Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 4

  • 132 341
  • 749
# 465
Доколкото си спомням, К2r съм го мяркала и в Кауфланд.
За ръжда - има специален препарат на д-р Бекман (дано правилно съм го изписала).
За петната от дезодорант под мишниците на светли блузки - напръсквам с препарат за почистване на баня и после - в пералнята, в компанията на хубав прах за пране.
Виж целия пост
# 466
valeto, благодаря много   bouquet
Виж целия пост
# 467

За петната от дезодорант под мишниците на светли блузки - напръсквам с препарат за почистване на баня и после - в пералнята, в компанията на хубав прах за пране.
може ли конкретно кой препарат за баня. при мен остават петна от рол-он.
Виж целия пост
# 468
Благодаря ви, момичета! Намерих K2R в Елитис   bouquet
Виж целия пост
# 469
Хайде сега конкурс за лъсната фурна  Mr. Green
Сподели после дали си доволна.
Виж целия пост
# 470
Хехе, непременно  Hug
Виж целия пост
# 471
Аз не съм особено доволна от K2R ... очаквах повече, а и накрая отказа да пръска флакона, ат трябваше да замине в кофата.
Кажете, че съм в чуденка с какво си чистите кухн. шкафове?
Виж целия пост
# 472
Кажете, че съм в чуденка с какво си чистите кухн. шкафове?

С обезмаслител. Последно ползвах на "Медикс". Кухненските ми шкафове са ПДЧ.
Виж целия пост
# 473
С чиста водичка, но го правя често. Когато пържа нещо и пръска, слагам и малко веро, но чистя на момента, не отлагам.
Виж целия пост
# 474
Кажете, че съм в чуденка с какво си чистите кухн. шкафове?

С едни мокри кърпи от Лидъл - w5.
Виж целия пост
# 475
Кажете, че съм в чуденка с какво си чистите кухн. шкафове?

С едни мокри кърпи от Лидъл - w5.

и аз с тях Simple Smile
Виж целия пост
# 476
Поздравления за хубавата тема.Искам да попитам с какво мога да изчистя една библиотека от истинско дърво?
Препоръчайте ми препарат за дърво.
Виж целия пост
# 477
Поздравления за хубавата тема.Искам да попитам с какво мога да изчистя една библиотека от истинско дърво?
Препоръчайте ми препарат за дърво.
Медикс крем е хубав или Пронто за дърво.
Виж целия пост
# 478
ivka03  благодаря ,ще пробвам.
Виж целия пост
# 479
Пронто, спреят за дърво ухае и полира добре, но според мен НЕ почиства, освен прах да обере. Като гледам степента на замърсяване, ще трябва да се включи някой по-специалист ( ама каква дума измислих, а) Може да питаш в темата за хитринките..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия