Бродирана красота - Гоблени 94

  • 103 973
  • 770
# 300
аз пък като чуя Лука С и ми настъхва косата  Sick такава издънка даже и милена стил нямат. просто без коментар Tired
Виж целия пост
# 301
аз пък като чуя Лука С и ми настъхва косата  Sick такава издънка даже и милена стил нямат. просто без коментар Tired
 
 
  Стига де, мненията са коренно противоположни.Хвалби, хвалби и изведнъж някой с емотикона за погнуса чак.Ами хайде обясни защо де, нормално е след това твое мнение всички да се задават този въпрос.
Виж целия пост
# 302
Ами Дъмпи имаше един опит с тази фирма ,крайно неуспешно съчетание на цветове,извинете ,че отговарям от нейно име Hug
Виж целия пост
# 303
ми аз ще покажа, пък ако на някой му хареса съм готова и схемата с останалите конци да му пратя, както и самият гоблен  Tired
Виж целия пост
# 304
Ау, наистина доста несполучливо съчетание.
Виж целия пост
# 305
Направо е отвратително  #Cussing out
А какво твърдяха, че ще се получи?  newsm78
Виж целия пост
# 306
ще го снимам утре какво трябваше да е и ще покажа. не го намерих в нета и по-добре, да не се излъже още някой
Виж целия пост
# 307
Нямам търпение вече да го ушия. Иначе май върви добре.
Виж целия пост
# 308
Чудна е пумата. Peace

Аз току що довърших Дядо Коледа (тооо Великден дойде, ама по Коледа ме домързя да шия контурния бод и седеше недовършен):

5

Започнах и малко от този:
Виж целия пост
# 309
На патерици честит рожден ден Сисак   bouquet  bouquet! Много съм пропуснала поне 7-8 странички   Embarassed и сега ще  се връщам да наваксам в по подробно четене. Но нещо времето тази седмица хич не ми стига  Sad .
Виж целия пост
# 310
Така и така не спя в момента, та реших да ви се похваля с няколко картички, (които вече не са тайна, другарчето си получи изненадата  Wink ):


И също да ви похваля моята свекърва, която се научи да бродира гоблени преди броени дни:
и
Много добра ученичка е!  Wink Mr. Green
Виж целия пост
# 311
Браво на ученичката и на учителката  Hug
Може ли схемата на еднорога?
Виж целия пост
# 312
Ето и от мен един гоблен
Виж целия пост
# 313
Ето и от мен един гоблен

ето правилният линк. този и аз го имам
Виж целия пост
# 314
Леле, какъв спор около тия фирми и техните гоблени. дано не сгафих, защото тия дни пуснахте схема на есенния пейзаж на воденицата, аз я принтирах, набавих си конците и започнах да шия.
Още съм в самото начало, защото нямам много време и не мога да разбера още какво става. Като понапредна малко, ще ви покажа. Дано не ми отиде труда напразно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия