American Horror Story - 3

  • 18 970
  • 729
# 255
Виж да не е някоя от тези 1 2 3

Пъъ-пъъъ-пъъървата имах предвид, но всичките ги обичам, да. И третата. И втората. И първата. И пак така.

Айде, лятото го закриваме, връщай се при голямата си любов.  Mr. Green

Joy Joy Представих си - извратен Коледен подарък с кървав лик на комшията.....

 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 256
Още си слънчасала, нищо не закриваме  Crossing Arms Е къде е 22 септември, потърпи.
Виж целия пост
# 257
Тъй като вече са те уредили с подаръци, Пуц, ето и един от мен, да видиш, че те мисля:



Скрит текст:
Дефибрилатор е т'ва, ако се чудиш.
Виж целия пост
# 258
Да това и трябва спешно,че и аз почнах да я мисля  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 259
А, тенкю, Све, ние с дефибрилатора сме добри приятели отдавна.  hahaha

Още си слънчасала, нищо не закриваме  Crossing Arms Е къде е 22 септември, потърпи.

Не, не, тая година поновому, иначе жегата е от глобалното затопляне. на 22 юли закрихме лятото, вече е есен.  Mr. Green
Виж целия пост
# 260
Недей, че с такива снимки ща подгрея, че лятото ти ще продължи до декември. Леко с дефибрилатора, че както си перманентно мокра ша та бие тока
Виж целия пост
# 261
То мойто лято ше си е постоянно, но за теб, за теб дойде есента, марш при братче, че пита за теб и сълзи рони, като едър маргарит. Найш как боли да ти падне сълза от два метра, а?  Crossing Arms
Виж целия пост
# 262
Ба, тя се стича по междугърдието, през три  плочки, през пъп...и аз по нея  Heart Eyes Ай, как ме разсея  hahaha
Виж целия пост
# 263
 Flutter Бе стича се га не ми плаче на(д) рамото. Аз съм добра сестра, винаги готова да споделя мъката на братята си. Издълба ми дупка вече от рев, косата му се сплъсти, пък ти нямаш време да му я измиеш, щото миеш чужди коси. Не мое то тъй.  Naughty
Виж целия пост
# 264
Ба, тя се стича по междугърдието, през три  плочки, през пъп...и аз по нея  Heart Eyes Ай, как ме разсея  hahaha

Ох как го описа  smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 265
Flutter Бе стича се га не ми плаче на(д) рамото. Аз съм добра сестра, винаги готова да споделя мъката на братята си. Издълба ми дупка вече от рев, косата му се сплъсти, пък ти нямаш време да му я измиеш, щото миеш чужди коси. Не мое то тъй.  Naughty

Ааа, моля-моля! Баш пък Градинаря неокъпан да оставя  Naughty Аз там не пропускам бе  Laughing Евънчо го оправих на бърза ръка, поомих го на две на три, даже нокти не съм рязала, че си загубих нокторезачката. Помислих си да ги изгриза, ама да му засмуча палеца до основата , да влезе Пуци да ме опуци...щото ако не знаете - да се оправдавате с пълна устата хич не е лесно (пък и невъзпитано, накак си) Tired То и един класик не можеш да рецитираш като хората.
Виж целия пост
# 266
Много, ама много правилно разсъждаваш. Винаги влизам неочаквано.  hahaha А съм видяла нещо засмукано, а теб те е засмукала прахосмукачката.

На някъв фен-гиф за втори сезон, за парлама.  Mr. Green

Виж целия пост
# 267
Винаги влизам неочаквано.  hahaha

И Евън така  Blush
Виж целия пост
# 268
Ти пък откъде знаеш? Пак ли се е напил и е приказвал?  Crossing Arms
Виж целия пост
# 269
М-хъ. Ми ти остави, ама нали не разбирам английски, та взе и да показва. Абе...какво възпитание им дават в тия католически училища, не знам. Първо влиза, после чука  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия