Съпруги, чиито мъже пътуват по море-27

  • 49 778
  • 704
# 270
Привет и от мен!
Делти не се май, аз отидох в 9.30 ч в техномаркет и кво да видя ...ужаст  ooooh! , едвам се класирах и взех последната промоционална машина Мулинекс ...може и козунаци и паста да меси  Laughing и на много добра цена, доволна съм ама много  Laughing
Агирче, и аз я правих тоя рецепта, много е сполучлива и мързелива  Wink , ама сега с новата ми придобивка хептен ще мързелувам  Wink
 newsm44  , морския вече има самолетен билет ....ама няма да ви убадя за кога  Wink , ще усетите  Wink
Преобличам се и отивам на църква, че днес е един от любимите ми дни от Страстната седмица....съжалямав само, че не мога да спазя всички традиции и заради лекарствата трябва и да похапвам малко......
Хубав ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 271
Веси, да ти е честита новата придобивка!!! Аз не си купувам умишлено пекарна, защото на аромата на прясно изпечен хляб не издържам и прогресивно качвам размерите  Joy  и как ти завиждам за прибирането на морския!!!! дано не му мине котка път и да си дойде по график!

Делти, много си права! Аз случайно попаднах на тази дама, но разгледах и други нейни неща - много интересно и изкушаващо. Wink  Дано да мине нормално преходът в конвоя в Червено море!  Praynig и да си го чуеш скоро пак. И аз докато преглеждах из нета какво що и моят морски се появи. Разглезихме се ние с тоя нет всеки ден, докато беше на котва. Сега ми е криво, че го няма с дни.

А на мен днес доктора пак нищо не ми каза за малкото морско Simple Smile По-скоро каза нещо, което малко е хм... Един вид, че ако се види нещо, то определено е пишок, но ако не се види нищо, значи.... Wink та, за сега все още нищо категорично не се знае, щото нищо се не види.  newsm78
Виж целия пост
# 272
Преди малко се прибраФ и аз и сЪ кЮтнах да ви видя Hug
Ама и аз като Агирчева,се притеснявам, че все ще ми виси глЪвЪтЪ в тая вълшебна машинка. Много налитам на сладкУ и тестянУ. Пак устоях на мажинката Laughing.....ама да видим до кога Wink

Веселче,
Да ти е честита новата придобивка....многУ лЯП и козунак да опечеш в нея newsm10 А и гледам Морския вече има билет.....нИ УстанЪЪЪ thumbsup

Иначе БатЮ е спокоен за прехода и конвоя, звучеше много добре. Още преди месец ми каза, че на техните кораби имат въоръжена охрана. А не както преди да си слага три броя кафеви гащи и така да минава тоя район....на късмет. Защото не винаги са ги включвали в конвоя....и по рано съм писала за тези случаи, да не се повтарям сега....а и ми е много болезнено, като се сетя момчетата под какво напрежение са били когато са минавали от там и са се молили всичко да мине добре....А и ние тука не можехме  да спим и със свити сърца сме се молили да ги подминат  ония мУмУни.

