При моето дете точно така се оказа, макар че на снимки едното око видимо бягаше. И на нас ЛЛ ни обърна внимание, ние не бяхме забелязали. Успех!



благодаря за хубавите пожелания 
Щом не ви е изпратила веднага при очен,значи проблема не е толкова сериозен.Както и другите момичета пишат,това се израства обикновено.Лекарката на Ая,където ходим всеки месец,също ми объна внимание преди известно време,че лявото оченце влиза малко навътре.Но каза никакво ходене по доктори засега.Аз й вярвам и колкото и да съм паника,не съм я завела.Като стане на 2 тогава.Но при нея дори вече не се забелязва,за свое успокоение ще я водя.Дано и при вас стане така 
Май ще си взимам Проспан ли какво ли...


На всички, приети в ясла дечица, пожелавам много да са здравички, а на мамите - спокойствие и търпение 
Взела съм ги нещата и се тъпча като луда...остава да минат ден-два и да се оправя:)Егати то зимата бях добре,та посред лятото сега...Само Ая да е добре!Тя си има чат пат едни бистри сополки.Неото не ни накара да отидем,само каза,че докато избияг зъбките може все да си има хрема... 
Препоръчани теми