
Не съм се отчитала от цяла вечност, но иначе зорко ви следя.
Вчера моето момче се сбогува с дългата си коса и сега и двамата свикваме с гледката
Изведнъж един порастнал изглежда....все едно не е моя пухчо. А той постоянно си пипа главата и иска да му махнем опашката Анита, дано бързо да се разминава гадния вирус и да не се прехвърля и на друг, че е кофти...
Преско нали трудно преживя адаптацията на яслата, в смисъл, че много боледуваше, започнах да го водя на хомеопат и се позакрепи-цели 2 месеца без проблеми. Освен гранулките го подкрепях го и с колактив 3 и дори си бях въобразила, че няма вече да се разболява, защото оцеляваше доста дълго време сред солидно точещи сополи деца.Ноооооо, няма пълно щастие. Миналата седмица ми вдигна 40 градуса и се оказа, че има стрептококус пневмоние в гърлото. Десет дни пи ксимебак, дано сме уморили гадината.
Иначе си проговори доста сериозно и то ей така изведнъж. А аз се бях вкарала във филми, че ще имаме проблеми и го записах на детска градина, в която има и логопед. Все още се кърмим-само вечер, но неизменно си го търси. Мъка ми е , че не сме махнали памперса, но нали идва лято-и това ще стане! За сега толкова, че стана дълго. Хубав ден на всички!
голяма почивка, голямо нещо му ударихте..

почерпете се.


,и казва доста думички ,което много ме радва.На яслата влиза с желание,въобще не се обръща а казаха че и бил един от кротките,имало къде къде по - палави


. Всеки си има по една бактерия, бебето - стрептокок група А, пиогениус \или нещо подобно\, баткото - отново Мораксела. Иде ми да се
. А и мен ме боли гърло и имам сериозна хрема. 
