Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са основните теми във форума?
Какви са правилата за болнични по време на бременност и отпуск по майчинство в България?
Какви са симптомите на бременността и какви са нормалните размери на ембриона?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са основните теми във форума?
-
Какви са правилата за болнични по време на бременност и отпуск по майчинство в България?
-
Какви са симптомите на бременността и какви са нормалните размери на ембриона?
-
Какво означава „дълбочина“ на ултразвуковата снимка по време на бременност?
-
Какви са причините за ниското самочувствие по време на бременност?

...
, на никой друг не казвам, за да не ги панирам излишно. Иначе нито ми даде да я видя, нито нищо. Сега погледнах листчето - СА 125 и НЕ4 - това е написано. Или НЕЧ - едно от двете. Второто някой знае ли за какво е?

) термин, според различните калкулатори 26.11.12
Знам ли и аз

.Желая успех на всички!
.Бъди силна,горе главата и вярвай,че другият път всичко ще е наред!
...Незнам какво да се правя вече
.