Отивам да правя кафенце, че не съм пила днеска от толкова много препускане

                                      
Виж целия пост
# 273
Здравейте,момичета.Агирче,браво за козунака.Веси честита придобивка ,дълго време да я ползваш.Аз след 15 години си смених моята хлебопекарна,днес си купих последната Филипс от техномаркета.Вече я пробвах,имаме топъл хляб за вечеря.Делти,този уред си заслужава нищо,че е в унисон с диетите .
Виж целия пост
# 274
Аз днес като видях какви са опашките за влизане в Техното и се отказах, ама утре ще щурмувам по-отрано Simple Smile
Веси честита ти придобивка, ния си направихме такъв подарък преди около година и половина и оттогава май имам някое и др кг отгоре, а мъжа със сигурност повечко Simple Smile))) Mr. Green
Тъй, че слагам хляба, нагласям програмката и като вземе да се пече изчезвам, та да не се искушавам, че цялата къща ухае  на топло хлебче, ужаст Mr. Green
Агирче много интересен блог, ама тая рецепта и тя с онези грамажи значиии Thinking аз един похабих така с на око грамажи, та др продукти не ми се хабят ooooh! ... затова направо смятам козунака от магазина да си го избера Party
Хубава вечер аз утре, рано-рано мятам яйцата Simple Smile))))))
Виж целия пост
# 275
Момичета благодаря за вниманието  Hug
Аз хич не си падам по такава техника, винаги съм разчитала на ръцете си   Wink  ,  но моя син одавна искаше и нали съм добра мама неотказвам на детенце  Laughing
Мари, днес имаше и Филипс, но наблегнах на дизайна  Laughing , пък и двете имахе иднакви програми...
Дезди, щурмувяй ряно, щото аз отидох към 10 ч и бях закъсняла  Laughing , а уж имало криза....днеска пазаряха като луди всички  Laughing
Агирче, май няма ли да е по-добре да не знаеш пола на бебето...навремето като нямаше такава техника , момента на изненадата беше  очарователен ....особенно за бащата  Laughing . Моя отиде да празнува преди да съм родила... при мен беше планово раждане, и после два дни не видях бащата  Joy доста бяха наблегнали на почерпката  Laughing
Делти, добре е че са в конвой и че Коев е спокоен....преди 2 г морския беше в тоя район кръстосва го 4 месеца...по това време имаше два инцидента и телефона ми неспираше да звъни от приятели и познати....да питат дали не е кораба на моя мъж.....толкова се бях натоварила .....че дори и новини не гладах..а за спането няма да ви казвам...че тогава изобщо не мигвах......Опасната зона е около 3-4 дни път максимум...не само конвоя но и Господ ще ги пази!
Виж целия пост
# 276
Марииии,
Ти ли бе душко си купила една от двете Филипс Joy Моето диване ходило днеска ...искал да ме изненада. Обаче вика...Мемее, само два Филипса имало и са ги пернали.....
И ми каза, че толкова народ имало, заради промоциите, че колите чак извън Техномаркета ooooh! И се чудел....уж криза, уж хората без работа, уж с намалени заплати а е било яко купуване.
Иначе Мари,
аз не правя диети никога. И за това ме е страх, че ако имам такава вълшебна машинка, май наистина ще ми виси глЪвЪтЪ само в нея Laughing  Бая ще ми се подрусва дУпето на народните танци Laughing А на Пилатеса, няма да мога  изобщо да сЪ гъна душко Joy а за другият вид Данси хич не искам и да се помсилЯ....там ще съм напраУ за снимки на смешни клипове Laughing  Много хубавУ, че ти и още някой друг сте пернали ФилипситИ newsm10

Веселче,
ДелтУФ, три години постоянно въртя в оня район....и когато се прибра преди две години от последният си рейс там, беше се окичил със херпеси по устата и кръвоизливи на очите.....Оказа се, че е от напрежението.....И не ги пазеха, а уж ..............ги пазели. Във един форум бях споделила това, а там един многознайко ми се изсмя и каза, че не е вярно...Обаче за късмет само след няколко дена по телевизията имаше интервю със една моряшка булка, която е била на рейс със съпругът си и каза точно това което ДелтУФ ми казваше на мене....Жената я даваха във сянка, явно се е страхувала да не навреди на съпругът си, като казва тази истина............Абе работата си е за без коментар. Сега обаче съм спокойна, а и Морският е спокоен....личеше си му като говорихме.
Виж целия пост
# 277
На всички обзавели се с машинарийки за печене-ЧЕСТИТО!!!Да ви са здрави и да не се чупят и да не напълнявате от изкушенията дето излизат от тях!Аз ще се въздържа още време докато си върна изходното положение с килограмите,че срамота!!Да ви се похваля,днес се разхождах три часа пеш-демек слязох от нашата махала до морска гара пеш около 10км и се върнах с рейсо,щото нямаше да издържа и обратно.Дано утре не вали да повторя разходката след вапцането на яйцата.Беше страоооотна разходка!
Делти,дано Господ им е напомощ докато минават района.Това с кафевите гащи много ми хареса!! Joy Joy Joy
Агирче,нека порасне още малко малчо и няма да може да си крие дупенцето така срамежливо-все ще се издаде в някоя супер поза!!А сега се сещам като се роди първия юнак,до няколко часа преди да се роди всички прогнози бяха за момиче,щото нямаше техники.Малко преди да излезе на бял свят сестрата позна,че е момче.А тати му беше тука и като разбра върховната радост, взел един галон уиски,събрал тайфата и така се насвяткали,че нарязали трилистника в къщи за салата.Добре,че били достатъчно спиртосани за да не се натровят едно хубаво.Още го помнят тоя трилистник дето им надул езиците за отицателно време!За втория вече имаше техники и го нямаше елемента на изненада.Но и без него пак се почерпили достатъчно,подобаващо за втория брой юнак!!!
Лека нощ на всички!!! smile3524
Виж целия пост
# 278
Добро утро.Лек и спорен ден,най-хубавите козунаци да са вашите.
Виж целия пост
# 279
Мари, стая закуска мого ме разчувства....едно любимо място и се размечтах за там, може и да си направим една разходка до там с морския  Wink
Аз съм от групата на Принцесите, дето днес ще боядисват яйцата и ега съм гисложила на котлона, дано не дадат жертви  Wink  . За днес съм оставила доста работа, после и козунаци и хлябове, ще пробвам новата придобивка  Laughing
Хубав и спорен ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 280
Дзааааааааак

                                 

Мари,
СтраОтна закуска, на страхотно мястУ....дай Боже всеки му!!! Благодаря ти  bouquet

Еййй, тая техника навремето. И друг път съм писала, че само тези с връзки по мое време ги минаваха на ехограф да се види бебето....И на мене като на Надето казваха, че ще имам момиченце щото тумбака ми беше кръгъл и мААх само сладкУ...ФаФли и такива нИща от тоя сорт...но пък иначе маААх киселички ябълчици....Сега диването само такива ябълки обича......Бързам сега,  но послЯ шЪ ви напиша за раждането на детенце.....и състоянието на баща му и на част от екипажО Wink
шЪ сЪ ФключЪ по къснУ Hug
Виж целия пост
# 281
Здравейте морски принцесииииии  Hug Hug Hug
Аз вече боядисах яйчицата Blush а козунака се пече в машинката Flutter само, че аз по една още по-мързелива рецепта го правя (от книжката) и изцяло в машината Peace
Днес ще атакувам и аз Техното, дано е останало нещо newsm78
Мари и гледката и закуската са прекрасни Hug   bouquet! Ей за такава закуска си мечтая Blush
Делти, Наде, Агирче, Маме, Веселче, Мари, Гери, Мим и всички останали много хубав ден ви пожелавам, аз по-късно пак ще ви нагледам Simple Smile)))
Виж целия пост
# 282
Здравейте и от мен!

Ох, Наде, с глас ме разсмя!!!  Joy Хайваните как ще нарежат трилистника?!?!  ooooh! Joy Ма, то верно не стои както в бутилката!

С приятели като си говорим как щели да полеят бебето, аз ги предупредих, че за всеки случай да си носят яденето и пиенето, че като си знам разсеяният мъж - като едното нищо да забрави! Той милият толкова е притеснен от всичко, което му предстои да се свърши, че седи на кораба и се самонавива и самоизнервя.  newsm78 За пръв път сме разменили ролите и тоя, дето се носи безметежно по вълните, съм аз Simple Smile

Аз метнах втората партида от козунака - първата беше да се излъже лакомията, пък и да тествам рецептата. Сега ще го чакам малко по-дълго да втаса, че първият ми се струва малко сбитичък.
Веси и Дезди - успех в печенето! Да станат пухкави и ароматни!
Виж целия пост
# 283
Здравейте русалчици Simple Smile)
МОят козунак се получииии   chef  chef  chef Heart Eyes Сложих му стафиди и шоколад и стана перфектен Mr. Green
На Техото нищо не си харесахме, т.к това на което сме хвърлили очи не попада в голямото намаление  Mr. Green
Агирче, много хубави моменти ви предстоят Hug
Веси кога се завръща слънцето, ама нищо не каза  Blush
Делти, Надето и Мамето ми се губят сякаш в последно време  Hug  newsm78
на всички много хубава вечер   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 284
Дами минавам да наздърна и аз  Wink
Като за севте на хлебопакарната избрах една програма дето най дълга и започва с предварително втасване, а аз си помислих че е развалена машината   #Crazy:  взех и тока от рестартирване  Laughing и накрая се оказа че повредата е в мен, ама така е като чета между редовете  Laughing
Дезди, като му дойде времето ще кажа да затягате коланите  Joy   Joy   Joy
Агирче и аз направих от тия козунаци като твоите, станаха страхотни   Peace   дори ги метнахме вече от едната страна  Laughing  , ама то как да устоиш на тоя аромат  Wink
Тук вала градушка....гръмотевици...лятна буря....докато прибера цветята попремина, само лимона ми малко пострада  Sad  ама надявам се да не е фатално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия