American Horror Story - 3

  • 18 970
  • 729
# 285
Ми щото сме добри хора, сигурно.  Mr. Green
Сега ще си осиновите ли негърче?

Не, благодаря, на този етап се наслаждаваме на живота, пък и нямаме доходите на ония двамата.

Млящ, бе, Саркът, млящ! Ти беше ли там и да не съм те видяла в тарапаната, а? Тва щото винмавах да не падна от шибан'те токчета.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 286
Бил там, бе, бил! Видех те как агонизираш на ши*аните токчета. iСиктир и модата!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 287
Ше им се не види! Ако знаеш после как ме боляха копитцата.  Close
Виж целия пост
# 288
Ай ся, болели са те. Имало е кой да ти ги разтрие  Sunglasses
Виж целия пост
# 289
Ма така те разбирам...
Аз оня ден бех на Батманска премиера с Том, ма ебасиму и токовете! Още ми е криво.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 290
Ай ся, болели са те. Имало е кой да ти ги разтрие  Sunglasses

Ама какво говориш, наложи се да ме занесе до стаята. Не се оплаквам, де.  Blush

Баси, Саркът, мноу сте смели, бе! Батманските премиери не са здравословни. Той Том як, де, ма се пак. Пазете съ.
Виж целия пост
# 291
 Shocked
Виж целия пост
# 292
Светли, защо тъй стреснато гледаш?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 293
Е, те стрелбите са по простосмъртните.  Mr. Green
Виж целия пост
# 294
Тия двете са луди, дори и за моята обръгнала на какви ли не простотии душа.  
Виж целия пост
# 295
Ние сме Долу, зат'ва не разбираш нищо.  Mr. Green
Виж целия пост
# 296
Тия двете са луди, дори и за моята обръгнала на какви ли не простотии душа.  

Че това нищо не е, тепърва започваме.  hahaha

Сарк, де сте тия дни, да пием по бира?  Mr. Green
Виж целия пост
# 297
A нас защо ни игнорирате така? Crossing Arms
Виж целия пост
# 298
Е щот сте на майна си в Лондон, ние превиваме гръб на другата си майна.  hahaha Ааа, или не, не сте ли наблизо нейде? Ко сте наблизо, запейте.
Виж целия пост
# 299
В момента сме на път от Сиатъл към Юта и днес имаме day off.  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия