Ноември още е далече,а в коремчето ми вече тупка сърчицето на моето бебче - еп.3

  • 28 873
  • 738
# 720
Много ви благодаря  Hug
Виж целия пост
# 721
Честит рожден ден и от мен! Да си жива и здрава и много щастлива. И не на последно място - лека  бременност и здраво малко човече!
Виж целия пост
# 722
Честит рожден ден и от мен, Предизвикателна! Пожелавам ти само положителни емоции, безпроблемна бременност и красив и пухкав финал!  bouquet
Виж целия пост
# 723
Честит рожден ден скъпа. Много здраве, щастие, леко бременеене и да ти подарят много-много цветя които да те карат да се усмихваш   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 724
 newsm59   Predizvikatelna!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 725
Predizvikatelna  nbirthday Много здраве, семейно щастие, радости и усмивки и едно здраво и красиво бече Ноември !!!!

ananan какво е това био кокосово масло, да не е това нерафинираното за готвене ????
Аз мисля да си купя какаово масло и да го смеся с такова от макадамия и с тях да се мажа.Купих си това на Икаров още преди месец, мазах се 2 пъти ама нещо не ми понася миризмата и ми става лошо от нея.Ако някой го харесва и ще си го купува с удоволствие ще му го подаря.
Beluchi и аз съм с такова течение.Според доки е нормално, защото ми се променя Ph и през цялата бременност ще съм така.Кофти е, ама какво да правим.

angels_zg благодаря за отговора HugЗапазих си час за този петък във Фемина при Икономова.Надявам се да е добър специалист и всичко да е наред с бебе.Много ми се иска да му видим пола, макар че съм 99 % сигурна, че ще е момче и ще е толкова палаво, колкото е бил баща му Mr. Green

Да ви се оплача до къде стига лакомията ми-вчера изядох 2 кг. ягоди, освен основната храна и после цяла вечер повръщах, щях да пукна.Сега само, като си помисля за ягоди и тичам към тоалетната.За тази година май приключих с тях, сега чакам черешите  rotfImbo

Лека и спокойна вечер от мен и добре да се наспите Hug

Виж целия пост
# 726
ох и аз купих едни много вкусни ягоди, изядох няколко и после цяла вечер ми беше много зле ..:/
обаче аз от лакомия изядох половин диня вчера.. няма такъв ужас, после още по-често до тоалетната Wink установих, че и с миш-маша приключих, че после ми става много зле от него и не знам от чушките ли е, от яйцето ли е .. :/
Виж целия пост
# 727
Kak няма да ти стане зле от ягодите? Те тези са бъкани с нитрати, да не говорим, че са и силни алергени с тези власинки, не че не чакам нашите да узреят де...
И аз чакам черешите. Ние нямаме Sad. Нашата е на годинка, добре че свекърите имат. С 3 внуци се боря, добре, че аз съм по-редовна и най-често аз си ги изяждам. Ух, как ми се ядат черешкииии...
Я да ви попитам, за това БХС, пише, че има 2 подходящи периода за изследване. Кой период е по-подходящ и откъде се взема кръвта за изследването?

П. П. Честит рожден ден на рожденичката днес!
Виж целия пост
# 728
Честит рожден ден Predizvikatelna!  bouquet Пожелавам ти много здраве, щастие и мноого поводи за усмивки!
Виж целия пост
# 729
Шушулче , моята докторка ми каза , че до 16 седмица е хубаво да се направи и ще го правя към 14. Доколкото си спомням се взимаше кръв от вената , правила съм само веднъж при първата бременност.
а за ягодите и аз бях откачила и купихме , още преди няколко седмици от първите пуснати , но беше страх и се ограничих само с 3 , нямаха вкус , но  си задоволих лакомията  Embarassed
Виж целия пост
# 730
Предизвикателна честит рожден ден! всичко най-хубаво ти пожелавам! Hug

ние днес ако знаетееее .. яко се хванахме за зелено с едно барбекю пред блока .. за пореден път събрахме погледите на комшиите Mr. Green беше много забавно, аз така добре не съм се чувствала от много време, макар че покрай мен се носеше миризма на меса и т.н., а пък аз в момента бягам от тях като чумава .. между другото за момичетата със запек - да ви кажа и аз съм много проблематична в тва отношение, обаче ми прави впечатление, че много налитам на ябълки и то с кората и май от това ми се реши проблема, защото в момента /да чукна на дърво/ нямам никакъв проблем Peace

п.с. новата темичка идва утре сутринта по някое време, всички промени са нанесени и ще ги видите отразени, лека нощ скъпи мои Hug
Виж целия пост
# 731
Честито на рожденничката,да е жива и здрава и Ноември щастлива мама!  bouquet

За БХС - от вената се взима квър.Аз като бях бременна с баткото се правеше само веднъж,сега обаче гледам 2 пъти,като до колкото разбрах,двете дават резултат за различни неща.

 Аз се сдобих с домашен доплер,но нещо нищо не чух май.Чух нещо,ама не съм много сигурна какво. LaughingОще го разучавам,може да не съм направила нещо като хората,а може  да е рано,защото пише най-рано в 12 г.с.(пък и аз си имам сланинки в коремната област).Надявам се скоро да влиза в употреба.
 Баткото днес ми вика :"абе мамо,в троя корем да няма 3 бебето,мнооого е болям" LaughingАма той наистина е голям.Видях се с 3 приятлки днес и не можаха да повярват,че съм само 11-та седмица.Освен това ,както си вървим и спира и ми вика,че искал да цунка бебето и ми целуна корема. Heart Eyes
 
 Стискайте палци ,утре съм на ФМ.
Виж целия пост
# 732
Честито на рожденничката  newsm38

За запека-сутрин една супена лъжица счукано ленено семе в чаша топла вода.Майка цял живот има проблеми с ходенето до тоалетна, опитала е какво ли не, това я спаси. Днес и аз си купих, ще кажа за ефекта.
Аз вчера казах в работата, то доста си ми личи вече.Никой не се зарадва много, всеки почна да мисли кой ли ще ме смени.Шефовете казаха, че като си намерят човек ме пращат вкъщи, което значи още месец или два и ставам домакиня  Wink
Откакто им казах, вече имам чувството, че на всеки мога да кажа.Даже днес отидох да си купя сандвич и си поръчах един огромен и за да се отсрамя казах, че ям за двама и ми стана много хубаво да се похваля  Embarassed Тя и майка ми е така, на всеки се хвали с гордост в гласа, много е сладка.
Колкото до милото, тормозя го малко, ама засега ме търпи.То по принцип той е спокойния, а аз съм доста емоционална, та се очакваше, че сега ще стане интересно, ама златен е и с нерви като корабни въжета, хи хи.
Доколкото знам кивито не е никак полезно за бременни и не трябва да се прекалява.Аз днес си купих диня, много ми се ядеше, цяла вечер това нагъвам и сега ходя и бълбукам Simple Smile
Лека нощ, вече заспивам на компа
Виж целия пост
# 733
добро утро , момичета  Simple Smile
приготвям се да ходя при лекаря който ме следи за хемоглобина , надявам се най-сетне да намери причината и да не е нещо шокиращо   Praynig
angels_zg  , интересна придобивка, ама аз ако съм само ще слухтя с него  Thinking аз си имах коремче , но сега много ми порасна последните 2-3 седмици , първия път до 5 месец никой не можеше и да загатне , но сега е по-различно  Wink
ira_bebeto  за кивито не знам от къде го знаеш , но не се притеснявай . Аз обожавам киви и не съм се ограничавала с първата бременност , а сега гинеколога ми го препоръча за запек и определено ми реши проблема .
 желая ви хубав ден   bouquet
Виж целия пост
# 734
 smile3525 Честит Рожден ден Предизвикателна!!! Да си жива и здрава. У спешна бременност и здраво бебе през ноември !!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия