Препарати за съдомиялна - 4

  • 85 632
  • 764
# 345
На колко време се сменя солта?
Машината ми е по - стара и няма сензорен дисплей.
На колко време се почиства и с какво?
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 346
На колко време се сменя солта?
Машината ми е по - стара и няма сензорен дисплей.
На колко време се почиства и с какво?
Благодаря предварително.

Миялната ми е малка-45 см/за 10 комплекта/.Пускам я на 2 дни.Солта ми свършва за 2-3 месеца.
За почистването и аз задавах въпрос преди време-пак зависи от ползването,температура на програмата,препаратите.При ежедневно ползване-на около 3 месеца.Аз го правя на 6 месеца.
Виж целия пост
# 347
На колко време се сменя солта?
Машината ми е по - стара и няма сензорен дисплей.
На колко време се почиства и с какво?
Благодаря предварително.

Миялната ми е малка-45 см/за 10 комплекта/.Пускам я на 2 дни.Солта ми свършва за 2-3 месеца.
За почистването и аз задавах въпрос преди време-пак зависи от ползването,температура на програмата,препаратите.При ежедневно ползване-на около 3 месеца.Аз го правя на 6 месеца.


Благодаря ти.
Виж целия пост
# 348
На колко време се сменя солта?
Машината ми е по - стара и няма сензорен дисплей.
На колко време се почиства и с какво?
Благодаря предварително.

сол се добавя, когато се стопи. Ако нямаш дисплей, разбъркай с резервоарчето с една лъжица. Ако е само вода вътре, доливай сол. Времето на което се прави това е относително, зависи как ти е настроена, колко ти е варовита водата в града и колко често я пускаш Peace
Почистването зависи от същите неща. Аз я пускам през ден, в град с варовита вода и я почиствам на 3 месеца. Има специални препарати за почистване. Марките са Финиш, Сомат, Фриш Актив. Цените са им между 4  и 7 лева. Hug
Виж целия пост
# 349
Защо от Грийн грюн ми остава неизмит препарат по някой съдове? Ползвам и препарата им за изплакване и сол. От храна са почистени добре.
Виж целия пост
# 350
На колко време се сменя солта?
Машината ми е по - стара и няма сензорен дисплей.
На колко време се почиства и с какво?
Благодаря предварително.

сол се добавя, когато се стопи. Ако нямаш дисплей, разбъркай с резервоарчето с една лъжица. Ако е само вода вътре, доливай сол. Времето на което се прави това е относително, зависи как ти е настроена, колко ти е варовита водата в града и колко често я пускаш Peace
Почистването зависи от същите неща. Аз я пускам през ден, в град с варовита вода и я почиствам на 3 месеца. Има специални препарати за почистване. Марките са Финиш, Сомат, Фриш Актив. Цените са им между 4  и 7 лева. Hug


Благодаря ти, съветите ти ще са ми от полза.
Живея в град с много варовита вода.
Виж целия пост
# 351
Мнението на Дедо за качеството на препаратите ДМ ми е известно-средно,към ниско качество,а неговото мнение го уважавам.
Но понеже откриха магазин ДМ и първата седмица всички стоки са с промоция 10% ме сърбят ръцете да си купя препарат за съдомиялна.Пробвам наличните в нашия град  /ГГ няма,за съжаление/ и така с проба-грешка ще се спра на някой постоянно.
Това за увод.Въпросът ми е :ниско качество-добре,но къде е в класацията спрямо препарата собствена марка на Лидл,например.Защото ако ще е ниско качество,защо да давам почти 2 пъти повече за него?
Между другото последният ми опит е с таблетките на Лидл-е,доволна съм от измиването.Дори деля таблетката на 2,защото миялната ми е 45  см.Не зная обаче при постоянна употреба какво ще се случи със стъклото и рисунките по чиниите.
Виж целия пост
# 352
четох добри отзиви в темата за таблетките Фриш актив. От къде да ги купя, обаче? Даже не съм ги виждала как изглеждат. Търсих в нета, но видях само едни в руски сайт. Бих купувала ГГ, но изключително рядко пазарувам от Карфур, а във Фантастико до нас няма голям избор.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 353
четох добри отзиви в темата за таблетките Фриш актив. От къде да ги купя, обаче? Даже не съм ги виждала как изглеждат. Търсих в нета, но видях само едни в руски сайт. Бих купувала ГГ, но изключително рядко пазарувам от Карфур, а във Фантастико до нас няма голям избор.  Rolling Eyes

http://freshaktiv.eu/5/17.html

Вероятно тези имаш предвид. Това е сайта на вносителя, можеш да ги поръчаш онлайн или да питаш за най-близкия магазин.
Виж целия пост
# 354
Каква е ролята на фолиото,което не се маха преди ползване при таблетки.Да ги запази от евентуална влага?
Въпросът ми е-ще имам ли проблем,ако ги деля-т.е. ще ги слагам в машината може би без фолиото.
Виж целия пост
# 355
Ролята му е да ни прави все по-мързеливи. Вземаш, хвърляш и пускаш машината. Simple Smile
Виж целия пост
# 356
четох добри отзиви в темата за таблетките Фриш актив. От къде да ги купя, обаче? Даже не съм ги виждала как изглеждат. Търсих в нета, но видях само едни в руски сайт. Бих купувала ГГ, но изключително рядко пазарувам от Карфур, а във Фантастико до нас няма голям избор.  Rolling Eyes

http://freshaktiv.eu/5/17.html

Вероятно тези имаш предвид. Това е сайта на вносителя, можеш да ги поръчаш онлайн или да питаш за най-близкия магазин.
благодаря ти!
Виж целия пост
# 357
Ролята му е да ни прави все по-мързеливи. Вземаш, хвърляш и пускаш машината. Simple Smile

Т.е. няма проблем,ако се разрежат?Някой правил ли го е?Някъде четох,че ГГ се натрошавали и разпрашавали при рязане,но пък не зная те с фолио ли са,защото не съм ползвала.
Виж целия пост
# 358
Аз рязах дълго време таблетки с фолио, преди да мина на прах. Ронят се, разбира се, но тогава не знаех, че с прах ще ми е по-удобно.
Виж целия пост
# 359
Ползвам само ГГ. Отварям фолиото от едната страна, притискам съвсем леко по средата таблетката и тя се разпуква на почти равни части, слагам едната половина в машината, другата си чака във фолиото следващото зареждане. За толкова кратко време няма опасност да се овлажни.

Пред опциите удобство и безвредност залагам на второто, неависимо колко е удобно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия