Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 26

  • 79 336
  • 744
# 675
дано и на обб да ги преведат
Виж целия пост
# 676
Току що звънях на социалните-Слатина, казаха, че детските са преведени. Някой има ли представа как обновяват инфото в цкб?


infoto se obnovqva v 16:00
Преведени са, ама друг път.Към 16.10 Слатина , Изгрев няма пари.
Виж целия пост
# 677
Пловдив-Райфайзен банк току що ги получих
Виж целия пост
# 678
Сливен, Експресбанк, има! Simple Smile Преди малко получих смс известие.
Виж целия пост
# 679
Нали ви казах ,в Слатина винаги така отговарят-преведени са!!!И после ги получаваме след няколко дни:)
Виж целия пост
# 680
Е ако наистина са преведени днес следобяд, утре трябва да ги получим, след 11 часа най- късно
Виж целия пост
# 681
ДСК - Благоевград  - има......Успех на всички! Hug
Виж целия пост
# 682
Айде Софияяяя-Връбница,и-банк,току що изтеглени детски и чл.8д.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 683
За София Слатина-явно не е сто процента сигурно, че са ги превели. идвам от банкомата-няма. Питах и в банката-мацката ми каза, че имам услуга, която позволява да тегля веднага, а не да чакам обработка и при тях т.е. веднага щом ги преведат да тегля но уви.. няма.
Виж целия пост
# 684
Plovdiv CKB v 16,30 gi izteglih.
Виж целия пост
# 685
Някой да знае нещо за Варна - ДСК newsm78
Виж целия пост
# 686
И аз имам - София, ЦКБ, общината е Лозенец Peace
Виж целия пост
# 687
Варна-Алианц-ИМА!
Виж целия пост
# 688
за Варна експес банк има детски и чл.8 без интеграция
Виж целия пост
# 689
Благоевград ПИБ има превод  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия