Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от основните преживявания, споделени по време на дискусията?
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с бебетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от основните преживявания, споделени по време на дискусията?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с бебетата?
-
Какви са някои от предизвикателствата, пред които са изправени бъдещите майки?
-
Каква е Националната асоциация „Подкрепа за кърмене“ и как може да помогне на новите майки?
!
. Бях на запис на тонове и на преглед днес и всичко е ок, бебето се е смъкнало, плацентата е вече 3та степен, водите намалели, но никакво разкритие и контракции. Ще си почакам явно, ще гледам да се поразходя, по-късно съм и на йога и освен утре и прозорци да подхващам... Иначе бебето за около месец е пораснало с килограм, около 3100 - 3200 го определят. Дано да му се доизлиза скоро
!



А се дупех повече от нормално - от де тая енергия сама си се чудя
Добре че бебка ме подритва от време на време, да се сетя, че съм бременна 
че на мен ми се случва веднъж на 5-6 години такъв ентусизазъм