СЕПТЕМВРИ`09-тема 41

  • 81 418
  • 733
# 315
Привет,
при нас минаха матурите и вече е съвсем ваканционно настроението. За игрите - та основно разхвърля всичката си домакинска посуда, готви си нещо, вози бебета в количките, и играе с брат си -танцуват, пеят, гонят се, играят болейбол hahaha
А иначе госпожица не ми се подмазва така, а направо ми се хвърля на краката и се гушка и се гали като коте, защото била коте.
Виж целия пост
# 316
Ехоооо добър вечер Grinning
Есим добре, че се весна....Тая година къде ще сте на море...на бунгалото дето намерихте смок  Wink или..още помня разка ти за миналогодишното море...
Игри - ами опитвам се напоследък да ги  оставям без мен...доста добре се справят....обикновено Кати нарежда какво да се прави, а Ангел изълнява...но когато им доскучее и аз се включвам...Последно купувах коли/от магазина на Ачо, който го подрежда доста време  Laughing/ за 5 лева и фиби/от магазина на Кати/...пазарихме се, опитах се да открадна нещо, те ме хванаха и така...абе всякакви простотийки правя само и само да им е интересно...танци, упражнения, почистване на разни неща, като игра хахаха..
Виж целия пост
# 317
Дара ми е с 39 и някакъв ситен ситен обрив.. пуснаха ми мухата за морбили.. ама какво морбили като е ваксинирана  newsm78
утре ще я водя на лекар, че не ми се мъкне по спешните кабинети.. а тя е свежарка

иначе за игри..  аз се усетих, че играчки не знам откога не съм купувала..
много обича да лепи лепенки.. може да го прави с часове.
също да изрязва, да лепи.. водни боички (но мен не ми издържат нервите)  Whistling
саксиите на балкона обожава да ги прекопава, да реди камъчета, да сипва и прелива вода, да рисува с тебешири..
Виж целия пост
# 318
Добър ден,
и при нас нищо ново.
За игрите-изобщо не им се бъркам там.Да се занимават двамата и да си играят.Аз се намесвам като започнат да пищят и да се бият. Rolling EyesАндреа обича да лепи лепенки,да изрязва разни хартийки.В последно време обичат да играят на Макдоналдс.Единия е клиент,а другия готвач и изпълнява разни поръчки.После си сменят ролите. CrazyАндреа ако я оставя може по цял ден да гледа Мики Маус.
Виж целия пост
# 319
Ехоо как сте Simple Smile
дара днеска не е вдигала температура, та и на лекар не съм я водила  Whistling ама изглежда свежа и почти здрава

то било много приятно да си останеш вкъщи с детето.. изчистих стабилно, оправих й гардероба, изхвърлихме 2/3 от играчките.. подредихме другите.. направо супер  Heart Eyes
само водата ни спряха сега..
Виж целия пост
# 320
Спите ли? Аз след първия трус съм будна, облечена и с багажа а вратата  Rolling Eyes Мисля, че днес няма да пускам малката на градина...май предпочитам да е до мен...ще се мотаем навън, дано само не вали...Добре, че поне тя не се събуди, че аз съм парцал...цялата треперя...никога не съм се уплашила така през живота си...
Виж целия пост
# 321
Някой спят, други не...Кати, така и не се събуди...бате отказа да стане...и каза, че квото има да става ще стане...ние трудно от 5я етаж ще слезем по стълбите и затова си останахме в къщи...а и последващите бяха по слаби, което беше успокояващо. Висях във фейса хахаха и търсех инфо.....Ангел се събуди и не е лягал...ще ми разкаже играта днеска...Обаче доста кафти усещане си беше.....и дългичко направо...чувставаш се безсилен...
Виж целия пост
# 322
След дълго чудене пуснах малката на градина все пак...дано да е спокойно вече и да няма трусове...Аз съм супер изморена, но ме страх да лягам...Надявам се, че всички сте добре  Praynig
Виж целия пост
# 323
гадничко беше.. моя ако не го бях събудила дори нямаше да разбере, че има нещо Simple Smile
дара и тя го проспа..
ние 2ри ден сме без вода  ooooh! а дара нали не е на градина... и мани недей..
Виж целия пост
# 324
Привет! Аз съм като парцал днес, толкова недоспала не съм била от много време. Предишната вечер бяхме на един рожден ден до никое време и точно мислех снощи да си отспя и то взе, че разтресе. Та ми се събират 3,5 часа сън. Crazy Ние така и не се наканихме да излезем, решихме, че ако има нещо да става, ще става и това е.

Насред цялата суматоха се сдобихме с нов бойлер и сутринта най-после се изкъпах нормално от 2 седмици насам. Party
Виж целия пост
# 325
и аз съм сред парцалите
при нас беше леко казано кошмарно, на такава височина  Crazy
Боряна го проспа много сладко, а аз и останалите не мигнахме до сутринта. Мъж ми се беше приготвил да излиза, Мартин се беше облякъл, а аз по нощница и отказах да излизам, то докато слезем... Ега ти ужаса Tired
Но пък на децата в училище им се е развихрила фантазията, та чак столовете са подскачали Laughing
Виж целия пост
# 326

Добро утро! Наспахте ли се? Simple Smile
Ние спахме добре, ама облечени и готови за излизане  Rolling Eyes Багажа до вратата...и там ще си седи за още няколко дена  Rolling EyesСега звучи смешно, ама снощи като видях, че след цял ден тишина пак тресе съвсем ме обхвана паника... Rolling Eyes Сега ако спре и да вали ще се чувствам още по-добре  Mr. Green
Лек ден от мен, излизам да пия кафе с една приятелка  Grinning
Виж целия пост
# 327
ЗДравейте!
Как сте момичета от разтърсените зони?
 Hug
Виж целия пост
# 328
Добро утро,



Андреа тази сутрин се събуди с температура и започна да повръща. Crazy

Мая,честит рожден ден!!!!
Виж целия пост
# 329
Гадна работа анита
я ми обяснете как така върлува един и същи грип и тук, и в испания  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия