

Ще споделя само един случай от работата - в застраховането работя. Идва в офиса един господин, който дал колата си на синчето - 15-годишен - и той предизвикал ПТП. За щастие няма пострадали хора. Започва да крещи възмутен защо няма да платим обезщетение, той застраховка имал, а сега и ще дава пари и за двата автомобила. Тръгна си мрънкащ колко гадна била държавата и законите и хич не осъзна, че заради безотговорността му, можеше да нещо много по-ужасно да му се случи от това да не получи обезщетение
Иначе съм съгласна, че понякога за дребни нарушения има големи глоби, а големите нарушители им се разминава без нищо.
Добре че малчо някак ме търпи да ги прилагам, че по принцип докато сменям памперса настава страшна борба 

Поръчах кухня от Ян Бибиян по интернет (през сайта им) и всичко си пише ясно черно на бяло за кои дни искам меню, а те объркали тотално. ТРИ пъти от събота насам говоря с някой от там и ТРИ пъти нищо не коригират и днес останахме без ядене. Утре от рано ще взема да ги тормозя, щото се съмнявам да са коригирали каквото и да било.... Ааааа!!!
В този ред на мисли да ви кажа, че, ако имате голямо гювече, можете спокойно да го ползвате вместо тава за печене във фурната. Нещата в такова гювече стават уникално невероятно вкусни. До сега съм правила пълнени чушки, мусака и ориз в него и направоооо..... 

До сега ни спираше липсата на място, ама аз реших да махнем микровълновата и готово

голям киселоч,но не можах да огледам отгоре
извън деколтето. 
. Сравнението на Бг и чужбина е неуместно по много причини 
Значи тъкмо да реша за кърменето на Йоси да питам и отговора дошъл преди въпроса,

Препоръчани теми