.
.
хубаво е човек да имаповоди всякакви. И аз се притесних да не остане белег,но ето и ти казваш, че няма.
Как следите сериали направо незнам.
аз се тропясвам вечер , и само един сериал следя - столичаните в срядам, за друго никой не ми дава и не остава време. А за домакинската работа и аз като вас със Джил ама няма как. 
наистина ли? Но пък в Шератон
.
.
.



Ново сериалче, от сценаристите на "Lost"
Също много ми хареса "The Tudors".
Нослето ще мине, може да мажеш с контратубекс, но да не се излага на слънце, непосредствено след намазване.
Радва ме това, което пишеш за Мими, все така да има напредък!
нали имаме и други планове и всичко по апартамента вече не е приоритетно.
Велико е просто! Чак сега забелязах какво точно включва първото нещо 





. За на открито - мисля, че има няколко детски клуба с двор, сещам се един в района на "Лозенец" - "Всички звездички", мяркала съм реклама на къща с двор някъде в района на "Оборище", но ми се губи името в момента. А и варианти с ресторант с детски кът на открито има сигурно.
Препоръчани теми