American Horror Story - 3

  • 18 970
  • 729
# 330
Свастика, огромна.  Joy Смени снимката, щото и Све вижда свастика, мнозинство сме.  hahaha

Я да си я покажа прелестната:


Светулката ми той.  Heart Eyes

ПП Ай, млък да се изкажа и аз, де!
Виж целия пост
# 331
OMG!!! (туй дъл е модно още)Розе ,редактирай! Све ,разбарх  Laughing!Сарк - Том Харди - Беееееейн - схванах  Mr. Green ама мислех ,че те кефи тъй да си крещиш из темите  hahaha
Виж целия пост
# 332
Мне, бе, Кафе, не си крещя ей така из темите!  hahaha

Розоу, редактирам се и аз, щом вече се видЕ.  Mr. Green
Виж целия пост
# 333
Ба, не си крещиш, крещиш си.  hahaha hahaha hahaha

Алевън, дет се вика.
Виж целия пост
# 334
Лате, видя ли го? Щото го махнах вече.
Виж целия пост
# 335
Редактирах се. Направих един принт скрийн и го качих в предния си пост, за да покажа какво се виждаше при мен.

Извинявам се отново на всички, наистина тук не се виждаше никаква свастика  Embarassed
Виж целия пост
# 336
Ба, не си крещиш, крещиш си.  hahaha hahaha hahaha

Крещя си де, ама не е ей така!  hahaha

Розе, ко съ извиняваш, ние тука и чувство за хумор имаме.  Hug
Виж целия пост
# 337
Спокойно, не се впечатлихме толкова! Само се зачудих за връзката със Смит, нищо повече.  hahaha
Виж целия пост
# 338
Све видях - хубу го криеш ти и хич не го пускай при хиенките  Mr. Green
Виж целия пост
# 339
Идея си нямам защо се получи така  Confused
Виж целия пост
# 340
 hahaha И аз потърсих скрит смисъл.

Розе, пътуването до Кан (нали в Кан бяхме?) и обратно нещо ти е повредило компютъра, няма да се притесняваш, другия път не влизай в морето с него и така.  Mr. Green

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора. - Да, нали? Стана цирк и не млъквате!  hahaha
Виж целия пост
# 341
Да, нали? Стана цирк и не млъквате!  hahaha

Проницателна аЗ южуЪл!  Mr. Green
Виж целия пост
# 342

Розе, пътуването до Кан (нали в Кан бяхме?) и обратно нещо ти е повредило компютъра, няма да се притесняваш, другия път не влизай в морето с него и така.  Mr. Green

Не, никакво влизане в морето с компа вече! Я как ме фанА ток и какво излезе от това  Crazy

Мда, в Кан бяхте. Поради каква причина тъй скоро забрави това? Нали вчера беше?
Виж целия пост
# 343
Мчи часова разлика, едоспиване, ей такива работи.  Mr. Green
Виж целия пост
# 344
Помислих си, че  сериалът е тръгнал с егати яката серия и сте се се спукали да коментирате, а вие просто сте се се спукали  hahaha
Пък аз като придружавам Джаред по събития не слагам токчета по-високи от 5 см. , щот най обичам да съм му до пъпа.

Мчи часова разлика, едоспиване, ей такива работи.  Mr. Green

Това трябва да се получава от преее...еждане  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия