

Кога влезе в 7-ми месец
сякаш вчера каза,че очаквате бебе...какво става с това време,как лети 


Хубаво лято да си изкарате!!!!!!

Ако имате приятели с деца в тази възраст - споделете и с тях, академията е не само полезна, но и приятна за учениците. Дори и деца, които първия ден идват с нежелание, впоследствие не само се ентусиазират, но довеждат и приятелчета
Учителите ни са едни прекрасни млади хора, с висока мотивация, солидно обучение и готови да дадат всичко от себе си, за да може всеки ученик да постигне максимални резултати (и да разбира защо го прави).
Какво ли не опитвах, няма ефект и компромисното решение беше да спи там с памперс и като реши да го махнем. Определено е психологична причината, но е нещо, с което трябва да се пребори. 

Аз, за голямо съжаление, ще работя този уикенд.
А когато й омръзне разговора,ми казва Айде чао и изключва връзката
Препоръчани теми