. Дано на морето да й хареса, не че ще я пускам вътре де 
Още нямаме нито едно зъбче....
. Дано на морето да й хареса, не че ще я пускам вътре де 
Е как няма да има тема за рождените дни - ето, че първият вече мина. ДА ви почерпя и тук виртуално за първия рожден ден на Стилянчо.


Добре че утре отиваме малко на почивка на Елена за уикенда, но само с каката този път, че и на мама се полага малко почивка. Влади ще си бъде в Плевен с баба му. Тук е ужасна жега, искрено завиждам на тези, които живеят на морето или са там в момента. Мен ще ме огрее чак в края на юли.
и никакво писане.
.
.
съм виждала под чадърите, но рядко.
Не, мила, не се заблуждавай, хората на морето не плажуваме през зимата


Честито на първия рожденник -Стилян! Разкажи повече за него-как се чувства като пораснало вече момче, направи ли вече първите си стъпки, говори ли някои думички и обръщения, колко е голям.Да ти е жив и здрав!
И все пак, ако е удобно, сподели какво налага отбиването? Препоръчани теми