Дали е вече пролет или още зима, две чертички за всички ни ще има - тема 95

  • 33 034
  • 778
# 45
Запис и от мен в тази темичка. Имам много работа този месец, та не съм от най активните, но ви следя и се радвам, че сте добре. Кой изненадан, кой със зелка, кой с ябълка. Кой с момиченце, друг пък се възстанановява от разни процедури. Но сте живи и здрави и сте добре  Hug Hug : Heart Eyes

Ние с мъжа ми заминаваме другата седмица да си починем и да се разходим до Англия и да си обърнем малко внимание един на друг. Тогава ми се пада и овулация, та ще се борим за английско бебе, дано и новата ни темичка  да ние е късметлийкса и мого се  надявам да ми се случи чудото.


Лека вечер момичета. Следя ви и ви се радвам,  bouquet
Виж целия пост
# 46
Етиииииииииииииииии честито миличкааааааааааааа да сте ми живи и здравииииииииииииии!!! Ето, че дойде и твоят щастлив финал!! Браво, мила! въпреки всичко ТИ УСПЯ!!! мале как се зарадвах!!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 47
Честито на Ети,нея си я знам от преди:)) Ужасно много се радвам,че сбъдна мечтата си!!! Живичко и здравичко да и е бебчето!
Виж целия пост
# 48
Дианка, честито на зълва ти!  А ти много скоро да я последваш  Hug
Честита рожба на мама Етигра!  Да и е жив и здрав малкия Кристиян!   bouquet
Дони, тичах да проверявам първа страничка, ама все още си втора  Flutter  А ние действахме, и днес ще.  Маратона започна рано този месец, мъжо е щастлив  Blush
veset0 да ви е жива и здрава малката принцеска   bouquet
Прахче, дано си направите едно англичанче, пък може и две  Party
Виж целия пост
# 49
ЕТИНКА, ЧЕСТИТА РАДОСТ КРИСТИЯН, МИЛА! НЕКА ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО! ТИ УСПЯ!

Весе, да ти е жива и здрава принцеса Ванеса!  Mr. Green
Виж целия пост
# 50
Меци,пускам снимка на спермограмата,има морфология(не знам дали е същото за което питаш)  9% е.Не знам дали е непълна ,само това е,незнам какво друго изследват. Thinking
http://media.snimka.bg/s1/0180/026604919.jpg?r=0
Виж целия пост
# 51
Мари тия 9% нищо не ми говорят .. не виждам никъде да са броили такива с деформации на главичката или опашката .. което е доста важно .. в общи линии засега най-вероятно ще ви назначат лекарства, които да повишат енергията на спермитата и след 3 до 6 месеца пак ще ви изследват .. то туй е стандартна процедура ..
Виж целия пост
# 52
Да се запиша и аз в новата темичка Simple SmileА тя започва с чудесна новина Heart Eyes
Etigra,честита рожба!Добре дошъл на малкия Кристиян!Да расте здраво и щастливо дете!
Виж целия пост
# 53
Има ги тези ,но са написани много нечетливо.Н а главичката са 54%,на опашката са 19%и третото немога да го разчета е 18%.
Виж целия пост
# 54
ЕЕЕЕ, след такъв весел ден, се очакваше и една такава бомбандираща новина!

Етинка, честита ти сбъдната мечта!!!

Гледам днес много сте се забавлявали със зеленцето  hahaha
Сигме, майстор си на краткият разказ  hahaha приключването на годината май ти е подействало творчески  hahaha
Виж целия пост
# 55
уффф тва ръкописното изобщо пък не съм го видяла .. Мари тая морфология не е добре, няма какво да се лъжем .. тя говори, че е възможно наличието на 2 проблема - единия е варикоцеле, другия е хормонален .. първия се отстранява оперативно /тук Сигма може да даде повече инфо/, докато втория /след като се установи конкретно положението/ се повлиява с лекарства в рамките на 3 месеца - витамин С и витамин Е в доста високи дози, ликопен /което е доста силен антиоксидант, намира се в червените зеленчуци, грейпфрутите и т.н./, спимен, проксийд, л-карнитин и т.н., спират се цигари, алкохол, прием на мазни храни, практикува се спорт и т.н. .. обаче като ми каза, че не са ви назначили лечение и като вече знам, че сте в Германия, имам едно такова предчувстийце, че директно ще ви блъснат на икси, без да се пробват да подобрят параметрите на СГ .. може би ако сте по-настоятелни и изръчкате лекаря да намери причината за кофти резултатите, ще ви обърнат необходимото внимание newsm78
Виж целия пост
# 56
Меци, кое предполага наличието на варикоцеле?

P.S.Добавям още един глупав въпрос.  Вчера (6-ти ден) имах тъмна втора чертичка на О тест, днес е по-слаба.   newsm78  Някакви идеи защо?
Виж целия пост
# 57
Ети,честита рожба.Да е жив и здрав и много да Ви радва малкия юнак.
Весе,честит рожден ден на Ванеса.Да е жива,здрава и послушна.
Аз утре съм на ЖК,момичета.
Блонди,честити розови гащи.
Виж целия пост
# 58
Добро утро! [слънце]

Тази сутрин за закуска ще хапваме плодове Flutter

пфуф без малко да забравя за кафето!


Мише варикоцелето влияе и на количеството и на качеството на спермата, но доколкото знам има по-голямо значение за първото, а кое го предполага /още спя с едното око и чета квото ми дойде/ ами според докторите, когато в юношеството тестисите нарастват значително за кратък срок от време и по тази причина се нуждаят от сериозно кръвоснабдяване, за да се покрият повишените нужди от кислород и хранителни вещества, ако кръвоносните съдове не функционират правилно, то голямото количество кръв, не може да бъде дренирано и остава в тестисите, като подтиска правилното им развитие Peace а относно чертичката ти - идеята е, че късно вчера или днес по някое време ти е О., защото вчера е бил пика на ЛХ Peace
Виж целия пост
# 59
Добро утро!

Успешна тема, много положителни тестове и много бебчета родени ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия