СЕПТЕМВРИ`09-тема 41

  • 81 418
  • 733
# 285
Мой близък приятел е адвокат и се занимава именно с подобни проблеми (специалист по правни въпроси в Националната асоциация на домоуправителите)
Ще ти пратя координати на лс.
Виж целия пост
# 286
Мерси и от тук  Hug
Виж целия пост
# 287
Добро утро

Виж целия пост
# 288
Добро утро мацки!
aguto кафето ти ми е едно такова еротично.... Grinning
Бате сигурно ще звъни на твоя човек...да видим какво ще каже....но просто и при нас ще има къртене и майстори...Не ми се мисли.... Crossing Arms

Виж целия пост
# 289
Здравейте!
Писах сутринта и нета ми нещо изчезна.
Тъкмо се похвалих как съм спала до 8 сутринта, че съм сама с бебето. То се събуди към 5.30-6.00, накърмих го както си бяхме легнали, той порита, порита, па заспа. После се беше наакал. Въобще все хубави новини.
И обаждам се да чуя баткото - имал сополи. Развалиха ми хубавия ден.
Точно вчера бихме ваксина на Божи, че и лека Т поддържа - 37.0-37.4. Започва се едно ходене по лекари, дирижирано по телефона. Ей много гадно като ти е болно детето да е някъде другаде.
Все така ми се случва .
А и аз трябва да ходя на гинеколог, че нещо тази спирала, която си сложих, не ми я приема организма ли, не е сложена правилно ли, но не спира кръвотечението. Леко е, но постоянно. Та и там ще ходя, но цяла седмица нямаме вода и не мога да се доредя да се изкъпя, все късно вечер и не мога така да ида на гинеколог.
За капак таткото ни е на панаир в Стара Загора и не мога да го използвам да разкарва баткото по лекари.
Единственото хубаво е, че не ми се налага да готвя .
В тази връзка лекарката ни кара да го захранвам моето бебе, че така щял да започне да се изхожда нормално. Но ми препоръчва заради запека да започнем с плодови пюренца, а аз първо че исках да започна със зеленчуково, а второ, че исках аз да му ги приготвям. А откъде да взема сега тиква и круши, които да са домашни. Имам село, разчитах на домашно производство, но точно това го нямаме сега, не искам замръзени да са първите му продутки.
Виж целия пост
# 290
Добър ден, дами!
Ние преди малко се прибрахме с малката, обядвахме и сега не ще да си ляга, проверява си куклите дали са пишкали  Crazy Като отидох да я прибирам я заварих наказана да седи на стола за 5 мин защото е късала цветя  Mr. Green Часовника до нея, за да знае кога може да се присъединява към другите деца в двора  Mr. Green Май вече напълно свикна там и почва да прави същите бели както вкъщи  Rolling Eyes
Имам въпрос: какво се носи на погача на бебе? Ще ходим при бебенцето на братовчедка на мъжа ми в неделя, а не знам какво да нося. Пари ли се дават, подарък ле се купува?  newsm78
Мая, дано баткото бързо да се оправи  Praynig А за захранването и изхождането....нали Ана Мария си беше (и все още е) с такъв проблем...еми аз я захраних на 4 месеца и половина точно с тиква (после дадох картоф, но после означава след 2-3 седмици)...еми нямаше разлика...все веднъж на три дена пълнеше памперса...Иначе ако решиш да захранваш има пюрета на Хип, имаше тиква, тиква с картоф и круша уилиамс май...
Виж целия пост
# 291
да почерпя, че днес половинката има имен ден  Simple Smile да ми е жив и здрав  Simple Smile
Виж целия пост
# 292
Здравейте и от мен, супер крив ден, ама няма да се оплаквам надълго и широко.

Мая, защо не дадеш на бебето някакъв пробиотик. Боби все още въпреки редовно здравословно приеманата храна от яслата си има проблеми и като му дам за няколко дни пробиотик се оправя. Отделно бях много доволна от пробиотиците на Аквасорс. Може просто да си има по-лениви черва, а и мож напълно да усвоява кърмата и затова да се изхожда по-рядко. Пробвай с биогая или бейби био баланс на Боби определено му помагат, а  и няма да навреди на бебето за няколко дни да даваш такива неща.
Иначе за пюретата има тиква на хип наистина, а и тиква с ябълка и тиква с картоф има.

mam_ma, да ти е жива и здрава половинката и с много гордост да си носи името.
Виж целия пост
# 293
Добро утро!
Наде, бебето е изпило толкова шишенца Био гая, че скоро трябва да ме обяват за топ клиент. Сега заради болничното лечение и антибиотика също изпи вече второ шишенце. На него не му помага. Валери веднага се регулираше от него, но на Божи само му спря разстройството от лекарствата. А и не е пълно усвояване на млякото, защото в болницата, при положение, че почти спря да яде, акаше на всяко хранене доста солидно количество. Освен това не е спокоен, постоянно се опитва да се изака, в резултат повръща, и докато суче се гъне като че ли нещо му пречи на коремчето. Получава се укротяване на опърничивата, докато го кърмя.
Ама пък си спи детенцето, ей на сега пак на спокойствие си пия кафенцето Laughing. Няма само да се оплаквам, де!
Виж целия пост
# 294
Добро утро мацки!

ЧИД на половинката на mam_ma - жив и здрав и да те слуша!
pocahontas80 - едно време се купуваше, сега като че ли е за предпочитане пари...Пък и ако сте близки може направо да питаш от какво имат нужда...
maya_4ekelova - Кати също я захраних с плодови пюрета, защото не акаше...След захранването се оправи. Нямаше проблем със зеленчуковите ...При захравнане, честно казано предпочитам купените пюрета по много причини...все пак са от специализирани фабрики, има някакъв контрол...то не че на всичко може да имаш вяра, НО...Домашните ..вали киселинен дъжд, обработваш на по-ниска Т, и т.н. и т.н. Има време да му готвиш  Wink Напълно съм съгласна, че няма напълно усвояване на кърма...Бързо да минава на баткото...



Виж целия пост
# 295
Добър ден и от мен,
при нас нищо ново.Оправиха ни стените и се надявам скоро да не видя майстори,ако изобщо мога да ги нарека така. ooooh!

За захранването- и двамата ги захраних с каша,след това зеленчуково пюре и накрая плодово.Плодовите ги купувах,но зеленчуковите си ги правих аз.Тук педиатрите са ЗА домашно приготвените..А и така поне знам какво им слагам. Peace
Виж целия пост
# 296
Добро утро,

Виж целия пост
# 297
Къде сте всички? Днес голям студ, намръзнах се, а малката не ще и да чуе да се прибира, защото няма деца навън и всички пързалки, люлки и прочие забавления са само на нейно разположение Simple Smile
Виж целия пост
# 298
Аз съм тук, но нещо много ме нагънаха в работата... От петък до неделя бяхме на тийм билдинг в Гърция, но от морето нищо не видяхме - по цял имаше организирани разни игри и нямахме време да се помръднем за друго.
Никола изпи антибиотика и вчера пак се сополявеше нещо, та не знам какво да го правя вече. Уж микробиология, уж правилния антибиотик, а сополите не се махат. Tired
Виж целия пост
# 299
Ами ние сега сме с някаква алергична хрема. Повлия се доста от финистил-а, сега само навън на вятъра му тръгва сополчето и то например 5 пъти да се наложи да го избърша за целия ден newsm78. Отново отиваме да си говорим с лекарката да го мислим какво е, и защо да го спирам от ясла Sad.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия