® Ebay - тема 79

  • 39 489
  • 738
# 510
Получих и  похвал  за маратонките на K Swiss
http://www.ebay.co.uk/itm/140730885210?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 649#ht_3791wt_905
и
http://www.ebay.co.uk/itm/180855322443?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 649#ht_500wt_1202
И да ви попитам пазарували ли сте от sodamix
 http://www.sodamix.co.uk/epages/es137225.sf/en_GB/?ViewAction=Vi … 765865&Page=6
Харесах няколко роклета и други неща, но не зная какво е качеството.Ще съм много благодарна да прочета отзиви.
Виж целия пост
# 511
elfi4ka,  много благодаря.

НЯма за какво  Peace
Даже ей сега пак ще пиша такова нещо на един друг  Laughing
Виж целия пост
# 512
P&P означава postage&packaging, т.е. доставка§опаковка. Не означава начина на доставка (препоръчано, с куриер, взимане от място и т.н.). Да не би продавачът на формичките да иска повече пари, защото мисли, че ще изпраща до Бг?
Виж целия пост
# 513
Похвал и от мен с последните ми забивки....нали съм любителка и ценителка на рокличките Crazy
http://www.ebay.co.uk/itm/160783252831?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 648#ht_500wt_1413
http://www.ebay.co.uk/itm/160783770036?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 648#ht_500wt_1413
http://www.ebay.co.uk/itm/280864336149?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 648#ht_500wt_1413

 Crazy Joy
Виж целия пост
# 514
P&P означава postage&packaging, т.е. доставка§опаковка. Не означава начина на доставка (препоръчано, с куриер, взимане от място и т.н.). Да не би продавачът на формичките да иска повече пари, защото мисли, че ще изпраща до Бг?

Адресът ми за доставка е английски. Не съм и искала да ги изпраща директно до тук. И в двете съобщения, които ми изпрати не се споменава доставка до БГ.

моят съвет е да си платиш 2.75 и да не се разправяш.
Това мисля да направя ooooh!
Виж целия пост
# 515
На Autograph и Morgan-а са супер  Heart Eyes
Аз си забраних да гледам рокли, че последните 20-тина  поръчки са рокли и сандали.  :
последните ми ...
http://www.ebay.co.uk/itm/160779671655?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 649#ht_500wt_1344
http://www.ebay.co.uk/itm/110860480627?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 649#ht_500wt_1344
http://www.ebay.co.uk/itm/320887224501?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 649#ht_500wt_1344
и едни панталони  Simple Smile
http://www.ebay.co.uk/itm/230775751760?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 649#ht_500wt_1344
Виж целия пост
# 516
Здравейте,
имам въпрос по следния казус, платих едни обувки, продавача обаче отворил клайм за кенселиране на транзакцията, аз приех, клайма се затвори и сега не виждам върнати пари Thinking
Може ли някой да ме светне какво се случва по-нататък?
Виж целия пост
# 517
В пейпал баланса ли гледаш за парите?
Първо там отиват,след няколко дни-в картата.
Привет отново!
Както вече вчера писах, спечелих тези формички и ги платих като избрах  Free P&Р, но продавачката ми писа, че трябва да платя още £2.75 за пощенски разходи.
Любезно и отговорих, че след като съм имала възможност да избирам между 2 вида доставка и взимане на място, аз съм избрала едното и коректно платила. След което тя ми отговаря следното: Hi,
it was not for you to choose how much postage you paid. It was not a choice for you to make. The SELLER determines the cost of P&P not the buyer.
The invoice and payment detail clearly shows this amount. However I will send these to you this time. But I want it clear you choose to change my invoice details.
Carole
Зная, че продавачът определя пощенските разходи и аз щом съм участвала в търга съм се съгласила с тях, но наистина ли в случая нямам право да избера начна на доставка и трябва да платя тези 2.75 паунда щом тя ги е включила във фактурата, която ми е изпратила?

Според мен си абсолютно права.
Тя нещо се е оплела като е публикувала тарифата за поща.Ако искаш можеш да се запънеш и с пълно право.
Виж целия пост
# 518
Кукумявка под прикритие , там е работата, че в баланса на РР нищо не излиза, и няма отразено рефунд в сметката! Има ли вероятност да съм пила една студена вода, в смисъл може би не трябваше да приемам кенселирането на транзакцията, а да му пиша първо да направи  рефунд, пък после, защото като се съгласих с кенселирането кейса автоматично се затвори???  ooooh!
Виж целия пост
# 519
portokalkata, на това искане за канселиране на транзакцията, изрично си пише да не се приема преди да се получи рефънда. Мисля, че вече нищо не можеш да направиш. Погледни и в Ибей, и в ПП дали изобщо ти дава опция за отваряне на кейс.
Виж целия пост
# 520
portokalkata, на това искане за канселиране на транзакцията, изрично си пише да не се приема преди да се получи рефънда. Мисля, че вече нищо не можеш да направиш. Погледни и в Ибей, и в ПП дали изобщо ти дава опция за отваряне на кейс.

Нищо такова не пише в писмото, имаше питане дали приемам да я кенселирам или не, аз приех, защото той беше написал в обяснението, че не може да ми  изпрати елемента.
Тия загубеняци от ибей, защо допускат продавача да отпраща покана за кенселиране при условие, че продавача не  е върнал парите, аз мислех, че автоматично, като се откажа и парите ще се върнат в сметката ми!
Ужас, по прости са явно и от нас!
Виж целия пост
# 521
Е колко време да ги чакам да ми пратят нещо?! Вече 9 ден (обявени 3), една мома ме мотае, че ще ми пусне полата. Искам да канселирам поръчката!  Crossing Arms Може ли?
Виж целия пост
# 522
Е колко време да ги чакам да ми пратят нещо?! Вече 9 ден (обявени 3), една мома ме мотае, че ще ми пусне полата. Искам да канселирам поръчката!  Crossing Arms Може ли?

А откъде си сигурна, че не ти я е пратила?

Виж целия пост
# 523
Не трябва ли да е отразена като пратена? Иначе онзи ден и писах, каза че уж вчера ще я прати, но не се промени на пратена.
Виж целия пост
# 524
Не трябва ли да е отразена като пратена? Иначе онзи ден и писах, каза че уж вчера ще я прати, но не се промени на пратена.
Ами не!  Laughing Не са длъжни дори да го отразяват. Отразяването става ръчно и е напълно възможно да е забравила да отметне! Peace
Не се ядосвай, а просто изчакай да пристигне. Имаш 45 дена да отвориш диспут за неполучена стока. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия