Съпруги, чиито мъже пътуват по море-27

  • 49 778
  • 704
# 240
Добро утро!
 streg, първо намери нотариус който да се съгласи с това пълномощно, щото не всички ги приемат.  Аз също съм имала такъв казус, моят син трабваше да пътува в чужбина, морския ми прати пълномошно в което точно е посочено за какво ти дава съгласието си, детео от дата до дата да отсъства от страната.....но трябва да е на хартиен носител,вписано в корабния дневник ..... получих го по куриер....всичко това отнема време... при нос се получиха нещата, въпреки че пътува под чужд флаг, успех от мен.
Мари, наистина ни липсваше твоето кафе  Hug , днес Делтито те изпревари  Wink , с кеф ще го глътна, добре че нямаше закуска  Laughing  помислила е за мен, с това гърло само течна храна мога да моемам  Sad
Наде, незнам дали ще се оправя, ама ще вадя зимните пижами  Joy , при мен често става така в най неподходящото време се разболявам много яко .....
Виж целия пост
# 241
streg,
На моето диване точно за излизане в чужбина му трябваше такова пълномощно от баща му. Та тогава и паспорта правихме. Значи, ние нямахме никакъв проблем с нотариус. Отидохме и веднага ни се завериха документите. Но послушай какво ти е писала Веселчето, защото по рано нямаше такива проблеми с нотариусите....Аз затова писах на колко години беше диването по онова време, сега е 28 годишен. Хората не правеха дивотии тогава като сега, та лесно минах при нотариуса. Но след това, стана мамата си трака и не всеки нотариус рискува да се занимава с такива документи.
Явно нещата в БМФ-то са се променили вече.

Веселче,
сЯ нИ сЪ излагай да мяташ сЮФсем зимните пижами. Сложи оная рожденническата бе душата Wink тантели-мантели....и оня плюшения халат отгоре им и шЪ спи ИгрЪтЪ newsm10
Виж целия пост
# 242
ох, милата Веси!  ooooh! дерзай, душо! стискам палци по-бързо да отминава болестта!
Виж целия пост
# 243
Да ви поплача малко на рамената  newsm45  , паразболяла съм се повече от очакваното.....днес докторката каза бронхит, утре и на снимка ще ходя ...че се съмнява и за по сериозно заболяване....ама щото и днес големи опашки пред гишето за здравните усигуровки..утре и там трябва да чакам, за да не давам и за ренген един куп пари ....аман от тая здравна каса ...Отказах инжекции, само това остана да ме направят на решето...в аптеката оставих един куп пари  ooooh! сърцето ме заболя .....Днес не ми е ден  Sad
Виж целия пост
# 244
Сега се прибирам и кО виждат очите миии Shocked
СЯ, Веселче,станалото, станало. ОбачИ, действай както ти е казала докторката дЪн станИ по кофти пУлУжението. Щото кЪт сЪ върни морския шЪ сЪ чуди кО да праЙ. нЪл ги знайш, че всички са ондандър кЪт сЪ приберат и гледат малко ей така #Crazy завалиите. Да ти минава по бързо babydust7
Тоя бронхит да не го заби, докато полива дворЯ и китките? Знам тЪ аз, че обичаш да си поливаш крЪкЪтЪ тогава.

Аз днеска иначе бях ей, така

                                                       И се прибрах в 18 часа чак. Половин час след това ми се обажда Надето,да ме води на театър. Обаче аз гроги, порасъблякана и по чоропогащник....праЯ разкопки в тУВалетната на КотЬО Ошо.....демек чистя тоалетната на котарака, а тя ми звъни....Отказах, да ходя, чувствам сЪ виновна лекУ Embarassed Обаче, наистина бях като Летящата Емили днеска. Само за малко се бях прибрала у дома, пих тогава Ино каХве и хукнах отново.
И за да си замъгля за малкУ виновноста, си поналях едно чИрвенУ Wink

                                      наздравИИИ!!! Hug
Виж целия пост
# 245
Здравейте морски принцеси!!! Hug
Весе,спокойно мила,ще се оправиш!Хубаво,че си отказала инжекциите,че много странични ефекти имат,а и не са приятни.Стискам палци утре ренгеновата снимка да е добра и да се разминеш само със бронхит.Тъкмо докато се върне морския ще си изпила антибиотика и вече ще си здрава. Praynig babydust7Така,че спокойно,гледай да почиваш повечко и да се оправяш по-бързо.

mim_d,радвам се ,че при теб всичко вече е наред! HugПриятно изкарване в Боженци и като се върнеш ще ни разказваш.
Лека и спокойна вечер на всички!!!
Виж целия пост
# 246
Добър вечер морски принцеси  Flutter Hug Hug
Веси Hug миличка, къде така настина? И аз като другите си мисля, че покрай цветята и градината си  понастинала Thinking То верно слънчице има тези дни ама и хапе все още времето Heart Eyes Аз днес реших и аз да се стъкмя пролетно и излязох по една тънка жилетка, ее умрях от студ просто, то няма такъв студ, на слънце по-биваше  Mr. Green ама на сянкааа бррррр Joy Joy
Хайде мили мои, хубава вечер на всички ви   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 247
Весеее бързо оздравяване ти пожелавам!!!!  Hug Praynig

ех, днес и вчера успяхме да се видим с татито  Grinning, еййй голяма радост, ааа малкия въпреки че много рядко го вижда по скайпа не го забравя, ама и мама помага за това - всяка вечер казва ме "лека нощ тати и лека вахта" на снимката, която стои на секцията. Записала съм една песничка, която тати му пееше и му я пускам да я слуша, а той с такъв интерес го слуша, така му се радва като го види по скайпа  Heart Eyes


п.п. Днес моето малко момче прави 11 месеца, а голямото ми момче 80 дни в морето. Да са ми живи и здрави повелителите на моето сърце!!! Two Hearts
Виж целия пост
# 248
Гери,
Честита месечинка на малкия Юначко newsm10

Ей, така със снимка и ние се учехме с моето момченце....и се връща татЬо му и питааа....Я кажи де е тати.....Диването гледа него, гледа снимката....и показва снимката ooooh! Laughing
Виж целия пост
# 249
Момичета, благодаря на всички за добрите думи по повод професионалните неудачи на моряка. Опитвам се да му давам кураж колкото мога и да го успокоявам, че повечето вече е зад гърба му и временно там, и скоро ще приключи всичко... поне на този етап.

Ау, Гери, това с "леката вахта" на снимката направо ме просълзи!  Hug Много, много миличко! Мислила съм за бъдеще как ли ще расте това наше дете така, че да не губи връзката с бащата, дето все ще го няма. Даваш ми добри идеи Simple Smile

Аз днес ходих на една разкрасителна процедура - втора по ред - кислородна мезотерапия. (демек, пускат ми чист кислород на лицето и един куп мазила) Открих я случайно покрай ваучерите онлайн. Козметичката е страхотна! Хич не ме бива да се глезя, а?! Wink Сега като не мога да ходя на масажи, съм решила да обърна внимание към муцунката.

Виж целия пост
# 250
Добър вечер момичета!! Hug Hug Hug
streg ,да ти кажа и аз моя опит с пълномощните.Миналата година ми потрябва пълномощно от девер ми,който пътува към БМФ и не можах да го взема по същата причина.Кораба е под малтийски флаг и не могат да го впишат в корабния дневник,защото не е българска територия.Трябваше да слезе на брега и да завери пълномощно от местен нотариус или в българско посолство,ако има такова и да изпрати с куриерска служба оригинала.Тук вече всички нотариуси са светнати за тези случаи с чуждия флаг и не искат да направят никакъв компромис.Ако намериш на търси се ,някой да ти направи услуга newsm10
Мари,добре дошла!!Къде се губи толкова време???Я разсказвай и ние да ходим там!!
А пък Делтиии,ама много ме е яд,че разкопава ли разкопава у вас.Ако беше дошла щеше да се посмееш доста.Геро беше чудесен в ролята си.На мен специално ми трябваше доста време да си събера устата от смях!! Joy Joy Joy
Гери, thumbsup Така винаги ще сте си тримата и по леко ще понася липсата на тати малкия мъж!!Нищо,че от време на време снимката ще му е на първо място дори и тати да е в къщи като Марти,ама по добре така отколкото всеки път все да се запознава с тати!
Веси,имаш само пет дена да се оправиш!!! yu5Никакво уфлянкване,щото отиде романтиката в зимните пижами Blush
Лека нощ и вълшебни сънища на всички!! smile3524 Sleeping
Виж целия пост
# 251
Добро утро!  food002
Боядисвате ли яйцата?  easter
Веси,видя ли от много старание да подредиш двора и цветята до къде се докара.Той морския ще гледа теб като си дойде.Лекувай се,имаш точно седмица.
Наде,добре си се разтоварила с театъра.Ние сме го гледали преди време,голям смях падна.
Гери,до сега никоя морска мама не беше писала,че пожелават на татко "лека вахта".Хрумването ти е наистина оригинално,а щом имате възможност и в скайп да се виждате,бъди сигурна че няма да забрави тати.
Лек и усмихнат ден на всички! newsm10
Виж целия пост
# 252


Хайде на кафетоооо
Мамае аз ще ги боядисвам в събота  Blush
Гери много хубаво, че сте се видели с тати и мъжо  Hug
Агирка и аз искам нещо подобно да си правя, ама някакси несмея да се доверя на нашите козметички, трябва като се видим да ми пообясниш малко Hug
Веси днес по-добре ли си?
Делта, Наде на всички ви много хубав и слънчев ден пожелавам! Hug
Виж целия пост
# 253
Как сте РусалкитИИИИИ Hug

Мамич,
БоядисаФ Ицатааааа easter easter  Обаче сега бЕгам да раздавам парички. Имам плащания и бързам да се разплатя.
Бързам момичета, така че няма да се обърна към всяка една от вас но шЪ вЪ гушна ей така 

ХаДи бЕгам аз newsm49
Виж целия пост
# 254
Здравейте момичета!
Благодаря ви за топлите думи  Hug  и аз искам да се оправя бързо, но май нещата не стават понякога като искаме .....Днес от тая кашлица и болките в гърлото глас нямам, ще шепна или пиша днес  Laughing
Делти, ти си угадила нещата и ма издаде  Wink  , ама така е като си мисля че съм на 20  Laughing
Гери, с тия високи технологии сега няма начин малкия юнак да забрави тати, навремето за скайп дори и в сънищата не можехме да мечтаем.....
Руми, ще боядисвам яйцата слетобяд, до залез слънце има време  Wink .Да не забравите първото да е червено, аз винаги го оставям за къщата а старото от миналата година го зарявям в градината, хубаво е да се провери дали е пълно или се е разкашкало.....понякога си е токова,че све едно съм го сварила туко що.....а понякога е ужаст...тогава ме съпътстват мого болести и неприятности през цялата година....вече не проверявам, щото неискам да знам каква ще е годината.....
Дезди, Наде, Агирче, Мари   Hug

От мен една идея за празничната окраса  Wink Хубав ден на всички Русалки!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия