм,на работа ,прибрах се ,после на разходка с тигърчо ,ударих му една баня ,приспах го след малко и аз в леглото.
Утре часове на прИмоция ,спортен празник  и вечерта на банкет -имаме празник на училището.Добре ,че в петък не съм на работа да се посъвзема.
Ай едно Наздраве -нали днес е празник ,а ние европейки Mr. Green
Виж целия пост
# 542
Хелоу и от мен!

Днес пак бях на зъбар- бременността определено нанася щети, колкото и зъболекарката да ме убеждава, че е от сладкото. После за разтуха една здрава тренировка в парка и сега малко релакс и силна храна, докато едното спи, а другото гледа филмчета Grinning

Много имах да пиша, но не мога да се сетя какво.....
Виж целия пост
# 543
Да та почерпя, че да се сетиш  Mr. Green


Ама толкова да ми се спииии Embarassed
Виж целия пост
# 544
Момичета, благоаря ви отново за сърдчните пожелания за моят рожден ден и тук, и във фейса Hug. Почерпих колегите, вечерта се събрахме вкъщи, а утре ще ходим и до Видин, там пак ще го отпразнуваме, с най близките ми роднини и приятели Heart Eyes. Аааа, да и понеже колегите имат практика, като има някои от нас рожден ден да дваме парички и всеки сам да си избира подаръка. Та аз се чудих какво да си избера и накрая се сетих, че одавна искам да си купя нов сутиен, та така- купих си Mr. Green, оказа се, съшо че и съм свалила един размер, от 85Д на 80Ц, та пак има, ама сега сега е положението е по добре.
Също се радвам, че днес записах ЙоЙо в градината Grinning. Нямаше проблем с документите, даже веднага директорката отрази записването и в системата. Каза, след 17.09. да отидем с медицинските изследвания да ги занесем и да обясни по подробно какво още ще искат. Жената каза, да не се птитеснявам, и че каквото зависи от тях, за нейната адаптация, ще го направят. Ще видим, аз се надявам всичко да е наред Praynig
Дони- какво стана с Гого, с градината, изпуснала съм, нали се притесняваше за документите?
Виж целия пост
# 545
Ще чистите ли България за един ден?
Аз се разбрах с колеги да ходим до Побити камъни, може и барбекю да си спретнем.... За всеки случай, за да е пълно детското щастие има голяма вероятност да мина през МакДоналдс  Mr. Green
Ралче, какви са тия чашки, какво говориш бе душа!! Аз съм с чашка "А"  newsm78 Това сигурно тежи като се замисля  Thinking
Виж целия пост
# 546
Привет, момичета!
Хайде наистина да изчистим ако не цялата страна, то поне междублоковото пространство, района пред къщата или просто част от улицата. Ние с децата следобяд ще почистим зад блока, макар че е доста добре поддържано, но все пак има някоя и друга опаковка, а и няма да мога да се включа с двамата в обявените райони по картата на кампанията.
Таис, съчетаваш полезното с приятното  Peace

Рали, блазя ти с тоя размер, аз съм А, само обиколката сменям заради качването на килата по време на бременности, раждания, кърмене  Wink. Доволната съм обаче, че гърдите ми нито увиснаха, нито се деформираха след общо 2 години и 8 месеца  Mr. Green кърмене.

По този повод - още кърмя Нико и май пропуснах момента за отбиване, защото човекът сериозно се пристрастява към сукането. Заспива само така, когато е сърдит и във фаза " ей сега ще рева както аз си знам"  Mr. Green, единственото нещо, което оправя ситуацията са нито телефони, нито кабели или ключове, а любимите " цоки". Аз също се чувствам доста изтощена физически, не че го свързвам с кърменето, макар че знам, че то доста изтощава организма. Взех си витамини на Допел Херц, хапвам много плодове, зеленчуци, фрешове, ще започна да тичам вечер на стадиона, та да вляза малко в кондиция.

Децата са добре, да чукна на дърво, оздравяха, но тази седмица каката си беше в къщи. Дано всичко е ок и другата вече да е на градинка, че все пита какво прави Йоанка, Габи, Карла, т.е приятелчетата.

Аз ходя на стаж, в районна прокуратура и за сега доста добре върви. Даде ми прокурорката да напиша 2 отказа от образуване на досъдебно производство, остана много доволна. Сега имам за задача за постановя образуване на ДП по една преписка за кражба. Обаче да ви споделя явно изглеждам много съмнителна и застрашаваща сигурността на съдебната власт  Mr. Green, щото охраната долу ме проверява доста щателно всеки път  Wink. Онзи ден минавам през детектора и пищи, мини пак ми казва сърдитият охранител, пак минавам, пак пищи, въпрос - имате ли метални и забележете " остри" предмети в себе си, казвам не, при това бях с рокля, без джобове, казвам му, че нямам, обаче онова чудо пак пиши, и така няколко минути влизах/излизах, докато накрая на съвестния и отговорен служител не му писна да дефилирам напред назад и взе, че ме пусна да мина. Между другото господинът е тези, при които женският чар изобщо не минава, ама въобще  Mr. Green В последствие се сетих, че имам метална пластина на сутиена  ooooh!, явно затова е пищяло устройството. След като минах първата преграда последва сериозно оглеждане на чантата ми, в която освен дежурното съдържание за една дамска чанта имаше редом с двата кодекса един чифт детски чорапки и резервни блузки, кравичка и конче от онези пластмасовите животинки. В дамската чанта принципно не нося детски неща, защото ги слагам в тази към количката, но предишният ден бяхме на кафе с колата и съответно всичко необходимо в дамската  Mr. Green

Церемонията по дипломирането ще е на 01 юни, в 15 часа и понеже искам да сме всички, се надявам тържеството на децата да е преди обяд, че хем Александрина да отиде на празника, хем да присъстваме заедно на дипломирането.

Ааа, че се сетих - Радостче, как върви подготовката за олимпийските игри, как прозвуча само  Grinning- сякаш ще участваш в някоя от дисциплините, но ти си ме разбра, нали  Wink

Лорини, Сиси, как са тумбачетата? Сиската я прослушах преди няколко дни, надявам се, че вече си взела решение за раждането  Hug


Виж целия пост
# 547
Ели, ако има снимки от камери - искам просто да видя физиономията на Господина при изваждането на кравичката и кончето hahaha Аз така съм вадила памперси Laughing
Преди обяд не чистихме, че Хриси беше на зъболекар. Каза, че вече имал гадже - Никол, на Ирко голямата дъшеря и вчера се гониха да се целуват Joy Шест зъба лекувахме. Метнал се е на мен значи. Моите зъби фасада имат, но са вътрешно много зле милите Confused Та следващата за зъболекар ще съм аз ooooh! Зора ми е веднъж да тръгна.
Навремето като младо гадже бях чашка В. Като кърмех и до Д стигнах. Сега съм Ц.
Люби как е захарта? Аз не свалям на кила, обаче опаковката изтъня, което пак е доволно Simple Smile Тия дни нещо я орезелих диетата, че много нерви и почти не съм яла, а то като съм на диета ям повече Rolling Eyes
Вчера официално записах Гого на градина. Директорката видя ТЕЛКа (че ми беше в папката с документи за ресурсен) Мислех да не и го давам, ама на. Щото процентите са 90, с придружител Cry Е, добрата новина е, че и аз като циганките вече ще имам право на детски (преди не взимах, понеже сме богати #Cussing out) и някакви помощи, които да покриват поне ходенето на психолог Confused Та уведомиме госпожата, че може да си имам проблеми с другите родители ?!? Аз и казах само да посмеят, защото с повечето се познаваме и не виждам проблем, освен ако от страна на детската градина не бъдат подкукоросани. Абе ще го пробвам, пък в частната винаги му се пази място. Ако самата собственичка не ми беше казала, че той е за масова градина, нямаше да го мисля толкова. Най-лесно щеше да е за нея да ми каже, че детето трябва да е при тях. Той лятото ще е там де. Имат много интересни сензитивни тренинги, които препоръчвам на Лорини, защото те не са обвързващи със записване. Ходят всякакви деца, разделени са по групи. Имат обявена тема на някаква приказка. Изработват декорите, учат се да разсъждават, правят театър по приказката. Абе много е интересно и кара децата да мислят.
Тоби, ти да не си 2 дни махмурлия?
Виж целия пост
# 548
Ами не - пих един джин, една ракия и една бира-личи си че съм скарана с този занаят.Изморих се от шопинг обиколката с приятелки-от 10  до 16 часа.Успях да се прибера само за да се изкъпя и преоблека и се молех да не заспя в ресторанта.
Отложихме почистването-тук валя из ведро.
Току -що ставам,отивам на кафе.
Дони ,който ти завиди на соц.помощи -все такива пари да харчи му пожелавам.А щом са дали 90% значи си била права Hug.
Виж целия пост
# 549
Дони и според мен идва от учителките...аз нали ти казах, че ми бяха казали, че Капка си е преместила детето от групата, заради едно аутистче...не знам да има друго освен твоето, което не бих нарекла аутистче...много мразя да се лепят етикети на хората...в крайна сметка, ако децата го приемат проблема си остава за родителите, които няма как да знаят какво е детето...макар и различна...
коя е градината...и каква е таксата...аз гледах едно монтесори, такса 350лв половин ден...460лв цял ден...ама на мен са ми много...пък и тя иска да помага за Аничка като се роди...

иначе сме добре ние, ама ме мързи да пиша...с новите отчетнички си направихме фейсгрупа и скайп-чат и почти не пиша във форума...колко е по-лесно ако знаете, винаги има с кой да си кажеш две приказки...иначе още 10дена до ФМ, белким ми потвърдят Аничка...

Виж целия пост
# 550
Лорини, за Пумпелина става въпрос Ето лятната им програма. Те работят по Монтесори система и може да платиш и за една седмица само - колкото да разнообразите. Много е интересно. Иначе там таксата е 500 лв на месец. Работят много с децата и ги учат на страшно много неща.
Колкото за Капка - синът и ще е в групата на Гого тази година, просто защото е само една първа група. Wink
Виж целия пост
# 551
Здравейте мацки!

Как сте? Пийвате, махмурлуци по малко... а аз тук на работа трябва да пия вино от чаша за кафе, защото заради един колега, който обича да сръбва, цял сезон ще сме на сух режим...

Тобито - да, хвана ме, в круизния бизнес съм, директор на круиза или иначе казано - майката и бащата, доброто и лошото ченге... лудница е. Сега почвам 14дневен круиз от Будапеща до Амстердам.. Минавам през Братислава, Виена, много малки и прекрасни градчета из Австрия и Германия, Кьолн и Амстердам... Докато съм тук бачкам по 15-16 часа на ден без почивен.

Ох, детенцето ми вече много ми липсва, а имам още 14дни... Днес като си говорихме и ми каза: "Няма ли да идваш да ме вземеш вече, колко ще те чакам..." Милото ми то... Ама мама бачка 2месеца в годината, а през другото време си гледа детенцето..

Ей, бременеещите - растат ли коремчетата! Браво момичета!

Таис - кажи кога теглят градините, моля те, да не се окаже, че съм изпуснала докато съм на тур...

Поздрави от ветровита Будапеща, след малко започваме с нощния круиз, страхотно е!
Виж целия пост
# 552
Ха, добре заварила в Будапеща!  Heart Eyes

Аз пък ходих и се върнах до Търново, че и в Болярско надиграване се включих, че и награда взехме. На един от спонсорите, но от сърце Simple Smile Обичааааааааааааааааааааааааам да пътувам, супер ме зарежда. А днешният ден освен фолклорен беше и уникално пролетен - от 5 сутринта вали ту дъжд, ту слънце, ту мъгла и е едно топло и влажно. Суперско е! Пък братята се заиграха в Арбанаси с 1 момиченце, щото нямаше 2 и като си тръгнахме Никола искрено съжали, че едва ли ще я види пак.  Mr. Green

merrygold искаааааааааааааааааааааааам и аз круизииииииииииииииииииииии!!!!

Ау, днес съм много провлачена Simple Smile
Виж целия пост
# 553
Невенка, на 31-ви е тегленето. 1 седмица за записване!!
Ех, че ти е готина работата (или поне така изглежда отстрани)
И ние си изкарахме страхотно! Децата искат утре пак  hahaha Майка им и тя  Mr. Green
Преслав цяла вечер гледа концерт и се чувства поздравен  Joy
А чантата си щателно я пазя от подобни похождения. Тя си е моя територия. Едно време майка все ми казваше, че в дамска чанта не се бърка  ooooh! Олее, как см почнала да заприличвам на нея  hahaha А си обещавах да не съм "такава" майка  Mr. Green
Lang, честито!!
Тоби, какво купи?
Аз тая седмица така се отпуснах и си начесох крастата да пазарувам и да се глезя   Mr. Green Сега ще спестявам  Mr. Green
Но, пък съм с нова коса  Heart Eyes
Виж целия пост
# 554
merrygold-попътен вятър и много поздрави на Avalon Panorama ако случайно се разминете по пътя Wink
Ей няма ли едно наздраве бре?
Радосчо, ела и ни развесели!Кокоска и тя се покри  newsm78

Тайс  за мен нищо-бях с 4 броя учителки в нужда -в магазините ще ни споменават поне месец hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия