Отслабване с Коензим Q 10

  • 16 817
  • 53
# 30
Аз започнах вече с коензима, но на друга фирма...пак е амераканска, но не е тази които исках.


Super!!!  Party
Виж целия пост
# 31
и аз го поръчах.  bouquet
Виж целия пост
# 32
Здравейте дами , искам да попитам за този продукт .....по-силно ли щеще действието ако се взема по една таблетка от 200 мг.  според вас ?
http://www.fitneshrani.com/koenzim-q-10-200-mg/
Виж целия пост
# 33
http://www.zdraveya.com/rubrics.php?id=284         Peace
Виж целия пост
# 34
Здравейте дами , искам да попитам за този продукт .....по-силно ли щеще действието ако се взема по една таблетка от 200 мг.  според вас ?
http://www.fitneshrani.com/koenzim-q-10-200-mg/

Според мен това е много.По-добре си вземи от 60мг или 100мг максимум.Освен ако нямаш нужда от лечение с коензим.За профилактика се взема 60мг.на ден.За лечение над 100мг.Така каза д-р Папазова в предаването на Гала.Пие се минимум 2-3 месеца.Най-добре целогодишно.
Виж целия пост
# 35
Здравейте дами , искам да попитам за този продукт .....по-силно ли щеще действието ако се взема по една таблетка от 200 мг.  според вас ?
http://www.fitneshrani.com/koenzim-q-10-200-mg/

Според мен зависи от предназначението, ако е само за профилактика май е много  newsm78
Виж целия пост
# 36
взех си 60 капсули от 60 мг. и мисля да ги пия по 2 на ден ....за помощ при отслабване ....минах на хранителен режим и мисля и се надявам много коензима да ми помогне
имам само една питанка .....по 2 на веднъж ли да ги пия или 2 по 1 на ден  Thinking
надявам се , че ако не ми помогне с борбата с килограмите / а тя се очертава да е мноооого дълга /  поне да не ми навреди
Лек и усмихнат ден мили дами   bouquet
Виж целия пост
# 37
Аз ги пия по 2 наведнъж,но по 30мг.Няма да ти навреди.То е по-скоро антиоксидант,не знам колко помага за отслабване.
Виж целия пост
# 38
Аз пия 2 капсули по 50 мг. наведнъж.
Виж целия пост
# 39
 Hug
Да ви кажа честно, не знам дали се отслабва, обаче каква енергия имам от както го пия - нямам равна. При все, че ми е доста натоварено в работата последните седмици, трябва да ви споделя, че не се уморявам толкова като преди и мога да работя и след края на раб.ден. А работа има за целия китайски народ  Rolling Eyes Joy
Благодарение на Коензим 10 може и да ми вдигнат заплатата - или поне извънредния труд да ми платят  Joy Laughing
Виж целия пост
# 40
От много работа не се хубавее , а се гърбавее.. Joy Вкарай тази енергия на друго място !  Laughing  Ходи по планини, спортувай, карай колело...  Много важно, че от работата ще ти дадът някой и друг лев, никога не могат да ти заплатят труда,както би ти се полагало... таа, че   плащай първо на себе си !  Hug
Виж целия пост
# 41
От много работа не се хубавее , а се гърбавее.. Joy Вкарай тази енергия на друго място !  Laughing  Ходи по планини, спортувай, карай колело...  Много важно, че от работата ще ти дадът някой и друг лев, никога не могат да ти заплатят труда,както би ти се полагало... таа, че   плащай първо на себе си !  Hug

 Naughty СЪГЛАСНА СЪМ НАПЪЛНО!
Виж целия пост
# 42
Аз пия този наведнъж 50 гр.х 2 капсули. Едновременно пия и чеснови капки от "тибетската рецепта". Замислям се обаче, дали няма да ми дойдат в повече антиоксидантите и другите ползи?
Виж целия пост
# 43

mama MaCa ...ние сякаш сме се наговорили  Laughing ....и аз съм на тибетските чеснови капки + 120 мг коензима + режима на Дюкан , но аз имам да смъквам безумно много кила от себе си и се надявам да се разбута метаболизма ми повече и по-бързо ...За една седмица на капките + коензима и около 3 седмици на режима съм вече -5 кг.   Peace   
Споделяй моля те периодично как се чувстваш   bouquet
Лек и усмихнат пролетен ден на всички дами и празнуващи именници   bouquet
Виж целия пост
# 44

: ....и аз съм на тибетските чеснови капки + 120 мг коензима + режима на Дюкан , но аз имам да смъквам безумно много кила от себе си и се надявам да се разбута метаболизма ми повече и по-бързо ...За една седмица на капките + коензима и около 3 седмици на режима съм вече -5 кг.   Peace   

Ами..... чувствам се разочарована. Издържах един ден на лунна диета и свалих 1 кг, но след вчерашната Цветница си го върнах.
А поздрави за теб - минус 5 кг е направо супер!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия