поне не и в тоя живот 
Но поне най-страшното мина. Самуил вече ходи и понякога се заиграват двамата. Друг път Габи го бута и му взима играчките, трети път пък Самуил го удря 
.
По-важно от децата няма!

. Мале, ми ние още сега нямаме достатъчно време. Надявам се само да сме здрави, пък другото- каквото дойде. Покрив- имаме, храна- все ще се намери, дрехи и евтини вещи- да живее Ибей и Интернет 
Ей, още се смеем...
Винаги съм искала да има деца с малка разлика. За съжаление, толкова си говорихме по едно време, че трябва поне малко да си стъпим на краката преди да помислим за второ дете, че вече някак си и двамата не повдигаме тази тема. А, че няма скоро да си стъпим на краката, няма...
Но пък напоследък и предпазването нещо сме му дали леко отпускане, та ако стане нещо - добре дошло, този път няма да го откажа... Пък да се надявам, че както казват "бебето ще си дойде с късмета". Особено напоследък толкова много бебета се появиха около нас, че искам не искам, вътрешно съм се размечтала за второ бебче...
-така започнаха да се карат и бият двамата, че......ужасТ 
/извинявай за тъпия въпрос, ама...
но, честно казано, като се сетя за онова семейство дато на принципа "то все ще се оправим някак" ги бяха наредили 13...и си мисля, че понякога е по-добре с едно 
.
даде лек инструктаж, та си правя инхалации.
.
Препоръчани теми