Къде са най ниските цени на памперсите

  • 63 377
  • 240
# 165
Идват скъпо ... излизат на 45/46 ст бройката.
Мисля от следващия път да пробвам от турските ... на търговиите излизат по 33/34 ст ... някакви отзиви за тях Thinking
Виж целия пост
# 166
Аз съм пробвала белята Прима




и синята Прима, определено от бялата съм по-доволна, синята ми пропускаше/мисля, че са по-тънки от първите/.Доста време купувах бялата, но й вдигнаха цената и ми идваха скъпи, започнах да ги купувам по 17.50 лв и по едно време станаха над 20 лева, сега не знам колко са.За мен най-изгодни в момента са Тужур на Лидл, бройката излиза по 36 ст.
Виж целия пост
# 167
gitadam ,5-цата на Памперс са 44бр. Скоро купувах и ми казаха,че вече са такива пакетите...Преди бяха по 52бр.,но сега намалиха бройката и цената съответно Tired

Прима от сините скоро купувах,но ми излезе пак долу-горе на цената на редовните и затова трайно си оставам на кашоните на Памперс-размер 5 са 111бр. за 47лв. т.е. бройката е 0.42лв.Иначе и да са били по-тънки(Прима-та) не видях разлика-не са пропускали Peace

Еви бейби съм препоръчвала няколко пъти,но като купих пакет за проба не останах много доволна ThinkingТрябва да го сменям по-често,а понякога съвсем забравям и пропуска.Свикнала съм с издржливостта на Памперс и скъпи,нескъпи пак се връщаме на тях ooooh!


Виж целия пост
# 168
Според мен много зависи какъв пакет са Памперс, защото има два вида - Валю пак и Джъмбо пак, при първия 5цата е 44 бройки, а при втория наистина беше 52, сега как е, нямам представа.
Виж целия пост
# 169
Според мен много зависи какъв пакет са Памперс, защото има два вида - Валю пак и Джъмбо пак, при първия 5цата е 44 бройки, а при втория наистина беше 52, сега как е, нямам представа.


Не пише на пакета,но като купувах ми казаха,че вече ще са такива-44бр.за 21лв.Във веригите са още по-скъпи,така че да не се повтарям,но.....в голямото количество има повече сметка Peace
Виж целия пост
# 170
От по-евтините памперси задължително се обриваме, дори и ако ги сменям през час - два. Тогава вече се губи смисъла от тях и пак минаваме на "по-скъпите". Цената излиза същата за брой  Peace
Виж целия пост
# 171
Накратко казано:"Евтиното излиза скъпо" Peace
Виж целия пост
# 172
Днес гледах една брошура на Пени и там има памперси на промоция, но за цена не ме питайте  Embarassed акъла ми определено не си е на мястото тази бременност. Поне "нероден Петко" да се роди умен  Crazy

Имаше една партида кашони от Кауфланд, където пропускаха, но от външната страна. Много странно ми се стори и тогава за пореден път се опиотах да сменя марката, безуспешно. Случвало ми се е в техен кашон да има и дефектни памперси, като например залепващата машина не е залепила хубаво вътрешната материя и топченцата от вътре се разхождаха свободни. Тоест памперса е неисползваем. Така може би на два кашона по 4-5 бройки са ми се падали. Явно винаги си има партиди.
Виж целия пост
# 173
Днес гледах една брошура на Пени и там има памперси на промоция, но за цена не ме питайте  Embarassed акъла ми определено не си е на мястото тази бременност. Поне "нероден Петко" да се роди умен  Crazy

Имаше една партида кашони от Кауфланд, където пропускаха, но от външната страна. Много странно ми се стори и тогава за пореден път се опиотах да сменя марката, безуспешно. Случвало ми се е в техен кашон да има и дефектни памперси, като например залепващата машина не е залепила хубаво вътрешната материя и топченцата от вътре се разхождаха свободни. Тоест памперса е неисползваем. Така може би на два кашона по 4-5 бройки са ми се падали. Явно винаги си има партиди.

На Пени-то ще са по 21лв. памперсите,но от 3-ка до 5-ца май,а на мен 5-цата ми излиза както като си я купувам от бебешкия на редовна цена,без промоции PeaceНо е изгодно де....по-евтино няма и надали ще има Rolling EyesЯвно ще разтикат старите разфасофки с различни бройки и ще зареждат новите-по-съпи и по-малко на брой в пакет Tired
А за кашоните-такова нещо не ми се е случвало,но аз от Кауфланд до сега не съм вземала ThinkingМоже да се случват такива работи и всичко си е до партида,както казваш.......Кашоните,които аз вземам са полски!Незнам в Кауфланд какви са newsm78
Виж целия пост
# 174
Е, случи се вече.Вчера от раз махнахме памперса, тъй че пак ще купувам, но ще й го слагам само през нощта и като спи следобяд.Явно сега е бил момента да го направи, всичко става буквално за 1 ден.
Да ви кажа за памперсите на Ганчев, в момента са на промоция и 5 цата струва 17.99 лв, вътре са 48 бр, но за моето ще са малки и вероятно ще купуваме пак от Лидл.Който желае да ги пробва може да вземе на бройка от тези на Ганчев, но цената е 42 ст за размер 5.Имат магазин на бул.6 септември в посока към Т-маркет, но може и другаде да ги продават, аз само там съм ги виждала.
Виж целия пост
# 175
Честито махане на памперса - време беше  Hug Hug
Според мен на Ганчев петицата не е по-малка от Лидлските петици. Peace
Виж целия пост
# 176
Както и да ги смятах, на Ганчев май излизат със стотинка по-скъпи от Лидските, нищо не ми пречи да взема един памперс за проба.
Виж целия пост
# 177
gitadam ,честито HugЯвно си е чакала момнта малката кукла Heart Eyes

Ганчев съм ползвала и мога да кажа,че са долу-горе като Молфикса.Държат(е не толкова колкото Памперс,но ако нощем не пишка много ще свърши работа) и не вярвам 5-цата да не ви стане.Когато ад купих бяхме на размер 4+ и в сравнение с Памперс дори ми се виждаха по издължени т.е. по-дълбоки Peace
Виж целия пост
# 178
Малка кукла друг път, вече е на 3 години и 5 месеца, не е никак малка, дори мисля, че доста закъсняхме с махането му, но явно тогава е било писано да стане, тогава е била готова за това.
Молфикс не ми харесват, когато се роди беше на тези памперси първите няколко месеца, но след година ги развалиха и все пропускаха.Ползвали сме Еви бейби доста след това, Памперс, Прима, Пуфис, изобщо всички марки на пазара без Канбебе и Либеро.Най-доволна останах от Бялата Прима, Кревър и Тужур.
Лошото е, че тя пие доста течности и май не ми се иска да рискувам с Ганчев.Честно изпива по 1.5 л вода на ден, че аз толкова не мога да изпия.
Виж целия пост
# 179
Кауфландските кашони също са полски.

Честито махане на памперса  Hug като чета из отчетната ми тема за другите ни наборчета, то май сме "напред с материала" с махането. Доста от дечицата са си още с памперс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия