СЕПТЕМВРИ`09-тема 41

  • 81 418
  • 733
# 255
честито на именниците Wink ако има такива де..

ние лятото сме на арапя на нащо море ( до царево точно еми Wink ) понеже караме сърф - периодично скачаме до турция и гърция. добре, че с мм ни е общо взето все тая откъде ще си работим, та откъм отпуски не е толкова голяма драма. важното е интернет да имаме..  не че става някаква почивка де.. ама поне не сме в софия  Whistling
много си мислим през септември около рд на дара да идем до дисниленд париж за ден два..  Thinking мисля, че вече много много ще се изкефи, пък и вместо празнуване и подаръци, ми се струва една добра алтернатива

иначе в петък отиваме с мм да вземем дара от градина, от вратата ни почна едната мацка - цял ден се бие, охапа христо, оскуба сашко, ходи и се бута само... в тоя момент дара излиза свръх горда "днес бях наказана!" и усмивка до ушите  Crazy
имаше период в който много се биеше, обяснихме, разбрахме се, но стана другата крайност, когато нея я бият а тя нищо не реагира.. та сега търсим златната среда.

на банско като бяхме тя си играе и пристига на масата разревана - ама онези каки ми казаха," ама че си фъстък"  Joy Joy "ама аз им казах, че са лимони.. "  Joy

атракция - няма да ходи дара в тази градина Wink най-малкото защото адресната регистрация не ни е там. пуснах на майтап просто, защото за нашия район има 16 места, за които кандидатства и цял младост..  а само в нашия блок има поне 10 деца Wink
Виж целия пост
# 256
aguto, само да вметна за Дисни ленд, изчакайте да порасне още 2-3 години. Не са кой знае колко много атракционите и за всеки е чакане поне 40 минути, може да сте ходили де.  Аз едвам издържах, а какво остава за малките фъстъци. Много е красиво спор няма, но определено ми изглежда по кукленски парк, а не увеселителен.
Аз мисля след още 2-3 години да водя децата, ама в някой от големите увеселителни паркове в другите страни, много красиви и доста по-богати от Дисни има в Германия и Белгия.
Виж целия пост
# 257
За увеселителните пркове-има един в Англия ,казва се Alton towers.Много ми хареса.Голям е и има атракциони за различни възрасти.Догодина мислим там да отидем. Peace
Иначе лятото мислим да сме един месец в България,и после тук на море. Peace
Виж целия пост
# 258
Ние се бяхме засилили към Анталия това лято, но като видях каква цифра ще ни излезе като включим и самолетните билети, се отказахме. Резервирахме една седмица на Дюни в началото на август, а разликата до парите за Анталия ще я похарчим за 1-2 спа почивки за по няколко дни. Mr. Green Анталия ще я оставим за по-натам - да е малко по-голям Ники, че поне като плащам самолетен билет да не ме е яд, че е за една малка мръвка. Crazy
Виж целия пост
# 259
Добро утро мацки!

aguto - това с намигването, не го разбрах...и Царево знам къде е и Арапя - или ми предлагаш да се видим, ако и аз отида на вилите  Wink Laughing...вили Марая дори и в нета не намерих снимки...Какво работите, че само нет ви трябва..искам и аз такава работа..да мога да си работя от всякъде...
Днеска майка влиза в болница..стискайте палци..намериха й бучка миналата седмица и трябва да я махнат..уж изглеждала доброкачествена, но..докато не се резне...нищо сигурно..Утре ще я оперират най-вероятно...днеска изследвания и т.н.
Кати проточи и тя сопол...явно все пак от Банско сме си се заразили..защото и аз кашлям и Ангел...въобще сме картинка...Кати няма да я пускам на ДГ..почнах да я дрогам с коризалия, да видим дали ще прекъснем сопола..Не мисля, че този път е бактериално, щото сопола направо напред си тръгна, прозрачен...не знам де...ако спре бързо ще е добре...ако се задълбочи не ми се мисли...
Виж целия пост
# 260
Записах Андреа на ДГ.На 4.06. излизат списъците.Дано се падне при учителката на Алекс. Praynig

Емир, стискам палци за майка ти.И вие бързо да оздравеете. Hug
Виж целия пост
# 261
Емир, успех, дано всичко е наред  Praynig
в тази връзка - ходите ли редовно на мамолог и цитонамазка? Аз си ходя вднъж годишно..

иначе ето ти снимки на вилите марая http://www.vilamaraja.com/wp/wordpress/  Wink
и ако идете може да минете през арапя ако ви влече.. ще пием по едно мохито

анита - от септември ли тръгва на градина андреа?

пък за дисниленд - има време, ще мислим. струва ми се, че ще й дойде като куклен театар и ще се изкефи.. но сто години има до тогава. ще видим
надина - а какъв парк има в белгия? че ми захапа интереса?  Simple Smile
Виж целия пост
# 262

в тази връзка - ходите ли редовно на мамолог и цитонамазка? Аз си ходя вднъж годишно..



анита - от септември ли тръгва на градина андреа?


Аз до сега не съм ходила нито на едното ,нито на другото. EmbarassedХодя редовно само на гинеколог. Rolling Eyes

Андреа тръгва от 9.09. на градина.Днес като влязохме да подаваме документите и тя си мислеше,че ще остава там и не искаше да си тръгва. Crazy
Виж целия пост
# 263
в тази връзка - ходите ли редовно на мамолог и цитонамазка? Аз си ходя вднъж годишно..
Ходя и на двете - даже точно миналия петък бях. Имаме допълнително здравно осигуряване във фирмата и ни организират профилактични прегледи всяка пролет.

Емир, стискам палци всичко да е наред. Hug
Виж целия пост
# 264
aguto хм доста порових оня ден, ама все попадах на сайтове без снимки..ценовата листа я имаше, но снимки тц..Както и да е ..доста прилично изглеждат...
За влечене, кой не го влече..като си спомня годините на Градина хахаха..екстра си беше...мохито, карти, и още нещо и още нещо хахахаха.... Честно казано не съм решила още къде ще ходим на нашето море...
Покрай банката минавам ежегодишно на пълни профилактични прегледи - направили са някаква застраховка, преди това си ходех сама..
Майка ще я оперират в сряда..днеска не успели с всички изследвания  newsm78
СЕга си направих настърган джинджифил с мед...доста успокоява кашлицата...Ще го пробвам и Ангел, ако му хареса...
Виж целия пост
# 265
EmiR, как го правиш това с джинджифила и как ще го даваш на Ачо? Ива не може да се оттърве от кашлици и сополи..аман вече Confused Изпи почти две шишета Еуреспал.
Малкото и то не спира да точи сополи и да буха повече от месец. Само дето пусках два пъти МБ и е чиста  Rolling Eyes

Честито на приетите в градина. И Ива е приета. Спираме я от частната - хем плащаме, хем все болна, а и напоследък много стрнно си играе - праща куклите "в изолатора", защото плачели  Rolling Eyes Отделно се "похвали", че Цвети й казала "пикла такава", защото се напишкала..... та не ме кефи да плащаме за всичко това. Май ще я пращаме в занималнята, където ходи Ана Мария на Покахонтас.

EmiR, стискам палци за майка ти  Praynig
Виж целия пост
# 266
Парк в Белгия - http://www.walibi.com/belgium/be-en/attractions
Франция, Париж http://www.parcasterix.fr/ много го рекламират и който е ходил е в пъти по-
доволен от Дисни. С две думи има какво да се гледа, просто трябва да си решите.
Виж целия пост
# 267
Добро утро мацки!

Smile*S и ние отписахче Кати отсновно заради болестите от частната ДГ....но това с изолатора и да се обижда дете...просто нямам думи...пък и да си плащаш за този "лукс" айде няма нужда..Добре, че са я приели..
Джинджифила - ами пресен джинджифил настръгвам на ренде и разбърквам с мед...като доза...примерно половин бурканче от 190 гр мед с половин лъжичка настърнган джинджифил...щото е люто..обаче Ангел само веднъж хапна..явно много силно съм го направила аз....защото настъргах почти целия джинджифил..че вече се разваляше....ама аз си го хапвам...
Мерси за стинатите палци на всички..ама малко изнервящо с тия изследвания 2 дни...ама каквото такова...
Виж целия пост
# 268
Добро утро!
Смайлс, това наистина е потресаващо...изолатор...да обиждат детето  Confused Добре, че Ива е достатъчно голяма и може да казва какво се случва...Не бих пускала Ана Мария на такова място, ако ще и безплатно да е...
Ние тези дни сме все навън, малката ще ходи още две седмици на градина, а после малко ще ходим при баба й на гости...Иначе сме добре, вдругиден ще ходим на РД на една малка госпожица и се чудя за подарък...дайте идеи...На 3 годинки ще стане, но майка й е малко претенциозна за играчки и дрешки  Mr. Green Въпреки, че аз обмислям някакъв комплект с кукла Барби, миналия път като дойдоха у нас малката много си игра с куклите на Ана Мария, а майка й каза, че тя няма много кукли, основно й купуват дървени играчки...Та не знам какво да правя...
Емир, стискам палци за майка ти, дано всичко да мине без проблеми и изследванията да са добри  Praynig
Виж целия пост
# 269
Здравейте момичета.Много отдавна не съм писала ,но вече не ми остава време.Малкия 3 седмици беше болен,опитаха се да го лекуват без антибиотик само на капки и витамини,но както винаги не стана и по празниците ходихме по дежурни лекари,и се стигна до антибиотик.Убедих се че по никакъв начин не може да му мине дори и най-малката настинка за дни,а винаги се влошава.От 2 дни е на ясла пак и ходи с голямо желание сутрин направо тича пред мене.Аз започнах работа в Кауфланд като касиер преди седмица и в момента се чувствам ужасно с тази адаптация.Това стоене в къщи 3 години сега ми се отразява много.Гадно ми е че по - малко се виждам малкия до сега не сме се разделяли.Утре и в четвърртък почивам и ще си наваксаме.Иначе чакам на 10ти да излязат резултатите за електронното кандидастване тук в Бургас,да видим Септември ще ходим ли на градина.
Emir и аз стискам палци. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия