American Horror Story - 3

  • 18 970
  • 729
# 240
Мне, милата, нищо си няма. Ни ц*ц*, ни Боби, ни режисьори. Има бебе.
Виж целия пост
# 241
Язък! Щеше ми се нашто все пак да е по-по....обло  Laughing
Виж целия пост
# 242
Мне, милата, нищо си няма. Ни ц*ц*, ни Боби, ни режисьори. Има бебе.

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 243
Горкото,няма справедливост на този свят значи  Crossing Arms Joy Joy Joy

А това си го поръчвам за новогодишен подарък.

Прекрасно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 244
Мисля да сменя снимката с една, която в момента не откривам, с окървавена усмивка.  Mr. Green
Виж целия пост
# 245
Пуц , не чакай до Коледа - поръчай го сега да се ветрееш лятото по Тейт  Wink
Виж целия пост
# 246
Ма не ща да го поръчвам, искам да си го направя, налис  други снимки го искам. Много е изкусителна идеята, много.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 247
Мисля да сменя снимката с една, която в момента не откривам, с окървавена усмивка.  Mr. Green

Бях убедена, че се сещам за коя говориш и започнах да я търся за да ти я дам, понеже  съм щедра и споделителна почти колкото теб..кхъ...почес по крилцата, почес и по твоите...и докато търсех се сетих, че всъщност си мисля за снимката на Сам, когато си гризна вените  Shocked Леле, само в екзалтацията да не объркам и имената  Praynig

Кой ще плаща, кой ще плаща...законния, кой. Вади парите, кръсти се и вика - Боже-Божеее, пак добре, че не пощуря по комшията.
Виж целия пост
# 248
О Галче и тебе любовта зле ти влияе  Crazy Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 249
Мисля да сменя снимката с една, която в момента не откривам, с окървавена усмивка.  Mr. Green

Бях убедена, че се сещам за коя говориш и започнах да я търся за да ти я дам, понеже  съм щедра и споделителна почти колкото теб..кхъ...почес по крилцата, почес и по твоите...и докато търсех се сетих, че всъщност си мисля за снимката на Сам, когато си гризна вените  Shocked Леле, само в екзалтацията да не объркам и имената  Praynig

Кой ще плаща, кой ще плаща...законния, кой. Вади парите, кръсти се и вика - Боже-Божеее, пак добре, че не пощуря по комшията.

Мейлем ми капна на сърцето, мейлем.  Mr. Green Все тъй да си, ама намери ми снимката, мола та. Тази, на която се е нахилил претрепан.
Виж целия пост
# 250
А, Тейт ми е лятно флиртче, докато Сам - голямата ми любов  Heart Eyes

Ама как удобно игнорира преди и след болднатото  Whistling Отивам да търся снимката. Ако нацалувам някоя и друга трапчинка, да знаеш, че не съм виновна - джуките ми сами се лепят на монитора  Tired

Виж да не е някоя от тези 1 2 3
Виж целия пост
# 251
Мисля да сменя снимката с една, която в момента не откривам, с окървавена усмивка.  Mr. Green



Кой ще плаща, кой ще плаща...законния, кой. Вади парите, кръсти се и вика - Боже-Божеее, пак добре, че не пощуря по комшията.
Joy Joy Представих си - извратен Коледен подарък с кървав лик на комшията.....
Виж целия пост
# 252
 hahaha Като кръвта не е реквизит, ами си е баш ориджинъл  Mr. Green
Виж целия пост
# 253
Ъхъ , лесно ще е , попива го с белото потниче и под елхата  Mr. Green
Виж целия пост
# 254
Или ползва алтернативна украса за същата. Две, ама каквиии  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия