БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 95

  • 92 856
  • 749
# 465

zori_man , може ли схемата за чашите с виното

Пусни на лични един имейл и ще ти я пратя.

А, аз как се изкушавам да поискам от polinabg схемата на влюбените котки, които са продължение на тоналността, на която съм се посветила напоследък. Ако обаче я получа, ще започна да я шия след виното и н тогава дъщеря ми, която още си чака синия тигър, наистина много ще ми се разсърди.
Виж целия пост
# 466
...zhanka,  много ми хареса за една идея това гобленче - http://zhanka.snimka.bg/tapestries/moi-gobleni.321133.19103170

Ще ти бъда благодарна ако споделиш схемата (може и на мейл - radika@mail.bg) или поне къде да го потърся.

http://www.ebay.co.uk/itm/50th-BIRTHDAY-CROSS-STITCH-CARD-KIT-/110726838659
http://www.septemberstitches.com/shopping/pgm-more_information.php?id=39
http://stores.ebay.co.uk/September-Stitches/Cross-Stitch-Kits-/_ … tml?_fsub=3118995

Wink
Виж целия пост
# 467
http://dox.bg/files/dw?a=19b85f623f Ей тука е схемата на котетата,който я иска.Ключа го направих  с ДМЦ и Ариадна-кой както предпочита.zori_man,може да го ушиеш след тигърчето. Hug
Виж целия пост
# 468
Здравейте, момичета! Можете ли да ми препоръчате магазин в София или интернет магазин откъдето да купя комплект гоблен за подарък на запалена гобленарка? Благодаря ви предварително  bouquet!
Виж целия пост
# 469
Dimensions Gold Collection White Roses Counted Cross Stitch Kit-16''X11'' 
Hug
Виж целия пост
# 470
Zhak много хубава става воденицата.
Ето нещо готово и от мен:
Виж целия пост
# 471
Здравейте, момичета! Можете ли да ми препоръчате магазин в София или интернет магазин откъдето да купя комплект гоблен за подарък на запалена гобленарка? Благодаря ви предварително  bouquet!
Много има..кажи какво харесва...
Виж целия пост
# 472

Искам схемата, вълшебнице, че да оползотворя някой друг конец. Ще мине през ПМ и ще стане работата.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 473
Много има..кажи какво харесва...
Предимно пейзажи. Искам да и взема нещо с хубави конци Anchor или DMC. Харесах например това http://www.goblenko.com/product/category/2/ (Гоблен 2.2) или http://www.goblenko.com/product/category/2/page/6 (Гоблен 2.22 и 2.23). Какво ще кажете, дали изборът е добър?
Виж целия пост
# 474
polinabg, благодаря! Тъмно сивото и черното защо отговарят на едни символ - по една нишка от двете ли се шият?

Момичета, имам един въпрос за натюрморта с червеното вино - за първи път шия с метализиран конец, с него е по-голяма част от контура. За проба вече направих малко, преди да съм приключила с кръстчетата, но нещо не ми харесва как се получава. Кажете ми колко начесто трябва да боцкам през панамата - т.е. по-едър или по-ситен е редно да е бодът?
Виж целия пост
# 475
polinabg, благодаря! Тъмно сивото и черното защо отговарят на едни символ - по една нишка от двете ли се шият?

Момичета, имам един въпрос за натюрморта с червеното вино - за първи път шия с метализиран конец, с него е по-голяма част от контура. За проба вече направих малко, преди да съм приключила с кръстчетата, но нещо не ми харесва как се получава. Кажете ми колко начесто трябва да боцкам през панамата - т.е. по-едър или по-ситен е редно да е бодът?
Точно така-по една нишка от двата цвята.Само черно върху черна панама нещо не ми хареса и затова го смених.
Виж целия пост
# 476
Искам схемата, вълшебнице, че да оползотворя някой друг конец. Ще мине през ПМ и ще стане работата.  Heart Eyes
Radika, ania1 -Ших го по снимката от e bay, нямам схема. Спомням си, че използвах 3 цвята жълто от светло към тъмно, 3 цвята зелено и 1 кафяво и малко импровизация със златно. Свали си снимката на компютъра и я увеличи, ясно се виждаше как са цветовете.
Tina - Белите рози на Дименшънс, ги ших със схема и подбор от нета в ДМЦ. Ще ти пратя линка от където ги свалих.
Виж целия пост
# 477
ina., благодаря ти за линка. Има много интересни неща.

Благодаря и на останалите момичета за информацията за конците.   bouquet

Виж целия пост
# 478
Здравейте,мили дами!    bouquet
Отдавна ви следя и се възхищавам на красотите които творите,но до сега нямах смелост да се включа.
Сега се обръщам към Вас с една молба.
Детската градина на дъщеря ми ще празнува 30г.от създаването си и исках да избродирам нещо за случая,но не знам какво. Thinking
Някакви идеи  Praynig
Виж целия пост
# 479
Как се казва детската градина , нашата например е "Еделвайс" , може нещо свързано с името , детска картинка някаква newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия