Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 26

  • 79 334
  • 744
# 105
Овча Купел- Пощенска банка- няма все още!
Момичета , знаете ли колко пари въ теглят за една транзакция ? Аз вече 2 месеца тегля по 30 лева за да се натрупат пусти 40 и сега пак баланса ми е 5.14 ,т.е отново на сегашният прево не мога да дръпна 40 лв.?

tea22, банката също си дърпа месечната такса. Удържаната сума не е само за транзакция. Ако получаваш смс известие, също се плаща за него.
Виж целия пост
# 106
Овча Купел- Пощенска банка- няма все още!
Момичета , знаете ли колко пари въ теглят за една транзакция ? Аз вече 2 месеца тегля по 30 лева за да се натрупат пусти 40 и сега пак баланса ми е 5.14 ,т.е отново на сегашният прево не мога да дръпна 40 лв.?

tea22, банката също си дърпа месечната такса. Удържаната сума не е само за транзакция. Ако получаваш смс известие, също се плаща за него.

Дали те разбрах правилно- банката ми дърпа от 35 -те лева , а след това и банкомата (който е на пощенска банка -тоже?)  , то тогава детските изобщо не са 35лв. по принцип.
Виж целия пост
# 107
Няма да ни огрее днес ми се струва
Виж целия пост
# 108
За Варна Обб, някой знае ли дали има вече детски?



И аз чакам инфо за ОББ, Варна  Praynig
Виж целия пост
# 109
София-Връбница-ПИБ-Има
Виж целия пост
# 110
София Люлин на банка ЦЦБ най-сетне имаааа! Hug
Виж целия пост
# 111
Овча Купел- Пощенска банка- няма все още!
Момичета , знаете ли колко пари въ теглят за една транзакция ? Аз вече 2 месеца тегля по 30 лева за да се натрупат пусти 40 и сега пак баланса ми е 5.14 ,т.е отново на сегашният прево не мога да дръпна 40 лв.?

tea22, банката също си дърпа месечната такса. Удържаната сума не е само за транзакция. Ако получаваш смс известие, също се плаща за него.

Дали те разбрах правилно- банката ми дърпа от 35 -те лева , а след това и банкомата (който е на пощенска банка -тоже?)  , то тогава детските изобщо не са 35лв. по принцип.

Да. Плаща се месечна такса на банката. По принцип е към лев и нещо..зависи с каква карта си. Не се взема такса за транзакция, ако теглиш парите от банката, издател на твоята карта.
Виж целия пост
# 112
иха,........1 и нещо всеки месец от всички майки.....супер, няма що!! Тогава да не ми обясняват ,че ми дават 35 лв.
Виж целия пост
# 113
Момичета, в Сливен има ли пуснати детски?
Аз съм на Райфайзен и няма. Другите банки?
Виж целия пост
# 114
иха,........1 и нещо всеки месец от всички майки.....супер, няма що!! Тогава да не ми обясняват ,че ми дават 35 лв.

Всяка банка ще си начисли такса обслужване за картата, която имаш. Независимо дали в нея получаваш 5 или 500лв. Такива са им условията и правилата. Можеш да минеш към Български пощи - мисля,че от там все още могат да се получават детските.

На мен ми взимат такса и когато банкомата е на същата банка - доста по-малко от тези на другите банки, но все пак взимат.

При пазаруване в  магазините такси и комисионни няма. Както и он-лайн.

Няма да ни огрее днес ми се струва

До 16,59ч. ми е надеждата......
Виж целия пост
# 115
Аз съм на Инвестбанк и също нямам.
Виж целия пост
# 116

Щом в Общинска до сега няма - едва ли
Виж целия пост
# 117
На мен ми ги превеждат в Пощенска, по-рано от 20-ти, не смея да пипам, само се разстройвам.
Виж целия пост
# 118

Щом в Общинска до сега няма - едва ли

Ще отложим за другата седмица.......Дано на никой да не са спешни.......
Виж целия пост
# 119
За Ловеч -някой ,нещо да знае?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия