СЕПТЕМВРИ`09-тема 41

  • 81 418
  • 733
# 240
Спор няма  Peace
Виж целия пост
# 241
Добро утро мацки!

Ангел е приет в ДГ на кака му newsm44 newsm44 newsm44
Теглен е жребии...и му е присвоен висок номер, но има и едно дете с още по-висок номер,  та е имал късмет Ачо... Laughing
Доволна съм...сега трябва да стискам палци лесно да се адаптира...Ще събираме документи и такам....
Виж целия пост
# 242
Еми, честито. Party
Никола за съжаление не е извадил късмет при жребия, 3-ти е в списъка с некласираните... Шансът не беше много голям - 40 деца се бореха за 7 места, ама все се надявах. Crazy

Иначе вече е по-добре, борим стафилококите с Бактробан и Зинат, дано не се окажат много упорити.
Виж целия пост
# 243
И дара е приета  smile3533 в циганската махала  Joy

браво на ачо    bouquet
пък за никола - жалко  Tired дано изкара късмет скоро
Виж целия пост
# 244


Здравейте мами! Къде ще летувате тази година?

Атракция, как си?
Виж целия пост
# 245
Здравейте!
Честито на Ачо, ще става ученик Wink.
Аз само стоя и си мисля, от кое време Еми ни съветва да се пуска микробиология. А аз как не бях настоятелна, но не мога да го осъзная, защо лекарите не го използват това изследване. Щом толкова често се оказва бактерия причинителя newsm78.
Но вече ще имам едно на наум.
Аз го оставих една седмица след седем дневното пиене на антибиотик вкъщи. В понеделник е на ясла. А интересното е, че няма грам сополче, ама ни прозрачно, ни никакво.
Надявам се да няма изненади тази седмица.
Виж целия пост
# 246
Честито на именниците, живи и здрави   bouquet

Честито на ученик-Ачо, лесно адаптиране  Peace

aguto , и Дара какво, ще ходи ли в махалата   Grinning

Соник, съжалявам  Hug


Децата са сополиви, ама хууубаво сополиви, с цят  Crazy Божидар го пращам утре на градина, той по-бързо се оправя, Свилен ще го гледа баща ми, че аз имам камари работа  Whistling

gary, аз съм добре, мерси  Hug
Виж целия пост
# 247


Добро утро Приятели !!!

КАК сте ?

Аз съм тук, имахме проблеми с интернета, нямаше го никакъв вкъщи. И затова се позагубих, Липсвахте ми ... Simple Smile

Отивам да правя мекички за мъжо, че бе на работа нощес. После ще дам отчет, обещавам .

Хубав и слънчев ден Ви желая !!!

И от мен Честит празник на именниците, живи и здрави да са !!!
Виж целия пост
# 248
Добро утро мацки!
Честит имен ден на именниците!
maya_4ekelova - аз стигнах до извода, че просто педиатрите са се примирили с градинските сополи....намират го за нормално, обикновено се изписват широкоспектърни АБ, които покриват повечето бактерии, в повечето случай...Лично за мен обаче, ако навреме се хване бактерията може да се  мине с АБ капки/обаче някой от педиатрите не обичат слагането в носа на очни аб капки/, без усложнения от рода на отити и бронхити....Не им се дават направления - не знам защо..моята педиатърка също не обича...аз си пускам МБ и си я плащам...обявила ме е за леко луда на тема бактерии, но като й занеса изследването нищо не казва....Лично тя ми е казвала, че след като има гной е ясно/а всички цветни сополи са именно такива/, че е бактериална инфекция....но предпочита да изпише Аб, вместо да пусне МБ и да се знае аджаба кво лекуваме Thinking Както и да е, важното е да имаме едно наум Wink
Вчера ква буря мина ...ужаасс..оказа се, че Ангел се бои от светкавици и гръмотевици... Thinking
Ивилда вчера правих мекички...Айде ще чакаме отчет... Grinning
Виж целия пост
# 249
Добро утро и от мен,

Честит празник на всички именници днес!!!

При нас нищо ново.Утре ще ми е доста натоварен ден.Трябва да запиша Андреа на ДГ,Алекс ще си празнува РД в училище и трябва и майсторите да дойдат най-накрая да оправят стените. Crazy
Сега гледам и самолетни билети за България,защото мислим да се приберем за 1 месец. Peace
Виж целия пост
# 250
Добро утро и от мен Laughing
Честит празник на всички малки и големи празнуващи днес  bouquet

Отчет - давам, ама няма какво да се отчита.
Една приятелка си дойде с децата за известно време, че с нея се забавлявам общо взето. След работа бягам за среща с нея, после в къщи и така. Децата са по заведенията. Дано да се държат все така здрави, ама дет се вика всеки ден ми е подарен. Като цяло се чудя какво да правя, че винаги като почна с плановете и някой зависва в къщи по една или друга причина. Определено ни е весело с двамата. Лафове, умозаключения страшни са и двамата.
За лятото и ние се чудим общо взето какво и как да е. Имам отпуска само юни месец и после чак септември. Една приятелка ме навива да ходим в Анталия септември, ама на мен нещо не ми стиска, че аз искам и с децата, а те ме убеждават, че с тях е голям гърч и само ще се изтормозя (не че не знам с деца на почивка как е). Харесах си един комплекс за септември на нашето море и се чудя общо взето къде и как. А определено не съм мислила да ги оставям, а аз да ходя на почивка. Много планове имаме, но в крайна сметка нищо конкретно. Ходи ми се и на планина, ние сме си пристрастни към х-л Рила на Боровец, но там ще е само ако ми отпуснат 5 дена отпуска през август месец. Та така - определено желанията ни са по-големи от възможностите.

Айде лек ден и който ще празнува днес - Весел празник  Party
Виж целия пост
# 251
Ооо верно Гари питаше за почивките...
Ами аз решавам в последния момент....но едни приятелки ще ходят с децата на някакви вили Марая в Царево - офертата била добра като цена...
Мен ми се иска да ходим на нашето море и после нещо чужбинско...Нищо още не сме избрали и решили...На нашато море зависи от майка ми и състоянието на баба ми...Сама с децата не тръгвам...иска ми се още някой да е с нас. Бате има само една отпуска и най-вероятно ще е наесен за чужбинското...
Надина що да е гърч Анталия...полета е 1,30 ч ако хотела е близо до летището/а вие трябва да изберете такъв/ имаш максиму още 30 минути пътуване.../ Храната обикновено е разнообразна и страхотна...та от към пътуване поне за мен, ако сравнявам 5 часа пътуване от Сф до морето и полета до Анталия и хотела ми е по-малко като време...
Виж целия пост
# 252
Ми знам ли, аз сравнявам ценово, че съм си избрала луксозен комплекс и на нашето море, а цената е малко по-ниска от Анталия, след това имам само 50 км. до нас, а иначе часове летище, полет, трансфер до хотела. По отношение на условията нямам забележки.
Виж целия пост
# 253
Е 50 км. са си 50, не е  полет и т.н. Ако това е водещо...избора е ясен...Но септември времето в Ангалия е все още супер топло...Гаранция, че ще е хубаво, докато за Бг не е ясно...вече си е циганското лято....Луксозните комплекси дори 4 звездните в Анталия са в пъти над нивото на нашите...и като храна и като обслужване....не че единия път не ни откраднаха памперс гащите на Кати...ама...пак бих отишла..нивото си е ниво..има да ги гоним турците още доста...Остава да видиш и колко по-ниска е цената...Кой комплеск си си избрала, да питам бате..той доста години работеше в туристическа агенция и е наясно....
Виж целия пост
# 254
Мирамар-Обзор, бях там миналата година, е макар и за една вечер само, много се впечатлих, то си е изцяло като комплекс на Некерман или Туи. А за Анталия не ми харесва цената, ако сме само 2 големи е ок, ама Боян вече е във възраст да си плаща и самолетния билет и летищни такси и изобщо си става една мощна цифра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия