Слънчо Юлчето закача, весело навън подскача ;)

  • 48 764
  • 750
# 585
Мерси на всички за хубавите пожелания  Hug
Празника на Маги вчера мина много хубаво, през деня детегледачката и е организирала детско парти, пяли са песнички черпили са се и било много весело, снощи се прибра с две торби с подаръци и преливаща от емоции, на гости ни бяха баба и и семейството на чичо и, духахме сигурно 20-сет пъти свещичката  Joy Иначе официалният купон ще е в събота на градинско парти  Mr. Green
Виж целия пост
# 586
     Честито на днешните рожденици!   bouquet Hug

   

Виж целия пост
# 587
Весел празник на днешните рожденници Tada,да сте много здрави и много палави Heart Eyes
Виж целия пост
# 588
Сърдечни пожелания за щастливо детство, изпълнено с много забавления и щури игри за прекрасната рожденичка Ния на Ennanewsm67
Виж целия пост
# 589
ЧРД на порасналите дечица на Данито, Тайра, Кирова и vtrendy   bouquet   bouquet   bouquet

Много да ви радват, момичета, да са здравички и да растат уверени и щастливи.
Виж целия пост
# 590
Мерси, дунайка!   bouquet

Влизам набързо да ви почерпя за празника на моята пораснала радост!



Честит празник и на астралните ни близначета! Да са живи и здрави, умни и послушни дечица!
Виж целия пост
# 591
Честит Ви празник, Тайре Wink  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 592
Честито на днешните рожденици! Най-вече здраве им желая и весели игри   bouquet
На някои успяхме и лично да им честитим  Hug
Виж целия пост
# 593
Честит  рожден ден на всички пораснали юлчета))))  bouquet
Лори от една седмица е на градина и в петък се прибра маааалко болна,но мисля ,че го овладяхме с хомеопатия,харесва и като цяло,плаче като си тръгвам,но бързо се успокоявала и се забавлява))) Рожден ден  в събота ще празнуваме на двора с няколко приятелчета и в понеделник в градината. Упорито проговаря, повтаря повечето думи които чува и ми е много приятно и сладко  Laughing
Виж целия пост
# 594
добро утро, мацки,
благодаря за пожеланията за моя малък голям мъж.
аз нямам много време да влизам да чета, че много работа и задачки....
желая на всички ви прекрасни рожденни дни на хлапетата и чудесно лято!
Виж целия пост
# 595
Ето ни и нас, вече пораснали  Laughing .

Рожденният ден на малкия мина прекрасно. Денят започна така , .
След хубав обеден сън, продължихме празненството така - .

Росен много се забавлява, духна си свещичката, хапна си любимите мечоци от тортата  Joy , която беше пак от златните ръце на леля му  Laughing и вечерта заспа, тананикайки си Happy birthday to you... и викайки си "Бавооооо"  Laughing

Пожелавам на всички днешни рожденници весело празнуване и много здраве.   bouquet
Виж целия пост
# 596
Ехаа dunaika супер ви е било и на плаж, че и рожден ден  Wink
Да са ви живи и здрави дечицата, много да ви радват и по-малко ядосват  Joy
И нащо парти мина в събота страхотно  Laughing
Виж целия пост
# 597
честит рожден ден на всички юлчета,които съм пропуснала до сега и честито на празнуващите днес!

искам да се извиня на тези от вас,с които смятах да се видя в българия,а неможах да го направя!беше голяма какафония!

бъги,много съжалявам,че с теб не се видях!

ади,и с теб! ние често излизахме във и около училището (блока на мама е до него) и все гледах да те срещна някъде,но май не се уцелихме:(

в българия иначе се чувствах доста добре (като у дома просто),но в личен план нещата не минаха така гладко:( бях при баба ми,която е супер зле вече,а ми е любим човек,мъжа ми нещо не му понесе (с изключение на дискотеката.даже и чалгаджийницата му хареса),на майка ми нещо мъжа ми не и понесе:)класика!:)за капак детето се разболя,но поне добре,че беше последните дни от престоя ни.ще лепна тук каквото копирах от другата тема,където писах по въпроса за болестта,че не ми се пише ново.

исках да ви кажа какво ни се случи в българия.Алето хвана някакъв ужасен вирус,който май е нов модел.вдигна температура два дена преди това без никакви други симптоми,а след това се изрина само по стъпалата и дланите.пъпките започнаха да се появяват слабо в началото,а по едно време станаха ужасни,че даже и като мехури.сърбеше го неистово! не сме спали две нощи,защото някой трябваше да му държи краката,които имха силни конвулсии и повдигаха чак дупето.така се будеше и се чешеше....а като му придържахме краката не се буди толкова.мама го правеше това нещо.аз съм заспала по едно време през първата нощ,когато беше най-големия зор и мама е продължила да го държи цяла нощ,да го маже с гел против сърбежи и да му духа на краката,че казва така се успокоявал.кошмар! кошмар! по-тежко не е реагирал на нищо до сега.след двата тежки дни и нощи настъпи облекчение.на третата нощ ми направи само една истерична криза и го успокоявах доста дълго,но пък беше последно.за около седмица пъпките позавехнаха,но има още от тях.сега му се бели цялата кожа по краката и ръцете като на змия.не е тънко белене като при слънчево изгаряне,ами се свлича дебела кожа! вчера беше пик момента и с мъжа ми се нашашкахме и пак мислехме да го водим на лекар,но в мен здравият разум надделя:) това казаха е вирус от сорта на стомашните.предупредиха ни,че може и разстройство да получи и той получи,но слабо.само два-три пъти се изака по-редичко,но си беше що-годе в рамките на нормално ако.как се казва това проклето нещо забравих (казаха ми го измежду истеричните му писъци посред нощ в спешното),но неискам никога повече да го хваща!

а сега приемам идеи за меню за рожден ден,че нещо май ми е бедна фантазията:)
Виж целия пост
# 598
И мойта девойка изкара този вирус - тотален кошмар беше. Абсолютно по същия начин - 2 дни Т без нищо друго, после яко изриване по крачетата, ръчичките и афти в устата. 48 часа никакъв сън, докато избие всичко. На 5-тия ден й просветна. Голям ад беше.  #Crazy
Виж целия пост
# 599
лелее какви са тия вируси, ужас горките дечица  ooooh! това всяко лято нов вирус  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия