Подсъзнанието може всичко 48(линкове за всички техники на първа страница)

  • 78 585
  • 748
# 675
Google ми казва следното по въпроса:

http://www.astrohoroscope.info/moon.htm

Не разбирам много,но така като гледам луната без курс е няколко часа-00:00– 07:05
Виж целия пост
# 676
ОМ, в същия сайт пише - новолуние 10, 18ч.
Голям кеф, написах си поръчките до Вселената и получих усмивки, танци и : "готово, вече се изпълняват"! Mr. Green Готино е да си смел и решителен - стрелата се забива в центъра... Party Продължавам напред. После ще се хвалим, пак с кеф Mr. Green
Честито ни  bouquet
Виж целия пост
# 677
http://www.youtube.com/watch?v=_b1GKGWJbE8&feature=relmfu

Късмет и от мен ,момичета!!!!!!!!!!! Grinning
Виж целия пост
# 678
Написах си 10-те желания  Grinning А вие?
Виж целия пост
# 679
За първи път пиша и аз желания, но от написаните 25 оня ден, едното вече се изпълни!!!  Grinning Сега си написах 10 и оставям Вселената да си свърши работата! Мнооого съм доволна, че ви открих, положителни и вдъхновявящи момичета!  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 680
Привет и от мен  Hug
Имам следното питане- как примерно се активира картата с желанията? Аз я сътворих още на миналото новолуние, но нищо специално не съм правила за активиране. Помогнете с идеи, моля  Wink
Виж целия пост
# 681
Аз си написах 7 желания, но рано сутринта!
Искрено се надявам и вярвам, че ще се сбъднат....

Имам следното питане- как примерно се активира картата с желанията? Помогнете с идеи, моля  Wink
Peace
Виж целия пост
# 682
Късно ли за написването на желания или все още може ?
Виж целия пост
# 683
Късно ли за написването на желания или все още може ?

Може, може!  Peace
Давай смело!
До 8 часа след старта на новолунието периода е най-подходящ.
Виж целия пост
# 684
 Hug
Късно ли за написването на желания или все още може ?

Може, може!  Peace
Давай смело!
До 8 часа след старта на новолунието периода е най-подходящ.
Виж целия пост
# 685
Написах само 2 желания -  пожелавам си късмет и  на вас също.
Другият път ще бъда по-смела  Wink
Виж целия пост
# 686
Аз си написах 7 желания, но рано сутринта!
Искрено се надявам и вярвам, че ще се сбъднат....

Имам следното питане- как примерно се активира картата с желанията? Помогнете с идеи, моля  Wink
Peace

Пишеш "Изявам голямо парче еди-коя си торта". отиваш в сладкарницата и я купуваш. Пишеш, че искаш да притежаваш еди-коя си книга, и после отиваш и си я купуваш и т.н.

Аз днес съм в страхотно настроение. И реших да си намацотя д-то с йод -  няма такъв майтап просто. И не щеш ли след има-няма час-два правих  плащах едно удоволствие и нямаха да ми върнат точно и казаха: :хайде, "другия път"". Crazy Сложих евро знака, ама и на левчетата не се мръщя. Crazy

И Вован изпробвах и се скъсах от смях.

Разбира се , и 10-те желания си написах. Flutter Heart Eyes


Виж целия пост
# 687
Здраейте  Hug И аз съм темата за ПР...

Надявам се да ми помогнете да се чувствам по-добре  Tired

Връщам се да чета назад.
Виж целия пост
# 688
Късно ли за написването на желания или все още може ?

Може, може!  Peace
Давай смело!
До 8 часа след старта на новолунието периода е най-подходящ.
През цялото време докато расте луната  Wink може , важна е енергията която влагаме  Hug

п.п.Каква е тази тема ПР , за втори път някой я споменава
Виж целия пост
# 689
Днес пих кафенце с един разкошен човек, който има у себе си повече топлина, нежност, тъпение и човещина от цяла стадо "добряци".

Благодаря!




Благодаря за усещането за принадлежност! За приласкаването, за пълнотата, която се разлива по всяка частичка от съществото ми.

Благодаря ти, малко вълшебство.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия