Дали е вече пролет или още зима, две чертички за всички ни ще има - тема 95

  • 33 037
  • 778
# 690
Бени,
стискам палци всичко при вас да мине по най-добрият начин Hug
V_K,
много ми е мъчно да прочета за проблемите ти. Не съм наясно с тези неща, но щом момичетата казват може би наистина още мнения няма да са излишни. Имам спомени, че ти ходеше при д-р Славчев, той ли е твоят лекар сега, или някой друг?
Виж целия пост
# 691
Какво става бе  #2gunfire #2gunfire
Супер много се надявам това да е прибързана реакция след кюретажа.

След малко почва имойта одисея. Знам, че палците са ви вълшебни  и всичко ще мине безболезнено.
Обичам ви !
Виж целия пост
# 692
Момичета, аз съм в голяма чуденка. Моля ви, който може да помага!
Възможно ли е миналия месец да имам ову на 19 ден, а този на 6 ден? Аз от вчера започнах да меря за този цикъл. 6-ти ден 36.7, 7-ми 37. От два дни съм с болки в яйчниците и в кръста. Сега проверих и ЦС като белтък е. Имам час при гинеколожката чак за 28.03. Ако вчера ми е била овулацията, такава голяма разлика говори ли за проблем? Много се притеснявам!
Ето и графиката:  http://www.babyplan.ru/user/127375-waterr/
Аз пак се включвам с въпроси чак на 47 стр., че в по-предната тема/онази дългата от 52 стр./, докато успея да обясня питанки относно моята ЛФ и тя дошла 50-стр. и май никой не успя да ме прочете.  Mr. Green

Виж целия пост
# 693
Добро утро, момичета   bouquet
След като разбрах, че съм бременна реших доцент Явор Корновски да ми следи бременността и от тогава ходя при него. Имам му доверие понеже той и д-р Славчев ми спасиха живота, след като направих кръвоизлива след 1-вата лапароскопия. Когато ме преглеждаше винаги ме питаше дали съм имала някакви проблеми с шийката, защото се виждало раничка, но аз бях спокойна, защото ми бяха казали, че е физиологична ектопия и след като съм 2-ра група да не се притеснявам. Да ама не ... След кюретажа уж се чувствах добре, но 2 седмици след това почна зацапване. Няколко дни така и после си беше направо кръв след ходене до тоалетна или леко ако се напрегна. Веднага отидох при Корновски и той каза, че трябва да се вземе спешно цитонамазка, защото не му изглежда добре шийката, каза че сълзи. В Петък ще ми правят биопсия, а другата седмица заминавам за Плевен да търся и мнението на професор Горчев. Силно се надявам да се окаже нещо объркано! А и предвид големия стрес, който изживях последните месеци ...
Благодаря ви много за подкрепата, ОБИЧАМ ВИ  Hug
Виж целия пост
# 694
Момичета, аз съм в голяма чуденка. Моля ви, който може да помага!
Възможно ли е миналия месец да имам ову на 19 ден, а този на 6 ден? Аз от вчера започнах да меря за този цикъл. 6-ти ден 36.7, 7-ми 37. От два дни съм с болки в яйчниците и в кръста. Сега проверих и ЦС като белтък е. Имам час при гинеколожката чак за 28.03. Ако вчера ми е била овулацията, такава голяма разлика говори ли за проблем? Много се притеснявам!
Ето и графиката:  http://www.babyplan.ru/user/127375-waterr/
Аз пак се включвам с въпроси чак на 47 стр., че в по-предната тема/онази дългата от 52 стр./, докато успея да обясня питанки относно моята ЛФ и тя дошла 50-стр. и май никой не успя да ме прочете.  Mr. Green

white duck аз не правя тестове за ову,нито меря Т,но миналия месец и аз забелязах,че около 5-6 дни след М,ЦС ми беше точно като белтък и имах болки в кръста и яйчниците,а около 14-15 ден нищо!Като споделих с моята док.преди няколко дни ми каза,че е напълно възможно и тя така преди години е забременяла с дъщеря си Rolling Eyes.Затова и аз засега не меря нищо-просто чакам,но от време на време и мен ме гони параноята,да не ни има нещо въпреки че опитите ни са едва от 3-4 месеца Thinking
Виж целия пост
# 695
ВК, прегръщам те и знам, че всичко ще е наред.
Знам че е клише и че те е страх, но понякога пътя наистина е много труден, но ти ще успееш и един ден ще бъдеш мама.
Успех миличка  Hug
Виж целия пост
# 696
Ангелче тя на 5 дни след като й е свършил цикъла ли е забременяла или откакто й е дошъл? Защото на мен ми дойде миналия четвъртък. Много ми е притеснено дали тази голяма разлика в деня на овулацията/ако въобще имам ову/ е нормална. Съответно с това ми варира много и дължината на цикъла. Дали това е от опитите за бебе или влизам в критическата?  #2gunfire Аз съм на 39 г.
Виж целия пост
# 697
Добро утро, момичета!  Mr. Green

ВК, Корновски е един от малкото свястни доктори във Варна. Сега, както си описала по-подробно нещата съм съгласна за цитото. Защо не се консултираш първо със Славчев, като се има предвид, че се говори, че го гласят за "наследник" на проф. Горчев? Няма да ти е излишно и неговото мнение по въпроса, поне знаеш, че той е изключителен диагностик и изключителен човек и професионалист. Не се настройвай негативно, не бързай, защото чак след биопсията може да се говори за реалността. Стискам ти силно палци и се моля всичко да е гадно объркване, миличка! Praynig Praynig Praynig Hug
Виж целия пост
# 698
Добро утро!
Макар че, след това което прочетох, не ми е много весело  Sad
ВК, какво да ти кажа action032 Много ми е мъчно. Ще се моля (въпреки, че не съм вярваща) скоро да оздравееш и да можеш да сбъднеш мечтата си. Да бъдеш мама не на едно, а на колкото искаш  Praynig
Дъки, на мен ми се случи такова нещо януари (е, не с толкова голяма разлика в дните, де). Овулацията ми обикновено е на 14-16-ти ден. Януари реших да ползвам тестове за О и да ги започна от 10-тия ден. И какво беше учудването ми когато на 10-тия ден чертичките ми бяха горе-долу еднакви, а на 11-ти - тестовата беше по бледа от контролната. Според мен този месец овуто ми е било 9-10-ти ден. Може би има и такива цикли (дали го написах правилно  Rolling Eyes) Досега имала ли си такива големи разлики в дължината на цикъла? При мен, откакто бебеправим, доста се е променил. Преди ми беше на 30-32 дни, а сега ми е 25-32 дни, да не казвам, че за този период имах и един 41 дни. Възрастта има значени, но не винаги е причина.
Сигма, стискам едни палци  fingerscrossed
Жоржитка, твоите постове пълнят очите с цветове и радост  Hug Почнахте ли разходките с малката госпожица  1stroller
Хубав ден!
Виж целия пост
# 699
Добро утро и Честита Първа Пролет! Hug  bouquet
Ру, честито сърчице!
Сигме, абе не го мисли толкова тоя одит, ще мине  Hug
Перу, разплака ме Cry Нищо не си купуваш, мило!!! Даваш любов, повече от колкото можеш да си представиш, даваш шанс за хубав живот и бъдеще на изоставено детенце, аз не веднъж съм казвала, че 3-тото ми дете ще бъде осиновено и Борис е съгласен с мен Hug това е прекрасно и много отговорно решение, а съм и убедена, че ще последва една прекрасна бременност покрай грижите за детенцето, което ще избереш за свое! Hug Heart Eyes
Каролче, равам се, че си в къщи, мило! Нека всичко лошо те забрави! Praynig Hug
В К, сигурна съм, че е грешка! Praynig Hug Корновски е страхотен специалист, Горчев също, те ще ти помогнат, но аз съм убедена, че не може толкова бързо да се изменят клетки у толкова млад човек....ще се моля за теб и ни дръж в течение! Praynig Hug
Благодаря на всички за палците за Коки, добре е Simple Smile оказа се, че се изринал от новите памперси, а не от храна ooooh!
Целувам Ви и лек ден! Hug
Виж целия пост
# 700
Ангелче тя на 5 дни след като й е свършил цикъла ли е забременяла или откакто й е дошъл? Защото на мен ми дойде миналия четвъртък. Много ми е притеснено дали тази голяма разлика в деня на овулацията/ако въобще имам ову/ е нормална. Съответно с това ми варира много и дължината на цикъла. Дали това е от опитите за бебе или влизам в критическата?  #2gunfire Аз съм на 39 г.

Забременяла е на 5-6 ден след цикъла,като каза че е по-вероятно ову да ти е няколко дни преди отколкото почти веднага след цикъла(дано да разбираш това,което се опитах да ти обясня Mr. Green)
Виж целия пост
# 701
Ant G, сега си изрових календарчетата от предни готини. циклите ми са 27-31 дни. като по веднъж в годината имам един кратък 25-26 и един дълъг 33 дни. това е преди 2-3 години. Миналия цикъл ми беше 34 дни. Сега на 6-я ден си мисля, че съм имала ову. 6+14=20  newsm78дни
Преди не съм си усещала ову-то. Миналия месец имах болки около увото. вчера и онзи ден пак болки кръст и корем, не знам какво става. Дано да ми е останала някоя здрава яйцеклетка в яйчниците, че сега четох в една тема, че едно момиче на 26 влязло в критическата  #2gunfire
Ангелче, не мога да те разбера! Първи ден на цикъла е деня, в който ти идва. Тя на кой ден от цикъла е забременяла?
Виж целия пост
# 702

Добро утро, мацки  Hug

Няма закуска... виждам лоши новинки, но все пак трябва да сме здрави и да се храним





Бенитка: Стискам силно палци да мине по най-лекия начин за теб. Сигурна съм, че първата ти среща с бебока ще е мноооого вълнуваща.  Hug

V_K: Кой не обича? Обича не обича това е живота, мила. Ние сме тук да си помагаме в добро и лошо (ейййййй като женени сме бееее), но моля те не се отчайвай, сигурна съм че ще намериш опора в наше лице. Продължавай да пишеш, а ние можем само да стискаме палци.  Hug Hug Hug

Яничка, януарско бебче ще да е... а защо близнаци?  newsm78Ти си сигурна, че ще имаш близнаци ли?  Blush

Сигме, надявам се да съм била лош пророк, че лекар ще ти трябва!!!!!!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Много успехи и палчета разбира се, а теб за какво точно ще те одитират?

Идва към края на месеца и познайте за какво ме сърби вече.... ама много ме сърби... търпение му е майката, а явно аз майка нЕмам  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 703
Ant G, сега си изрових календарчетата от предни готини. циклите ми са 27-31 дни. като по веднъж в годината имам един кратък 25-26 и един дълъг 33 дни. това е преди 2-3 години. Миналия цикъл ми беше 34 дни. Сега на 6-я ден си мисля, че съм имала ову. 6+14=20  newsm78дни
Преди не съм си усещала ову-то. Миналия месец имах болки около увото. вчера и онзи ден пак болки кръст и корем, не знам какво става. Дано да ми е останала някоя здрава яйцеклетка в яйчниците, че сега четох в една тема, че едно момиче на 26 влязло в критическата  #2gunfire
Ангелче, не мога да те разбера! Първи ден на цикъла е деня, в който ти идва. Тя на кой ден от цикъла е забременяла?

Забременяла е на 5-6 ден след като и е свършил цикълът Peace
Виж целия пост
# 704
Пате като ти ударих един преглед на графиките /за жалост имаш 2 месеца, в които не си мерила/, забелязах една тенденция на промяна в датата на О. от 10ти до 16ти ден вкл., така че е напълно възможно този месец да е толкова ранна О. ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия