Вече и вода не ще вече, не знам какво да я правя направо. Вие как ги давате тези лекарства????? Той хидрасека е направо ужасен.
Вече и вода не ще вече, не знам какво да я правя направо. Вие как ги давате тези лекарства????? Той хидрасека е направо ужасен.



но засега опитите ни са безуспешни...
От известно време той взе много да боледува - все пак се надявам да се наложи да го спрем от яслата... Та това е засега...


Толкова си ми на сърце, че така силно ме заболя. Горе главата, момиче, хубавите неща ти предстоят, вярвам го!
Невунка е голям палачор дет се вика, много разхвърля, но вярвам, че ще влезе в час като кака си, последно силно проявява интерес на разтоварва съдомиялната и активно участва в процеса, може и да са наченки на подобрение.
. Аз вече си чакам да ми се случват хубави неща, то бива карък, ама стига толкова, викам
.
.
.
.
, която много ме подкрепи на лични, благодаря ти за топлите думи и позитивната енергия, която ми прати. Ще се радвам, ако се включиш и в темата, разкажи как са твоите красиви момиченца
.
.
. Аз преди да се запиша в тази отчетна я четях без пропуск от първия ден, познавах повечето вече доста добре (добра съм с никове и проследяване на събития), изчаках докъм 14 г.с. заради високорисковата си бременност, но мога да кажа, че и до днес тези впечатления, които имах тогава си се потвърждават. Доста мами вече не пишат, но аз ги помня.
. 

,та се интересувам вие как процедирате?
,та се интересувам вие как процедирате?
/. Винаги и до сега хвърлям памперса в кошчето за боклук-или в това в тоалетната, или в това на терасата в кухнята 
Препоръчани теми