Слънчо Юлчето закача, весело навън подскача ;)

  • 48 764
  • 750
# 570
   Благодаря за поздравленията ,момичета!   Heart Eyes Hug

   Днес изкарахме спокоен ден и спокойна с почерпка,но без гости, вечер.
   Децата така весело пееха и танцуваха около тортата със свещички,че купона беше абсолютно реализиран.  Laughing
Виж целия пост
# 571
Честит рожден ден на Юлия и от нас, нека да е здрава и много щастлива, весел празник на цялата фамилия   bigdance2
П.П. Ние вече качихме малката на колелото, но не може да схване как да върти педалите, с баща й доста се изпотихме да бутаме и да натискаме педалите и да обясняваме какво да прави  Crazy
Виж целия пост
# 572
    Честит рожден ден на порасналата Маги!Да расте здрава,красива и чаровна!Щастие и късмет и на милата й майка Деси!   bouquet Heart Eyes Hug

   Мерси,Весси!
   Ще се научи малката! И ние засега сме така... Crazy Laughing

   Със закъснение ...Поздравления на рождениците от миналите дни и на техните майки:Тине ,Miii ,Pchelichka,Katche,Evita72 ,murzel,sesiliqqq ,Vasilena P , с пожелания за много здраве и обич в сърцата ви и около вас!  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 573
ЧРД на Маги! Да е здрава, усмихната и с много късмет. Да радва мама и тати.   bouquet

Хайде, рожденниците, пуснете поне по една снимка на тортата де, кво се стискате?!  Mr. Green
Виж целия пост
# 574
Да е жива и здрава и рожденичката на desivalko, весел празник  newsm59  ura dance
Виж целия пост
# 575
Здравейте милички,
благодаря Ви за пожеланията за Маги, почерпете се за нейно здраве  Hug
Виж целия пост
# 576
............
Хайде, рожденниците, пуснете поне по една снимка на тортата де, кво се стискате?!  Mr. Green
 Аз ще пропусна за разлика от Деси....  Mr. Green
  Този път не ми се удаде нито тортата ,нито украсата.... Crazy Embarassed
Виж целия пост
# 577
 newsm59 Честит рожден ден на всички рожденници!Да са много здрави дечицата и много радост да носят на мама и тати!
Виж целия пост
# 578
Честит рожден ден на Маги и на всички малчугани, които са имали рожденни дни. Да са живи и здрави и много усмихнати.
Ние сме добре, малката е цяло съкровище, спи (заспива си сама), яде и много се усмихва. В събота бяхме на първата от 5-те сватби и двамата се държаха супер. Сега следва 2-рата в събота, после другата събота и след това август пак Simple Smile
Виж целия пост
# 579
Честит рожден ден на порасналите дечица!

Отдавна не съм влизала тук, но откак се върнах на работа нямам време. Сега направихме една почивка на морето и при свеки за общо две седмици.

И ние приключихме с кърменето, стана си постепенно и съвсем естествено.
С тоалетната аз понатиснах да се случат нещата с едно сокче от круши  Blush Сега поне акито там го върши, но не казва, аз като я видя да се напъва и веднага я слагам на тоалетната чиния, тя много се радва после като свърши работата. А за пишкането казва в момента в който пишка вече в памперса  Crazy
За съжаление съм пак на работа, а майка ми не я стимулира особено за махането на памперса, та ще трябва събота и неделя да натискам аз.

За рожденния си ден малката си е избрала кола, всъщност само за коли говори, че и парички събира Simple Smile Съседчетата при нас имат разни акумулаторни, в които е влюбена. Ние сме избрали кола с педали и с дупка отдолу да може да я кара по "флинтстонски" докато научи да кара педалите Simple Smile
Виж целия пост
# 580
desivalko_    bouquet честит празник Wink)))

Селме  Hug сигурно е била много вкусна, само малко се е разминала с идеята как трябва да изглежда, но това не е решаващо за една торта Wink)) вярвам, че нищо не е останало
Виж целия пост
# 581
Честито на всички рожденичета днес, както и на тези от изминалите дни!  Да са живи и здрави!
Виж целия пост
# 582
Деси, и тук честито на нашата първа приятелка Маги Wink
Живи и здрави да сте всички!
Виж целия пост
# 583
Честито на всички рожденичета, които пропуснах през последните дни! Пожелавам им да са живи и здрави, весели и игриви   bouquet

scarlywavey
Виж целия пост
# 584
Честит празник на всички рожденници от нашата банда!!!Бъдете здрави,усмихнати и пълни с цветни мечти и много палави игри!!!  bouquet Heart Eyes Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия