Дали е вече пролет или още зима, две чертички за всички ни ще има - тема 95

  • 33 035
  • 778
# 30
ей ей да не се заблее малко човек и веднага нова темичка ooooh!
Меци както винаги страхотна темичка  Hug
Виж целия пост
# 31
  bouquet
Виж целия пост
# 32
Здравейте,
не съм писала много отдавна, но не съм ви забравила. Чета темата всеки ден, следя за хубавите новини и чакам много положителни тестове  Praynig

И малко син прашец от мен
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 33
Аз току що се сетих, че заглавието на темичката ми напомня за една моя любима песен:
"Дали е пролет, лято или зима
 е все едно-родил се е човекът..."

Simple Smile

Ау, без да искам се вмъкнах под синия пращец  Laughing
Виж целия пост
# 34
Дано да е на късмет новата темичка и най-после да я напълним с + тестчета.  Praynig
Лека вечер на всички. Hug
Виж целия пост
# 35
mecani мерси за темата, много хубава както винаги Simple Smile
Блодни Честит розов щъркел официално Simple Smile
Благодаря за палците Simple Smile
Минах прегледа, записът е добре, само контракциите са като Големия Каньон  Laughing Mr. Green пак учтиво ме поканиха на системи  Laughing Mr. Green
Лека вечер Simple Smile
Успешна тема Simple Smile
Виж целия пост
# 36
Много хубаво заглавие,Мецанка пак се е постарала.
След 2 седмици мотане с резултатите от спермограмата на мъжа ми,най-накрая се добрахме до нея.Сега ви я пускам и ще помоля за съвети и коментари по нея.Малко трудно я разчитам,че е на немски и плюс това на лекарите едва им се разбира Laughing
 Въдържание-5 дена
 Количество еякулат – от 2 до 5 ml.   -4,2м
  цвят-млечно-бял  -жълтеникаво-бял
 рН – 7.2 –8        -8

Време на втечняване - 20 - 40 минути  -30мин
 Вискозност – 0 - 5 mm.   -0,5см
Количество сперматозоиди в 1 ml – 60 - 120 mln/ml.  -67 мил/мл
Количество сперматозоиди в целия еякулат – 120 - 600 mln.  -28,14млн
Активноподвижни – 60 – 70 %; -17%
Слабоподвижни – 10 - 15 %;   -14%
 Неподвижни – 20 – 25 %; -61%
Морфология-норм.30%   -9%

И диагнозата е Тератозооспермия.Като уточнявам,че нищо не е изписано за лечение.Исега се ровя из нета и търся информация.Има и % за главата и опашката на сперматозоидите,колко % са увредени.Като гледам резултатите хич не са добри,но да видим вашите коментари и какво може да помогне в случая.

































Виж целия пост
# 37
marimed, съжалявам за офф-а, но спермограмата покрива ли се от здравната застраховка в Германия?
Виж целия пост
# 38
Да,Ахинора,покрива се от здравната застраховка.Плащат се 10 евро на всеки 3 месеца и си ходиш на лекар(дали личният лекар или специалист).Ходиш колкото ти е нужно,има направлнения,но те не са с лимит доколкото знам,а можеш и директно да отидеш на специалист и без направление.
Виж целия пост
# 39
Да, знам, това е горе-долу като нашата потребителска такса. А как стоят нещата с ЦС, ти смяташ ли да правиш?
Виж целия пост
# 40
 smile3516Мен пък днес 3 пъти ме питаха,бременна ли съм,че съм пухкава,такава съм,ама чак пък толкова #Crazy
Виж целия пост
# 41
Мари скъпа тази информация ми е малко недостатъчна, но като цяло при вас проблема е силно намаления брой подвижни спермита .. разбирам, че е по-добре да не питам за таквоз нещо като морфология, щото нямате - а това не е добре .. относно статичните и слабоподвижните - това се коригира с витамини и препарати от сорта на трибестан и подобните нему /всичките дето уж вдигат и самолета Mr. Green / или пък може би ще му изпишат директно л-карнитин, който повишава кинетичната енергия, но все пак препоръчвам първо консултация с лекар и после прием на каквито и да било медикаменти .. и положението не е чак толкова страшно /особено с такава непълна спермограма/ .. според мен ще имаш повод за притеснение, когато след 3-6 месеца лечение нямате и грам подобрение в СГ Peace
Естелче мен веднъж ме спряха полицаите и откровено бяха решили да се заяждат, щото ме проверяваха късно вечерта в събота и ми вика вий госпожо пили ли сте .. викам ей тъй кат ме гледаш с тоя корем, пила ли съм? той мига, мига и ми вика кога е щастливото събитие - викам след 4 месеца и половина Mr. Green Mr. Green да не ти пука, нетактични и елементарни хора винаги ще има ooooh!
Виж целия пост
# 42
Да се запиша и аз в новата темичка ,дано да ни е на късмет Peace Peace Peace
Ходихме със зълва ми на фетална морфология и Даскалов каза ,че бебето ще е момиче ,та малкия племеник ще става батко на малка госпожичка Hug Hug
Виж целия пост
# 43
Меци, благодаря за прекрасната темичка   bouquet

мишки, добре съм и съм на линия, но трудно успявам да изчета темата.  Blush Ти даже и да са бледи чертичките действай с мъжо  Peace

Блонди, радвам се че всичко е наред и честити 100 %  stork-girl

Дианка, да й е честито на зълва ти! Ха дано се заразиш и ти от този вирус скоро  Praynig

И една щъркелова новина  stork-boy

Днес в 13:32 ч. се появи на бял свят, малко бебе Кристиян на мама Etigra. Дълъг е 51 см. и тежи 3500 гр.
Да й е жива и здрава рожбата на мама и много да я радва!   bouquet

Нека да се изпълни тази темичка с много двучертичкови изненади  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 44
Здравейте бъдещи мами! Много от вас(да кажем почти всички) тук не ме познават..Почти всички с които бяхме тук  вече са в отчетните и аз много,много се радвам...Преди 1 година и 9 месеца и аз бях тук...Тогава се сбъдна моята мечта,която и сега е ваша...видях така желаните магистралки... На 7-ми март моето съкровище стана на цяла 1 година и по този повод идвам днес,за да ви почерпя за нейно здраве     Желая на всяка една от вас да избяга бързо бързо от темичката и да се прехвърли в отчетните...най-голямата радост е да имаш дете и съм сигурна,че всяка една от вас ще ги разбере,просто не спирайте да вярвате и да се надявате! Успех на всички ви!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия