Aприлското слънце навън пече, а НОЕМВРИйче в коремчето на мама вече расте - еп.2

  • 32 420
  • 726
# 615
Цветенце, нещо са те метнали. За кисти пускат туморен маркер CA 125 - цена 20-30 лв. и се прави задължително при по-голяма киста. Резултатът е отрицателен в 99,9 % от случаите. За какво те шашкат не знам. То е рутинна проверка, ама и добре са ти взели парите  #Shocked
Ще видиш, че всичко ще е ок. Тоз доктор не ти ли показа на монитора тази киста  newsm78...

Ето за разсейване малко филмчета:

http://www.babycentre.co.uk/video/pregnancy/weeks-28-to-37-pregnancy/

приятно гледане...
Виж целия пост
# 616
snowflakely благодаря за успокоението, аз не мога да спра да плача, той и моят мъж ме успокоява  Cry, на никой друг не казвам, за да не ги панирам излишно. Иначе нито ми даде да я видя, нито нищо.  Сега погледнах листчето - СА 125 и НЕ4 - това е написано. Или НЕЧ - едно от двете. Второто някой знае ли за какво е?
Шушулче браво за резултата  Hug
Извинявайте ако пропускам някой, но ми е доста притеснено.
Клипчетата са супер  Heart Eyes   bouquet


Прочетох за НЕ4, прави се заесдно с СА 125 за по-голяма ефективност на изследването.
Виж целия пост
# 617
записвам се, за да мога да ви следя.
за първата страничка: 1-ва бременност от Димитровград (иначе маке Simple Smile ) термин, според различните калкулатори 26.11.12
гушки за всички от готината Трявна, повечко в понеделник
        А пък ние сме за 27.11.12 само да сме живи и здрави до тогава иначе успех
Виж целия пост
# 618
Аз не намерих киовиг и направо се обадих в клиниката да си запиша 4ас за утре.5гр. са 500лв. Утре в 10:00ч съм на вливане.Само не рзбрах дали трябва да е на гладно..ама аз ще си хапна 4е било 2-3 ч процедурата.Успех моми4ета и стискам на вси4ки  Praynig
Виж целия пост
# 619
Цветенце, чета че ходиш в Плевен на лекар. Сестра ми ходеше при д-р Горчев, но тя миличката имаше тумор и други такива гадости, но знам че той не само с онкологични случаи се занимава. Пробвай при него ако искаш.

llama браво за хубавите новини!

Рени, съжалявам мила!

За след аборт само помня, че взимах силен антибиотик. Всичко ми беше като на сън. И си мисля, че нещата в този живот са взаимосвързани и ако ти е писано нещо ще се случи рано или късно. Забременях когато бях на 17! Беше по абоолютно същото време на годината. Бях гордостта на нашите- отличничка в елитно училище с добро поведение и всичко най. Добре, че им спестих този шок- не знам дали живота ми и отношениятам и с тях щяха да бъдат както са днес.  Приятеля ми тогава уреди аборта в една клиника- не ми искаха документи- само питаха на колко години съм. Естествено казах 18 и след 1ч се събудих от упойката. Полежах още около час, изписаха ми лекарства и се прибрах. На нашите казах че нещо съм настинала- леганх си рано и това беше.
Виж целия пост
# 620
Герито /arnavonit/ лекарката, която отхвърли твърдението за киста, работи в клиниката на проф.Горчев, и тъй като окончателно се спрях на нея, да ми води ЖК и всичко, ми е неудобно да искам и с него среща. Един вид, не й вярвам и искам професора да ме прегледа  Tired Знам ли и аз  Confused
Виж целия пост
# 621
Цвети,в  никоя аптека няма да го има наличен с тази цена.Ти пита ли,дали не могат да ти намерят.Аз чак в понеделник съм на работа,ама явно ще ти е късно,иначе ако пак се наложи,мога да ти потърси и да ти поръчам .

Честито на мамите,чули сърчица! Hug
 Мен все повече ме хваща параноята и мисля другата седмица да се занеса до лекарката.С предишната бременност ходех на всеки 2 седмици,сега като гледам не мога и толкова да устискам.Вече сериозно се замислям за това чудо :http://www.ebay.com/itm/Angelsounds-Baby-Heartbeat-Fetal-Doppler … sh=item51981fc450,ма то докато дойдее..
 Пак ме започват май старите проблеми с кръвното по време на бременност - 140 на 80 ми е.
Виж целия пост
# 622
Мами, по - спокойно, вземете си отпуски, болнични, повече разходки в парка с приятелки, и хубави мисли. Докато не мине феталната морфология, биохимичния скрининг и феталното сърце, все ще ви трепери под лъжичката, след това се започва едно приятно пазаруване на какво ли не за новото човече
Виж целия пост
# 623
Момичета, аз бях на преглед на 02.04. Вика ме пак след три седмици. Не е ли много време според вас?
Четох по-назад, че викат през 10 дена...
Виж целия пост
# 624
Nedabi права си мила, ама аз цяла седмица като лежа (почти де) все за глупости мисля и се зомбирам още повече. Аз да питам и един малко неудобен въпрос, след секс случвало ли ви се е да ви среже ниско долу? Направо ще откача, сега се чувствам виновна, макар че докторът ни е позволил  Embarassed.
Виж целия пост
# 625
Вече сериозно се замислям за това чудо :http://www.ebay.com/itm/Angelsounds-Baby-Heartbeat-Fetal-Doppler … sh=item51981fc450,ма то докато дойдее..

Laughing Laughing Laughing Laughing душа, карай го по-спокойно, моля те
малко повече търпение, момичета, не се вкарвайте във филми. То вярно че сме нетърпеливи всичките, но чак толкоз ...

П.С. само се закачам, да не се обидиш Simple Smile
Виж целия пост
# 626
момичета първата страничка ще я обновя довечера, че сега съм в мамини и тя ме глези Blush

на двете момичета с кистите искам да ви кажа - сега отивате при тия малоумници и ги ритате до посиняване!!! тяхната мама /извинете ма не мога да се въздържа!!!/ да си изядат дипломите и да си ходят в гората .. тези т.нар. кисти, които виждат тия същества, обикновено лекарите, които си разбират от работа им викат жълто тяло и то е с подобни размери и синтезира прогестерона, който ще пази вашите бебчета здрави и на сигурно място .. моля ви не изпадайте в паника, нищо ви няма на яйчниците .. Цветенце ако бях на теб тоз "специЯлист" ще го надупя на някоя магистрала в посока Турция с надпис Промоция, докато си избиеш 80то лева #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 627
Цветенце ако бях на теб тоз "специЯлист" ще го надупя на някоя магистрала в посока Турция с надпис
Промоция, докато си избиеш 80то лева #Cussing out #Cussing out #Cussing out


 Joy Joy Joy Joy Joy много добре казано
Виж целия пост
# 628
момичета първата страничка ще я обновя довечера, че сега съм в мамини и тя ме глези Blush

на двете момичета с кистите искам да ви кажа - сега отивате при тия малоумници и ги ритате до посиняване!!! тяхната мама /извинете ма не мога да се въздържа!!!/ да си изядат дипломите и да си ходят в гората .. тези т.нар. кисти, които виждат тия същества, обикновено лекарите, които си разбират от работа им викат жълто тяло и то е с подобни размери и синтезира прогестерона, който ще пази вашите бебчета здрави и на сигурно място .. моля ви не изпадайте в паника, нищо ви няма на яйчниците .. Цветенце ако бях на теб тоз "специЯлист" ще го надупя на някоя магистрала в посока Турция с надпис Промоция, докато си избиеш 80то лева #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Меци благодаря  Hug. Благодаря ви момичета за подкрепата и окуражителните думи.  Толкова по-леко ми става. Съжалявам, че само за това пиша, но още съм в лека паника. Меци с нетърпение чаках да се включиш и сега съм много по-спокойна  Hug. Аз не съм платила, казаха ми с бележката, като отида да ги взема изследванията, а може ли въобще да не отида? Той мъжът ми това ме убеждава, че го правят за парите, но знам ли - частна клиника с авторитет и име...
Спирам да пиша за това, че ви отегчих вече. Отивам на рИсторант, да се поразведря малко. До по-късно милички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 629
Здравейте,момичета!Ако може и аз да се присъединя към вас-чакам трето дете за 11.11 12 Grinning.Желая успех на всички! Hug
Рени,съжалявам за случилото се Sad.Бъди силна,горе главата и вярвай,че другият път всичко ще е наред! Hug
Гледам говорите за кисти...И аз имам такава на жълтото тяло на десния яйчник,но док е на мнение,че сама ще изчезне заедно със самото жълто тяло.Аз имам проблем с гаденето-оказва се,че само когато ям,всичко е ок Wink...Незнам какво да се правя вече ooooh!.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия