ако има такива де.. ние лятото сме на арапя на нащо море ( до царево точно еми
) понеже караме сърф - периодично скачаме до турция и гърция. добре, че с мм ни е общо взето все тая откъде ще си работим, та откъм отпуски не е толкова голяма драма. важното е интернет да имаме.. не че става някаква почивка де.. ама поне не сме в софия 
много си мислим през септември около рд на дара да идем до дисниленд париж за ден два..
мисля, че вече много много ще се изкефи, пък и вместо празнуване и подаръци, ми се струва една добра алтернативаиначе в петък отиваме с мм да вземем дара от градина, от вратата ни почна едната мацка - цял ден се бие, охапа христо, оскуба сашко, ходи и се бута само... в тоя момент дара излиза свръх горда "днес бях наказана!" и усмивка до ушите

имаше период в който много се биеше, обяснихме, разбрахме се, но стана другата крайност, когато нея я бият а тя нищо не реагира.. та сега търсим златната среда.
на банско като бяхме тя си играе и пристига на масата разревана - ама онези каки ми казаха," ама че си фъстък"
"ама аз им казах, че са лимони.. " 
атракция - няма да ходи дара в тази градина
най-малкото защото адресната регистрация не ни е там. пуснах на майтап просто, защото за нашия район има 16 места, за които кандидатства и цял младост.. а само в нашия блок има поне 10 деца 



