СЕПТЕМВРИ`09-тема 41

  • 81 418
  • 733
# 270
Добър ден и от мен,
нямам време да се разпиша днес.Цял ден само с майстори се разправям.Дано свършат днес и да ми се махат от главата Crazy
Поне успях да купя самолетните билети. PartyЩе пътуваме на 4.юли. Peace

hriskata8610,Преслав е голям сладур. Heart EyesА ти дано по-бързо се адаптираш към новата работа. Peace
Виж целия пост
# 271
 

Да почерпя -днес имаме годишнина от сватбата Heart Eyes
Виж целия пост
# 272
Добро утро и от мен !!!

Честита годишнина Анита!!!

И ние имаме - 3 години от сватбата ни, да почерпя и аз  :



Хубав ден Ви желая!!!
Виж целия пост
# 273
Да сте живи и здрави момичета и вие и вашите половнки, да се уважавате и подкрепята още дълги години.
Аз със сигурност ви бия по години и аз и моята половинка отбелязваме днес своя годишнина - цели 14 години, е не брак, а откакто сме заедно.
Виж целия пост
# 274
Nadina, честито и на теб.И ние с ММ сме заедно от 14г,но сме бракувани от 6г. Wink

Честито и на ivilda!!!  bouquet
Виж целия пост
# 275
Ах как сте се събрали всички в един ден Crazy    bouquet Пожелавам ви да остараете заедно и много да се обичате!

Виж целия пост
# 276
Благодаря ти anita29   bouquetSimple Smile
Виж целия пост
# 277
Ехаааа хайде честито на всички...ама верно как сте се събрали...Още дълго да сте заедно и да се обичате...
Аз като една от най-дъртите имам  сравнително къса все още връзка  Laughing 6 години съвместен живот и 2 години гаджета хе хе има няма 8 ще станат август...
Мина операцията на майка...и след изваждането на първо четене е доброкачествено...остава и хистологията, но всичко звучи обещаващо...Днеска търчане, болници..ходих и на Ангел документите за ДГ да събера от педиатаръката...още не съм ги водила на лекар...ако се влошат тогава...Свеки снощи ми каза една бабашка рецепта за кашлица...не знам дали от това, ама цяла нощ не са кашляли...та рецептата е - със запален тамян се опушва памук /разтеглен колкото гърдичките на детето/ ама хубаво се опушва...слагаш на гърдите...е спаха цяла нощ без да кашлят...Нямам някакво логично обяснение, освен, че тамяна е смола...ама дали е от това...през деня си кашлят все още...Ще  видим дали и тази нощ ще мине номера...
Виж целия пост
# 278
И ние утре имаме годишнина от сватбата но не смятам че ще се сери, пък камо ли за отбелязванв. Сами сме с двете деца в Разград и няма как. Едно ми е криво защото миналата година пак не се сети.

Еми много се радвам за майка ти.
Виж целия пост
# 279
Честит ви празник и от мен! на теб също, Бебешондел!
Емир, радвам се, че всичко е минало добре!
Виж целия пост
# 280
Честит празник на всички булки   bouquet

Еми, радвам се  Hug

hriskata8610, пробвала ли си с умкалор? На моите деца им действа, като хвана хремата от първото кихане (има смисъл,ако се започне в самото начало на разболяването) Crazy + хомеопатични+ витамини и се пооправят, ако е само хрема за 3-4 дни  Peace То вече настинки няма, всичко е вирус  Whistling
Виж целия пост
# 281
Супер за майка ти Еми, дано няма вече такива случки  Peace
Бухат ли още? Защо не ги пробваш с чай Цяръ? и другото.. наща лекарка изпиза GrinTuss - за кашлицата. на другия ден вече нямаше и помен от нея - та сега да чукам на дърво всичко е спокойно при нас  Whistling
в понеделник ще пусна пак мб, да видим дали е изтрепано всичко.

Довечера ще я водя на концерт в земята и хората, едни приятели ще пеят, ще има и деца изпълнители.. та има изрична покана за деца Wink Ако някой прояви желание - да заповяда, входът е свободен.
Виж целия пост
# 282
Ха добър ден...
Ангел е официален ученик - записан, одобрен, въобще хахаха...
Ами кашлят....пият сутрин тоя чай...Кашлицата намаля при Ачо, но пък имат някакви прозрачни сополи...като се издухат...хубаво, че са прозрачни...ама няма ли да има край....Тоя сироп съм им го давала по време на грипа...също бях доволна....Аз също още подкашлям...и няма край нещо тая кашлица и при мен...какво ли не пих...Вчера свеки донесе някакъв спец.уред за нагряване...та от снощи съм почнала и да ги нагрявам...май има някакъв ефект...ако съдя по себе си де...Ще видим...Баси моите деца или не боледуват или като почнат, го карат леко, но дълго време....то верно, че от Банско са минали 7 дни де...ама нещо много ми се виждат...
Виж целия пост
# 283
Привет, дами!
Честито на всички имали повод за празнуване  bouquet
Еми, радвам се за добрите новини и на болниците бързо оздравяване Hug
При нас мина първият тур с двете матури, другата седмица пак, и вече му се вижда края Tired
Боряна, очаквано, не е приета в ДГ  Crossing Arms
Днес и ние сме с майстори, че сменят тръби /май звучи познато Simple Smile/ и вкъщи е ooooh!
оплаках се
Виж целия пост
# 284
aguto това за концерта добре звучи...но избягвам всякакви прояви...Вчера в пощата, като се закашлях хората почнаха да се отдръпват хахаха....абе не ми беше смешно тогава де....почти непрекъснато смуча нещо, че да не издавам звуци....Днес май съм 1 идея по-добре де....Само на няколко бонбонки съм.... Laughing
mam_ma кофти с тръбите...
И на нас ни предстои ремонт....ама я да попитам, ако има някой добър адвокат по вещно право познат....Значи терасата ни е и покривно пространство...Предполага се, че от някъде от терасата тече надолу по комшиите...и естествено трябва ремонт......но той е доста прилична цифра...и ми се ще да проуча, дали всеки апартамент не би трябвало да участва с идеалните си части в ремонта - все пак това е покрив...Чета по въпроса, но има много НО-та...., договорки...и въобще си трябва да се изпипат нещата. Реално на нас не ни тече...та не сме на зор да си разбиваме терасата, пък и да даваме пари за ремонта...но е тъпо, защото на хората им тече...Някой нещо по въпроса да сподели? Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия